sloniu1978 sloniu1978 2009-08-16 20:39:56 moderacja
No panowie dobRY meczyk sie zapowiada pozdro dwie ekipy
Radzio18 Radzio18 2009-08-17 11:51:47 moderacja
Drogba64389 Drogba64389 2009-08-17 12:49:41 moderacja
Promień 2:0 pozdro
DROGBA11 DROGBA11 2009-08-18 12:19:43 moderacja
Promien 3:0 trzeba utrzymac lidera ;]
Cannavaro Cannavaro 2009-08-18 18:09:08 moderacja
Witam wszystkich po tak dobrym poczatku trzeba wygrac kolejny meczyk pozdro!!!!!!!!! P.S. mam nadzieje ze bedzie 4:0
witoo witoo 2009-08-18 19:09:57 moderacja
hehe zejdźcie na ziemie dziciaki:)
radziuagm10 radziuagm10 2009-08-18 22:46:00 moderacja
Mosty są liderem Witoo, 15:1 dla Mostów stawiam !!!
witoo witoo 2009-08-18 22:51:57 moderacja
A nie zauważyłem;) no to 10:1 dla Mostów!!!
Radzio18 Radzio18 2009-08-18 23:27:05 moderacja
o Nareszcie się odezwali cwaniaczki z Ińska :)
Trafalinho10 Trafalinho10 2009-08-19 09:43:12 moderacja
Póki co to Ty sie spinasz
szlampek szlampek 2009-08-19 19:01:05 moderacja
promien -ina 2-2
tomasz tomasz 2009-08-19 19:16:08 moderacja
i nie ma lidera?Ale wynik chyba sprawiedliwy.
MlOdY92 MlOdY92 2009-08-19 19:41:00 moderacja
Jedynie co można powiedziec to [brawo Panowie za walke do końca] ! Gramy dalej Promieniści ! ;]
sloniu1978 sloniu1978 2009-08-19 19:46:46 moderacja
NO Ina z przebiegu meczu byla lepsza....ale my mamy remis!!!! Ina jest silniejsza bez gwiazdek gratulacje
Radzio18 Radzio18 2009-08-19 19:55:22 moderacja
Typowy mecz walki pozdro:)
TodaLAnoche TodaLAnoche 2009-08-19 20:56:16 moderacja
Cóż, młodzi chłopaki z Ińska pokazali charakter. Szkoda meczu bo należały się im 3pkt. Bramki dla Promienia bo ewidentnych błędach zawodników Iny. Ińsko ładnie wypracowywało akcję i myślę że gdyby w pierwszej połowie mecz mógł by się toczyć przynajmniej 10 min dłużej to do przerwy było by 3:1 a nie 2. Promień narzucił tempo w pierwszych 20 minutach później po pierwszej bramce strzelonej przez Ińsko ewidentnie puchł. Zadyszka spowodowała utratę 2 bramki. Po przerwie zaatakował promień, ina się broniła ładna gra z kontry zawodników ińska mogła by zaowocować bramką gdyby ich napastnicy nie razili skutecznością. Bodajże klym i adamek mieli 100% ale cóż piłka jest okrągła, nie słuszny wynik bo insko zdecydowanie lepsze, choć piłka pokazuje że gra się do końca i w końcówce też można strzelać bramki. Tak jak powiedział Radzio mecz walki
kostek31mosty kostek31mosty 2009-08-19 21:57:20 moderacja
TodaLAnoche

tekst dodany: 2009-08-19 21:57:45
gadasz bez sensu
InaHooligans InaHooligans 2009-08-19 22:02:37 moderacja
Ina Ińsko - Tylko Michał Furman 25 lat i Radek Drozd 24 Lata, reszta drużyny młodzieżowcy !!!
Szkoda tego remisu 3 pkt były wasze
licznik licznik 2009-08-19 22:38:33 moderacja
InaHooligans
nie przesadzaj.... bramki dla iny wpadaly z rykoszetow...i napewno Promien byl lepsza druzyna....przestan sie napinac
InaHooligans InaHooligans 2009-08-19 22:44:56 moderacja
tak licznik Mosty były lepsze hehehe mogło byc 10:1 dla Mostów