Hutnik za słaby na Bałtyk
autor: R. MachowiczBałtyk Koszalin wygrał trudne spotkanie w Szczecinie z miejscowym Hutnikiem. Przed spotkaniem szczecinianie zajmowali pozycję wicelidera czwartej ligi. Podopieczni Mariusza Lenartowicza dzięki wygranej zepchnęli rywala z podium.

W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, a wynik do przerwy był remisowy - 1:1. Po zmianie stron koszalinianie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie Bałtyk wygrał 3:2, po bramkach Bartłomieja Fastyna, Adriana Kwiatkowskiego i Filipa Tylczyńskiego.
Zwycięstwo pozwoliło Bałtykowi awansować na drugie miejsce w tabeli.

widzów: 30
Mecz rozegrano na boisku przy ul. Pomarańczowej, Szczecin, Osiedle Bukowe.

1:0 Ł. Włodarczyk 16'
1:1 B. Fastyn 50'
2:1 R. Marcyniuk 63'
2:2 L. Pazdur 69'
2:3 F. Tylczyński 75'
Hutnik Szczecin: Artur Dąbrowski, Witold Klym, Paweł Miązek, Maksymilian Czapliński, Oskar Czapliński, Jakub Prokopiak (75' Wojciech Horba), Wojciech Guźniczak (65' Dominik Karpała), Adam Wójcik, Karol Izdebski (60' Łukasz Rdzeń), Radosław Marcyniuk, Łukasz Włodarczyk.

W rezerwie: Maciej Lenartowski, Mateusz Miłoszewski.

Bałtyk Koszalin: Sebastian Skrzyński, Dawid Biergiel, Michał Czenko, Bartłomiej Fastyn (50' Łukasz Szymański), Krystian Krauze, Tomasz Pasieka, Leszek Pazdur (90' Maciej Jankowski), Paweł Rak, Łukasz Szczerba, Filip Tylczyński (82' Tomasz Kamiński), Kacper Wąsowicz (8' Adrian Kwiatkowski).

W rezerwie: Mateusz Złotogórski, Mateusz Chrzanowski, Michał Lampa.

żółte kartki: Artur Dąbrowski 51', Oskar Czapliński 68', Radosław Marcyniuk 70' (Hutnik Szczecin) / Paweł Rak 60', Adrian Kwiatkowski 70' (Bałtyk Koszalin). sędzia: Janawa M., Brzozowski M., Kobylak M.

Dane pomogli uzupełnić: Hutnik81, gryfista1998, Hutnik81 - dziękujemy