Porażka Zero-Czwórki w Pniewach
autor: AszefW spotkaniu rozgrywanym w Pniewach Pogoń 04 Szczecin przegrała z Red Dragons 1:3. Honorowe trafienie dla Portowców zdobył Artur Jurczak.

Miejscowa hala jest ciężkim terenem dla każdego zespołu, który tam gra. Często o tym mogły przekonać się zespoły rywali. Oprócz kibiców zebranych na hali, sympatycy futsalu mogli obejrzeć ten pojedynek w telewizji. Faworytem tego meczu była Zero-Czwórka. Okazuje się że statystyki to jedno, a walka na parkiecie to drugie. Pniewianie prowadzenie objęli w 8. minucie, gdy Łukasz Frajtag pokonał golkipera Pogoni 04.
Przyjezdni odpowiedzieli bramką w 19. minucie za sprawą trafienia Artura Jurczaka. Do przerwy wynik nie zmienił się. W drugiej połowie Czerwone Smoki uzyskały prowadzenie w 33. minucie, w której po raz drugi w tym meczu do siatki przyjezdnych trafił Łukasz Frajtag. Wynik poniedziałkowego meczu ustalił na sam koniec Adam Wachoński. Porażka w Pniewach sprawiła że zespół prowadzony przez Łukasza Żebrowskiego zajmuje 8. lokatę z trzema punktami na koncie. W następnej kolejce Portowcy zmierzą się z Red Devils Chojnice.

1:0 - Łukasz Frajtag '6:24
1:1 - Artur Jurczak '18:11
2:1 - Łukasz Frajtag '32:37
3:1 - Adam Wachoński '39:17

Red Dragons Pniewy: Szymon Piasek (2), Michał Roj (3), Michał Ozorkiewicz (6), Adam Wachoński (7), Łukasz Frajtag (10), Adrian Skrzypek (11), Patryk Hoły (13), Oskar Stankowiak (16), Kamil Kijak (21), Jakub Budych (22), Piotr Błaszyk (23), Maciej Foltyn (28), Przemysław Michalski (77)

Pogoń '04 Szczecin: Marek Bugański (3), Oktawian Solecki (8), Mateusz Jakubiak (9), Adam Jonczyk (11), Dominik Solecki (12), Mateusz Gepert (17), Artur Jurczak (20), Kamil Lasik (21), Michał Kubik (23), Daniel Maćkiewicz (46), Łukasz Cymański (77), Oleksandr Shamotii (88), Łukasz Koszmider (90)
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/futsalekstraklasa.pl

Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza (2016/2017)