Po Mistrzostwach Powiatu Koszalińskiego o Puchar Tymbarku - chłopców
autor: PszczółekW dniach 24-26 października 2016r. w Bobolicach, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego w ramach XVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju 'Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku' kategorii chłopców.

W poniedziałek 24 i we wtorek 25 października na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 rywalizowali zawodnicy w kategorii U12 i U10. W kategorii U12 pierwsze miejsce zajął zespół SP nr 2 Sianów, który w finale pokonał zasłużenie gospodarzy UKS Olimpia Bobolice 3:0. Trzecie miejsce zajęła SP Mielno, a kolejne SP Świemino, SP Dąbrowa i SP Biesiekierz. Awans do finały województwa zachodniopomorskiego wywalczyli piłkarze z Sianowa.
W kategorii U10 w meczu decydującym o pierwszym miejscu w tabeli SP 18 Koszalin wygrała z UKS Olimpia I Bobolice 2:0. Na trzecim miejscu sklasyfikowano SP nr 2 Sianów, a na czwartym drugi zespół Olimpii. Piłkarze z Koszalina awansowali do finału wojewódzkiego.

Natomiast w środę 26 października 2016r. do gry przystąpili najmłodsi zawodnicy z kategorii U8. Tym razem ze względu na niesprzyjającą pogodę miejscem zmagań była bobolicka hala widowiskowo-sportowa przy ul. Głowackiego 7. Najlepszym zespołem została SP 18 Koszalin, która wygrała pewnie wszystkie spotkania. W meczu decydującym o drugim miejscu SP nr 2 Sianów wygrała z UKS Olimpia I Bobolice 5:1. Na czwartej pozycji sklasyfikowana UKS Olimpia III Bobolice. Awans do finału wojewódzkiego wywalczyli młodsi piłkarze z SP 18 Koszalin.
Za udział w turnieju wszystkie zespoły oraz zawodnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy.
Mecze turniejowe sędziował Kacper Czarnota z Wydziału Sędziowskiego KOZPN w Koszalinie, a opiekę medyczną pełniła Teresa Pietruszka.
Organizatorem turnieju był UKS Olimpia Bobolice - sponsor Grupa Energa, a koordynatorem prezes Klubu Henryk Kowalski.

Przypominamy, że finały województwa zachodniopomorskiego zostaną rozegrane wiosną 2017 roku.

�r�d�o: Henryk Kowalski

relacjďż˝ dodaďż˝: henryk133

XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U12 - powiat koszaliński chłopcy
data: 24-10-2016 10:00
miejsce: Bobolice, boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

+ fotki + video + relacja

pokaż wszystkie zdjęcia (10)
henryk133 (10)
Po Mistrzostwach Powiatu Koszalińskiego o Puchar Tymbarku - chłopców (henryk133)
Mistrzostwa Powiatu Koszalińskiego o Puchar Tymbarku - chłopców (henryk133)