pszczolek
koszykówka / I liga
koszykówka / I liga Kawaler - 30.10.2017 08:23
Siódma wygrana Spójni
autor: Tomasz Surma materiały prasoweSpójnia Stargard pozostaje jedynym zespołem zaplecza Polskiej Ligi Koszykówki, która nie zaznała goryczy porażki. W sobotę (28.10) biało-bordowi ograli 91:61 ostatnią drużynę pierwszej ligi - Doral Nysę Kłodzko, choć w pierwszej połowie ich gra mogła nie zachwycać kibiców.

- Z każdym zespołem trzeba być skoncentrowanym, zdeterminowanym i robić swoje. Do przerwy zespół z Kłodzka grał bardzo dobre zawody. W trzeciej kwarcie przycisnęliśmy w obronie. Z tego poszły łatwe punkty i odjechaliśmy. Gratuluję mojej drużynie kolejnego zwycięstwa. To bardzo cieszy. Była okazja zagrać szerszym składem. Myślę, że częściej tak będzie. - tak o tym spotkaniu mówił na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec gospodarzy Krzysztof Koziorowicz.
koszykówka / I liga Kawaler - 28.10.2017 08:57
Gra tylko Spójnia
Przed nami kolejne w tym sezonie spotkania koszykarskiej I ligi. Kotwica 50 Kołobrzeg swój mecz rozegrała awansem, natomiast Spójnia Stargard się z Doral Nysą Kłodzko.
koszykówka / I liga pszczolek - 22.10.2017 00:33
Spójnia samodzielnym liderem
W meczu dwóch niepokonanych drużyn pierwszej ligi Spójnia Stargard wygrała 79:75 w Kutnie z miejscowym Pro-Basketem, który w ligowych tabelach klasyfikowany jest pod marketingową nazwą Polfarmex. Zabójczo skuteczny w biało-bordowych szeregach był duet Wojciech Fraś - Alan Czujkowski, który w sumie zdobył czterdzieści oczek notując ponad 94% skuteczność z gry!

W pierwszej minucie starcia po trójce Dawida Bręka goście z Pomorza Zachodniego objęli prowadzenie, którego jak się później okazało nie oddali już do końca pojedynku. Mylić może się ten kto myśli, że victoria przyszła łatwo. Choć całe zawody podopieczni Krzysztofa Koziorowicza byli na plusie to jednak przewaga ta nie była wielka.
koszykówka / I liga pszczolek - 21.10.2017 09:21
Zakończą koszykarski maraton
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w tym sezonie spotkania koszykarskiej I ligi. Kotwica 50 Kołobrzeg jedzie do Krakowa, gdzie zmierzy się z jednym z faworytów do awansu - miejscową AZS Politechniką, natomiast Spójnia Stargard na wyjeździe zmierzy się ze spadkowiczem z Polskiej Ligi Koszyków Pro-Basketem (Polfarmeksem) Kutno.
koszykówka / I liga pszczolek - 19.10.2017 20:29
Spójnia nie do zatrzymania
autor: Adam PilarczykKoszykarze Spójni Stargard odnieśli piąte zwycięstwo w piątym spotkaniu pierwszej ligi koszykarzy. Biało-bordowi w środowy wieczór (19.10) we własnej hali ograli 89:84 Astorię Bydgoszcz i są jedynym zespołem zaplecza Polskiej Ligi Koszykówki, który nie zaznał goryczy porażki.

Choć murowanym faworytem tego pojedynku byli gospodarze to jednak zawodnicy Konrada Kaźmierczyka tanio skóry nie sprzedali, w pierwszej kwarcie prowadzili nawet różnicą dziewięciu oczek.
koszykówka / I liga Kawaler - 17.10.2017 15:43
W środę gra pierwsza liga
Przed nami kolejne w tym sezonie spotkania koszykarskiej I ligi. Kotwica 50 Kołobrzeg tym razem zagra ze Zniczem Basket Pruszków, natomiast Spójnia Stargard zmierzy się z Astorią Bydgoszcz.
koszykówka / I liga pszczolek - 13.10.2017 21:54
Kolejne mecze na zapleczu
Przed nami kolejne w tym sezonie spotkania koszykarskiej I ligi. Kotwica 50 Kołobrzeg już piątek zagra na wyjeździe z Polonią Leszno. Spójnia Stargard pojedzie do Wrocławia, gdzie zmierzy się ze Śląskiem.
koszykówka / I liga Kawaler - 10.10.2017 10:26
Sokół wygrywa w Kołobrzegu
autor: materiały prasowe PZKoszKoszykarze Energi Kotwicy Kołobrzeg nie mieli dużo czasu na odpoczynek po sobotnim (07.10) zwycięstwie nad GKS-em Tychy. Wczoraj (9.10) w rozegranym awansem meczu 7. kolejki zagrali ponownie z kolejnym zespołem z czołówki pierwszej ligi. Tym razem jednak na koniec zawodów nie było tak radośnie bowiem to zawodnicy Sokoła Łańcut cieszyli się w hali Milenium z wygranej 85:77 .

Drużyna z Podkarpacia przyjechała do Kołobrzegu prosto ze Stargardu, gdzie tylko w pierwszej połowie udało się jej powalczyć ze Spójnią. Dlatego też podopieczni Dariusza Kaszowskiego swoją kilkudniową wyprawę na Pomorze Zachodnie chcieli zakończyć victorią i od pierwszych minut mocno narzucili swój styl gry.