Wicher gra dalej w Pucharze Polski
Unia Dolice solidna drużyna z klasy okręgowej przejechała na mecz do Przelewic w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Początek spotkania wskazywał, że "wichrowcy" nie oddadzą pola łatwo walcząc z drużynami z wyższych klas rozgrywek Prezentu w postaci złego przyjęcia piłki przez obrońcę gości nie wykorzystał w 4 minucie Dominik Urbański, ale co się odwlecze to nie uciecze. 11 minuta meczu klepka zawodników Wichra rozmontowała obrona Unii i Maciek Starzyński strzela bramkę, 1:0 dla Wichra.

<

Wicher nie zwalnia , centra Maćka Wójtowicza, błąd obrońcy i "swojak", mamy 2:0. Składne akcje ze strony Wichra zaowocowały długim krosem , napastnik Tomek Balcerak lobuje bramkarza i mamy 3:0 . Tak kończy się pierwsza połowa. Druga część spotkania nie zmieniła przebiegu gry, Wichrowcy byli tego dnia lepsi od Unii, niewłaściwe wybicie piłki z wolnego, piłkę przejmuje Maciek Wójtowicz i mamy 4:0 dla gospodarzy. Pomimo chęci zdobycia kolejnych bramek wynik nie uległ już zmianie do końca spotkania. Wicher gra dalej w PP. Na pochwałę zasługuje cały zespół. Należy wspomnieć o debiucie seniorskim bramkarza Paweła Cepa.
Wicher grał w składzie: Paweł Cepa, Kusta Darek,Jarząb Dawid, Błaszczyk Maciej, Lesiczka Mateusz, Wilczak Dariusz,Urbański Dominik,Wójtowicz Maciej, Turtoń Michał, Starzyński Maciej,Balcerak Tomasz oraz Komorowski Szymon, Mazur Przemysław i Malczyk Mateusz.

relacjďż˝ dodaďż˝: kabel

PP: Wicher-Sokół II Przelewice - Unia Dolice 4:0
data: 03-10-2007 15:30
miejsce: Przelewice

Mecz III rzutu piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.

Wicher-Sokół II Przelewice - Unia Dolice 4:0