Błękitni nadal bez zwycięstwa
Błękitni wywalczyli pierwszy punkt w tym sezonie. Stargardzianie przed własną publicznością zremisowali z Legionovią Legionovo 1:1. Lepiej w mecz weszli przyjezdni. Goście dłużej operowali piłką i to oni przeważali na boisku. Podopieczni Ryszarda Wieczorka przewagę udokumentowali w 18. minucie. Dośrodkowanie w pole karne precyzyjnym strzałem głową wykończył Krystian Wójcik. W tej sytuacji Przemysław Wróbel nie miał nic do powiedzenia.
Przyjezdni poszli za ciosem i po kilku minutach mogło być już po meczu. Najpierw Marcina Wodeckiego w ostatniej chwili powstrzymał golkiper Błękitnych, a po chwili stargardzian uratowało spojenie, które ostemplował Marek Krotofil. Kiedy wydawało się, że to goście mają mecz pod kontrolą, gola zdobyli stargardzianie. Precyzyjnym strzałem przy słupku popisał się Paweł Lisowski i po dwóch kwadransach było 1:1. W 38. minucie dośrodkowanej piłki nie sięgnął Przemysław Brzeziański, a z ostrego kąta przestrzelił Mateusz Czapłygin. Stargardzianie gola mogli zdobyć tuż przed przerwą. Zakotłowało się w polu karnym gości, ale uderzenia Macieja Liśkiewicza nie przeciął żaden z kolegów i piłka potoczyła się jedynie wzdłuż linii bramkowej.

Aktywniejsi po przerwie byli goście. Stargardzka defensywa nie dała się jednak zaskoczyć i skutecznie powstrzymywała próby Legionovii. W 58. minucie gości postraszył Bartosz Flis. Jego dwa strzały były co prawda celne, lecz znakomicie w bramce spisał się Sebastian Madejski. Legionowanie często zagrożenie stwarzali po rzutach rożnych. Po jednym z nim celnie główkował Marek Krotofil, ale Przemysława Wróbla wyręczył Tomasz Pustelnik. W 83. minucie z rzutu wolnego przymierzył Krystian Wójcik. Piłkę pewnie jednak złapał bramkarz gospodarzy. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry goście mogli zadać ostateczny cios. Bohaterem meczu mógł zostać Ivan Jovanović, który niedługo po wejściu na boisku przyjął piłkę i kapitalnie huknął na bramkę stargardzian. Futbolówką na szczęście dla Błękitnych trafiła jedynie w poprzeczkę.

1:1 - 31' - Paweł Lisowski
Błękitni: 31. Przemysław Wróbel, 18. Wojciech Fadecki, 7. Maciej Liśkiewicz (85' 8. Maciej Kazimierowicz), 2. Patryk Baranowski, 19. Tomasz Pustelnik, 10. Bartosz Flis (58' 20. Michał Magnuski), 6. Filip Karmański (85' 25. Grzegorz Szymusik), 23. Mateusz Czapłygin, 24. Rafał Gutowski, 15. Przemysław Brzeziański (74' 9. Sebastian Inczewski), 11. Paweł Lisowski

Legionovia: 24. Sebastian Madejski, 16. Mikołaj Grzelak, 4. Aleksandar Bajat, 23. Marek Krotofil, 3. Daniel Kutarba, 10. Marcin Wodecki, 17. Patryk Koziara (81' 22. Wojciech Kalinowski), 8. Sebastian Milewski, 26. Krystian Wójcik (85' 14. Arkadiusz Madeński), 7. Paweł Garyga (72' 6. Michał Płonka), 20. Arkadiusz Ciach (85' 9. Ivan Jovanović)

żółte kartki: Filip Karmański, Bartosz Flis, Przemysław Brzeziański (Błękitni) - Marcin Wodecki, Arkadiusz Ciach, Daniel Kutarba (Legionovia) sędzia: Robert Marciniak

Dane pomógł uzupełnić: royal447 - dziękujemy