Bez bramek w meczu z Chemikiem
autor: pogonszczecin.pl/Ł. Szczot Bezbramkowym remisem zakończył się niedzielny pojedynek rezerw Pogoni Szczecin z Chemikiem Bydgoszcz.

Szczecinianie od początku spotkania dominowali. Po 15. minutach powinni prowadzić 3:0. W 6. minucie Bochnak dośrodkował do Zakrzewskiego, a ten posłał piłkę nad poprzeczką. Po chwili Stefaniak uderzał zza szesnastki, ale górą był golkiper Chemika. Kolejną szansę miał Zakrzewski, ale w tej sytuacji futbolówka minęła słupek bramki Murawskiego. Przed przerwą bydgoszczanie mogli objąć prowadzenie, Jay Jaskólski przegrał jednak pojedynek sam na sam z Jakubem Słowikiem.
Po przerwie Portowcy starali się otworzyć wynik spotkania. 54. minuta to uderzenie Kitano zza szesnastki, ale do szczęścia zabrakło kilku centymetrów. Zespół Chemika także miał dwie okazje do zdobycia bramek, ale DąbekMichalski nie potrafili pokonać Słowika. Na koniec spotkania zespół Sikory mógł prowadzić dwiema bramkami. Niestety strzałowi Bochnaka zabrakło precyzji, a Kitano trafił w słupek bramki Murawskiego. W następnej kolejce rezerwy Pogoni udadzą się do Gdyni na pojedynek z Bałtykiem.

Pogoń II Szczecin: Jakub Słowik - Paweł Marczuk, Szymon Jopek, Jakub Kuzko, Marcel Stefaniak - Mateusz Bochnak (79' Adam Bluma), Dawid Zieliński, Damian Pawłowski, Seiya Kitano (88' Michał Stańczyk), Gracjan Jaroch - Łukasz Zakrzewski (61' Jakub Paprzycki).
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

III liga gr. 2 (2016/2017)
Pogoń II Szczecin Chemik Bydgoszcz
0 0
21-05-2017 17:00
Chemik Bydgoszcz: Karol Murawski - Robert Frasz, Szymon Maziarz, Beniamin Czajka, Daniel Włosiński - Patryk Nowak (72' Wiktor Dąbek), Jay Jaskólski, Wiktor Osiński, Szymon Babiarz (90' Adrian Włosiński), Robert Kawałek - Dawid Janicki (46' Daniel Michalski)

żółte kartki: Marczuk, Kuzko, Pawłowski (Pogoń II) / Frasz, Jaskólski (Chemik) sędzia: Przemysław Bzowski (Gdańsk)

Dane pomogli uzupełnić: Bengoro, KSHAJKA - dziękujemy

Bez bramek w meczu z Chemikiem (Bengoro)
Zespół Sikory zagra z Chemikiem (Bengoro)