Słodki start w Łobzie!
Wczoraj o godzinie 13:00 na stadionie im.Andrzeja Beliny w Łobzie zainaugurowano wiosenną rundę A-klasy. Miejscowy Światowid 63 Łobez podejmował rezerwowy zespół Polski Cukier Kluczevia Stargard.
Sam mecz to pokaz sił drużyny z Łobza i srogi rewanż za zeszłoroczny sensacyjny remis w Stargardzie. Już do przerwy gospodarze prowadzili 7:0, a bramki zdobywali Dawid Urbański (x3), Remek Borejszo, Jacek Szabunia i Łukasz Nikołajczyk (x2).
Po przerwie obraz gry zupełnie się nie zmienił a Światowid dalej punktował rywali. Kolejne pięć goli padło łupem: Dobrowolskiego (x2), K.Kacprzaka, debiutującego R.Tyrańskiego oraz ponownie na listę strzelców wpisał się Borejszo. W 85 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Dobrowolski trafiając w spojenie. A bramka dla gości to prezent od naszego obrońcy który nie fortunnie zagrał do bramkarza.
Zapraszamy wszystkich na kolejne mecze oraz dziękujemy wszystkim kibicom, którzy mimo niesprzyjającej aury dopingowali Naszych zawodników.
�r�d�o: wlasne

relacjďż˝ dodaďż˝: dexterr