SGS przegrywa w Połczynie
autor: mks mieszkoW sobotę (26.11.2016r) SGS Goleniów rozegrał mecz wyjazdowy z Mieszko Połczyn Zdrój. Mimo ogromnej motywacji po ostatniej porażce, goleniowianom i tym razem nie udało się pokonać przeciwnika. Pierwszy set był grany pod dyktando gości, którzy od początku kontrolowali przebieg seta. Gdy na tablicy widniał wynik 22:24 na korzyść SGSu trener gospodarzy wziął czas. Jego działanie nie było korzystne dla goleniowskiego zespołu, gdyż po krótkiej przerwie ostatecznie przegrał seta do 25.

W kolejnej partii od początku gospodarze uzyskali kilku punktową przewagę spowodowaną słabą grą w przyjęciu i tym samym nieskutecznymi atakami SGSu. Gospodarze nie dali sobie wydrzeć prowadzenia do końca i tym samym było już 2:0 w setach dla drużyny Mieszko Połczyn Zdrój.
Trzeci set to już wyrównana gra obydwu drużyn. SGS raził przeciwnika mocnymi zagrywkami odrzucając rywala od siatki oraz zdobywając tym samym kilka asów serwisowych. Niestety to nie wystarczyło by w tym dniu pokonać zespół gospodarzy. Goleniów musiał uznać wyższość Mieszka i przegrał 3:0 (27:25, 25:15, 25:18).

Skład SGS : M.Pędziwiatr (K), W. Słaby, A. Zaremba, J. Kurek (l), D. Grabarek, D. Domin, D. Obst

relacjďż˝ dodaďż˝: maggi