Nieskuteczność powodem porażki
Na stadionie Golczewskiej Iskry odbył się derbowy pojedynek pomiędzy Iskrą Golczewo a Zniczem Wysoka Kamieńska.

Już od pierwszych minut atakować zaczęła Wysoka Kamieńska, lecz bramkarz Iskry Michał Bogusz popisał się kilkoma pięknymi interwencjami. W końcówce pierwszej połowy Golczewiacy ruszyli do boju przy zmęczonych graczach z Wysokiej Kamieńskiej, lecz nieskutecznie. Wynik do przerwy 0:0.

Druga połowa zaczęła się ciągłymi atakami Iskry Golczewo, co przyniosło prowadzenie w około 60 min meczu, bramkę strzelił Krzysztof Dobrowolski.

Przed bramką sędzia nie uznał karnego, lecz liniowy pokazywał, że ów karny powinien być po faulu na Wojciechu Trepkowskim. Po golu dla Golczewa, po paru minutach padła bramka dla Wysokiej Kamieńskiej, którą z ewidentnego spalonego strzela do siatki Orszulak. Iskra ciągle napierała, lecz po błędzie Karola Romańczuka, pada druga bramka dla Wysokiej Kamieńskiej, lecz tym razem strzela ją Plaskota. Do końca zostało około 20 min, przez które Golczewiacy starali się strzelić bramkę, lecz nieskutecznie. Wynik końcowy 1:2.

relacjďż˝ dodaďż˝: Globus