ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
 

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2017/2018)
Iskierka Szczecin Orzeł Łoźnica
4 1
11-11-2017 17:30
miejsce: Szczecin, ul. Pomarańczowa

1:0 - 3' - Patryk Hanke
1:1 - 26' - Paweł Krawczyk
2:1 - 34' - Szymon Górski
3:1 - 48' - Dariusz Pińkowski
4:1 - 85' - Szymon Górski
dodaj video
pokaż wszystkie zdjęcia
Iskierka: 42. Patryk Pitura - 17. Tomasz Koziński, 16. Oleksandr Simkovych (65' 14. Grzegorz Zagrodny), 10. Konrad Krzystanowicz, 11. Dariusz Pińkowski - 21. Dawid Niedźwiedź (88' 18. Dawid Kułak), 15. Patryk Hanke (85' 19. Karol Górski), 6. Daniel Guzicki, 27. Szymon Górski, 8. Adam Kanigowski, 3. Jakub Barański (69' 5. Michał Bąba).
Pozostał w rezerwie: 35. Tomasz Trela. Trener: Krzysztof Sobieszczuk.

Orzeł: 79. Adam Nowotny - 3. Kamil Flis, 7. Mateusz Ignasiak, 13. Robert Izdebski, 8. Paweł Krawczyk, 18. Mateusz Marciniak, 77. Bartłomiej Smorczewski, 16. Radosław Szczepanowicz, 9. Krzysztof Ziętala, 87. Michał Ziętala (75' 17. Norbert Żabkiewicz), 15. Paweł Żóralski.
Pozostali w rezerwie: 10. Paweł Kalita, 30. Michał Kaźmierczak, 4. Dariusz Trukawka. Trener: Radosław Szczepanowicz.

żółte kartki: Barański '16, Hanke '55, Guzicki '70 (Iskierka) / M.Ziętala '31, K.Ziętala '55, Marciniak '76 (Orzeł).
czerwona kartka: Ignasiak '70 (Orzeł).

sędzia: Tomasz Bryła - Amadeusz Kopański, Rafał Bukowski.

Dane pomogli uzupełnić: dwp, dwp, Brilux - dziękujemy
uzupełnij dane + fotki + video + relacja

imprezę polecają
poleca osób: 1
kieronapol...

video
fotorelacje
poka wszystkie zdjcia (1)
dwp (1)
relacje
Dominacja szczecińskiego zespołu (dwp)
Iskierka podejmie drużynę z Łoźnicy (dwp)
 
top komentarze
newsy:
3 » Podsumowanie 6. kolejki »
2 » 7. kolejka koszalińskie »
1 » Madray w Spójni
1 » Murawski: Mamy spory p »
1 » Awansowały na podium
1 » Powołanie dla Ratajczyk
1 » Ósme miejsce Skrzypulec »
1 » #KapitanieWracajSzybko
1 » Pierwsze turnieje w gru »
1 » Spadek o jedną pozycję
mecze:
53 » SCRS Barlinek-Piast Kar »
48 » Dąb Dębno-Iskierka Szcz »
37 » Orzeł Wałcz-Pogoń Połcz »
37 » MKP Szczecinek-Intermar »
30 » Orzeł Pęzino-Unia Starg »
27 » Ina Goleniów-Olimp Gośc »
26 » Pomorzanin Nowogard-OKS »
24 » Korona Człopa-Darłovia  »
24 » Jedność-Ikar Krosino-Sł »
22 » Arkonia Szczecin-Poloni »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
jk08 Junioro
maggi Pszczelarz
szakir
gości: 785
statystyki portalu
• drużyn: 2747
• imprez: 110792
• newsów: 69885
• użytkowników: 67877
• komentarzy: 1053994
• zdjęć: 750435
• relacji: 36907
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies