koszykówka / PLK royal447 - 29.12.2018 18:27
Porażka na koniec roku
autor: Andrzej Romański/Energa Basket L Trzeci mecz z rzędu u siebie przegrali koszykarze King Wilków Morskich Szczecin. We własnej hali ulegli Arce Gdynia 105:94. Szczecinianie nawiązali wyrównaną walkę z faworytem z Gdyni w pierwszej połowie spotkania. W drugiej części to gdynianie przejęli inicjatywę. O ich wygranej przesądziła ostatnia kwarta meczu.
koszykówka / PLK adi1990 - 24.12.2018 15:44
Mecze szczecińskich Wilków bez Kingusia
autor: Radio SzczecinPluszowa maskotka klubu King Szczecin - Kinguś nie będzie już zabawiać kibiców na każdym meczu w Szczecinie. Niebieski wilk będzie musiał podzielić się tą rolą ze znanym np. z meczów Pogoni, Gryfusem.
koszykówka / PLK royal447 - 24.12.2018 12:43
Przedświąteczne emocje
autor: Cichomski Emocjonujący pojedynek obejrzeli wczoraj kibice w Stargardzie. Spójnia w końcu odczarowała własną halę i wygrała po dogrywce z GTK Gliwice. Pierwsza kwarta owocowała w dużą ilość skutecznych akcji po obu stronach. Do jej połowy żadna z drużyn nie potrafiła bardziej odskoczyć swoim rywalom. Dopiero po rzucie za trzy lidera gliwickiego zespołu, Mylesa Macka i jego akcji za dwa punkty, goście prowadzili 18:13. Śląska drużyna wygrała pierwszą odsłonę po celnych trójkach Kacpra Radwańskiego, 30:23.
koszykówka / PLK Bengoro - 23.12.2018 13:59
Wesołych Świąt
autor: maggiTo już dwunaste Boże Narodzenie, które spędzamy razem z Wami. Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt.

Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

koszykówka / PLK royal447 - 23.12.2018 11:58
Wyjazdowe kłopoty AZS-u
autor: Andrzej Romański/PLK AZS Koszalin po raz kolejny nie zdołał wygrać na wyjeździe. Wczoraj koszalinianie doznali piątej porażki z rzędu w delegacji. Koszykarze AZS-u zmierzyli się z Arką Gdynia, czyli zespołem ze ścisłej czołówki. Mimo porażki koszalinianie pozostawili po sobie dobre wrażenie. Podopieczni Marka Łukomskiego do końca spotkania walczyli o wygraną i przegrali naprawdę nieznacznie.
koszykówka / PLK royal447 - 22.12.2018 21:36
Wicemistrzowie wygrywają w Szczecinie
autor: Andrzej Romański/Energa Basket L Koszykarze King Wilków Morskich Szczecin nie sprawili świątecznej niespodzianki swoim kibicom. Szczecinianie przegrali u siebie z BM Slam-em Stal Ostrów Wielkopolski 86:76. Gospodarze zdołali wygrać tylko pierwszą kwartę. Minimalne zwycięstwo to było jednak zdecydowanie za mało na zespół wicemistrza kraju. Koszykarze z Ostrowa Wielkopolskiego trzeci raz z rzędu wracają ze Szczecina z tarczą.
koszykówka / PLK adi1990 - 22.12.2018 19:20
Tywain McKee zawodnikiem Kinga Szczecin
Amerykański rozgrywający, Tywain McKee podpisał kontrakt z zespołem Wilków Morskich. Ma 32 lata i mierzy 188 centymetrów wzrostu. „Ty” aktualny sezon rozpoczął we francuskiej ekstraklasie, w barwach Cholet Basket. Na parkiecie przebywał średnio 29 minut, a w tym czasie notował 11 punktów i 5 asyst
koszykówka / PLK royal447 - 18.12.2018 09:27
Stelmet bezlitosny dla Spójni
Koszykarze Spójni Stargard w dalszym ciągu nie potrafią wygrać we własnej hali. W niedzielne popołudnie stargardzianie przegrali piąty mecz z rzędu u siebie w tym sezonie. Do miasta położonego nad Iną przyjechał jeden z faworytów rozgrywek. Stelmet Zielona Góra to obecny lider rozgrywek, który w niedzielne popołudnie potwierdził swoje aspiracje. Koszykarze z Zielonej Góry odnieśli łatwe i zdecydowane zwycięstwo - 85:59.