Derby gminy Drawno dla gospodarzy
W derbowym spotkaniu Drawa Drawno podejmowała lokalnego rywala Świt Barnimie i pokonała go po zaciętej walce 4:2 do przerwy 1:1. Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia gospodarzy, którzy w 4min. meczu prowadzili 1:0, goście walcząc nieustępliwie doprowadzili w 8 min. do wyrównania 1:1. Do końca pierwszej połowy gra toczyła się wyrównanie i nie padła już żadna bramka. Po zmianie stron zaznaczyła się przewaga gospodarzy czego następstwem były zdobyte bramki w 57, 67 i 73 min. Goście u których dały się zauważyć braki kondycyjne zdołali tylko w 90 min. zmienić wynik meczu na 4:2.

W przedmeczu juniorów Drawa Drawno pokonała Świt Barnimie identycznym wynikiem 4:2 do przerwy 1:2.

relacjďż˝ dodaďż˝: jurgol

A klasa gr. 5 (2007/2008)
Drawa Drawno Świt Barnimie
4 2
13-04-2008 15:00
widzów: ok 400
Bramki: Grochowski Tomasz 2, Fatalski Marek, Jędrasik Waldemar (Drawa) - Przybylski Marcin 2. dodaj video
Świt Barnimie: Kuźmiński Jacek, Grygorcewicz Paweł, Wińczyk Piotr, Wolny Krzysztof, Taratajcio Piotr, MaciągTomasz (77 min. Wojtowicz Artur), Tylka Michał, Garbicz Michał (65min. Markiewicz Paweł), Grygorcewicz Piotr, Przybylski Marcin, Domagała Mateusz

Świt Barnimie - Grygorcewicz Piotr - 2 żółte (czerwona)
Drawa Drawno - Pawlak Mirosław -2 zółte (czerwona) sędzia: Gładun R.

Dane pomogli uzupełnić: Szczwany, Faza10, RadziuR10, jurgol, RadziuR10 - dziękujemy