Sokół Kleczew lepszy od rezerw Pogoni
Rezerwy Pogoni Szczecin przegrały z Sokołem Kleczew 0:1, bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Bajerski.

Szczecinianie mogli objąć prowadzenie w 3. minucie tego spotkania, Obst dograł piłkę do Gracjana Jarocha, ale jego strzał obronił Patryk Łagodziński. W 37. minucie goście mogli prowadzić, ale Łukasz Cichos nie trafił w piłkę i ta minęła na szczęście dla gospodarzy słupek bramki. Po chwili w szesnastce kleczewian był Obst, ale arbiter wskazał pozycję spaloną.
Po przerwie Pogoń mogła prowadzić dzięki Maćkowskiemu, ale na posterunku był Łagodziński. W 61. minucie zespół Sokoła mógł prowadzić, ale Bajerski trafił w słupek bramki Hengera. Jaroch miał dobrą okazję, aby skierować piłkę do siatki, ale ta trafiła w słupek i wybił ją defensor gości. W 77. minucie przyjezdni objęli prowadzi, w sytuacji sam na sam lepszy od bramkarza rezerw Pogoni okazał się Arkadiusz Bajerski. Zespół Pawła Sikory przegrał ostatecznie 0:1 z Sokołem Kleczew. W następnym spotkaniu rozegranym w środę szczecinianie zagrają w Manowie z miejscowym Leśnikiem.

- W żadnym meczu w tym sezonie nie byliśmy gorszym przeciwnikiem - podsumował dla pogonszczecin.pl trener Paweł Sikora. - Brakowało czasami jakości w niektórych formacjach, ale ci młodzi zawodnicy uczą się i muszą wyciągać wnioski. Ważne, żeby w następnym spotkaniu nie popełniali tych samych błędów. Gdy mamy tak intensywny terminarz, to nie możemy mówić o żadnym czasie wolnym. Poświęcimy trochę czasu na regenerację, a w poniedziałek wracamy do treningów. W środę mamy mecz. Musimy punktować, aby się utrzymać.

0:1 - Arkadiusz Bajerski - 77′

Pogoń II Szczecin: Adrian Henger - Patryk Paczuk, Jakub Kuzko, Szymon Jopek, Marcel Stefaniak - Mateusz Bochnak (73′ Dawid Zieliński), Robert Obst, Damian Pawłowski, Sebastian Kowalczyk, Rafał Maćkowski - Gracjan Jaroch (67′ Łukasz Zakrzewski).
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl

III liga gr. 2 (2016/2017)
Pogoń II Szczecin Sokół Kleczew
0 1
29-04-2017 11:00
0:1 - 77' - Arkadiusz Bajerski dodaj video
Pogoń II: Henger - Paczuk, Kuzko, Jopek, Stefaniak - Bochnak (72' Zieliński), Obst, Pawłowski, Kowalczyk, Maćkowski - Jaroch (67' Zakrzewski)

Sokół Kleczew: Łagodziński -Andrzejewski, Śmiałek, Jędras, Widelski - Bajerski, Kasperkiewicz, Kowalczuk, Kędziora (76' Koziorowski), Thiakane - Cichos

żółte: Jopek, Kuzko, Stefaniak, Pawłowski (Pogoń II)/ Śmiałek, Bajerski, Andrzejewski (Sokół) sędzia: Kos

Dane pomogli uzupełnić: Powerrade2007, KSHAJKA, pka - dziękujemy