Wysoka wygrana sianowianek
Po jesiennej porażce w Stepnicy 2:3 piłkarki Victorii SP 2 Sianów wyszły na boisko z postanowieniem zrewanżowania się zespołowi Zalewu Stepnica i trzeba przyznać, że im się to udało i to z nawiązką. Już w 5 minucie Malwina Grzelak mogła strzelić bramkę, ale po ładnej akcji uderzyła nad bramką. W 14 minucie ładna kombinacja Grzelak -Pietras i ta ostatnia strzela w lewe okienko i 1:0 dla Victorii SP2. Nie minęła minuta a już był remis 1:1. W 15 minucie po błędzie sianowskiej bramkarki i jednej z obrończyń Victorii SP2 Sara Kraczyńska wyrównuje wynik spotkania.
Po chwilowej konsternacji sianowianki przejmują kontrolę nad meczem i w 28 minucie pięknym strzałem w pełnym biegu z 25 metrów drugą bramkę strzela Malwina Grzelak. W 35 minucie znów pięknym strzałem z podobnej odległości popisuje się Malwina Grzelak i sianowianki prowadzą 3:1.

Po przerwie piłkarki Victorii SP2 nadal forsują tempo i w 53 minucie czwartą bramkę zdobywa Malwina Grzelak, popisując się dobrą techniką. W 55 minucie cudowny strzał w okienko bardzo dobrze grającej Wiktorii Kaszyńskiej i 5:1 dla Sianowa. W 74 minucie pada szósta bramka dla Victorii SP 2 a jej strzelczynią ponownie Malwina Grzelak, która dobiła odbitą przez bramkarkę piłkę. Ta bramka to jednak wielka zasługa Wiktorii Robakowskiej, która przeprowadziła rajd przez całe boisko od obrony aż pod bramkę przeciwnika. Sam Maradona widząc tą akcję jest pewien nagrodziłby ją brawami. 6:1 dla Victorii SP2. W 74 minucie po pięknej centrze Katarzyny Pietras swoją piątą bramkę z bliska głową strzela Malwina Grzelak. W 75 minucie atakujące sianowianki nadziewają się na kontrę i po strzale Dominiki Rukowickiej tracą drugą bramkę. Jeszcze w 75 minucie dobra akcja Zalewu i mecz kończy się wysokim zwycięstwem Victorii SP 2 7:2.

W Victorii SP 2 Sianów wystąpiły: Alicja Wojciechowska, Karolina Bryda, Dagmara Petrus, Wiktoria Robakowska, Klaudia Dziubak, Oktawia Kaszewska (22 Wiktoria Mąka), Wiktoria Kaszyńska, Marta Haczykowska (50 Joanna Próchnicka), Karolina Kawałek (64 Wiktoria Ostróżka), Malwina Grzelak, Katarzyna Pietras.

Było to pewne i ładne zwycięstwo Victorii SP2. Padło dużo pięknych bramek i było sporo ciekawych akcji. Sianowianki wreszcie zagrały prawie pełnym składem i miały pełnowartościowe zmienniczki. Wszystkie dziewczyny zagrały bardzo dobrze a Malwina
Grzelak strzeliła aż 5 bramek. Dopisała też pogoda. Następny mecz sianowianki mają
zaplanowany na 14 maja na godz. 13.00 w Stargardzie, ale być może zostanie przeniesiony na 12 maja ze względu na uroczystości komunijne rodzinne wielu zawodniczek Victorii SP 2.
ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria SP2 Sianów

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus