piłka nożna / wojewódzka okręgówka
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kazik - 01.03.2015 22:57
Morzycko Moryń wygrywa z Orłem Pęzino
autor: Krzysztof Cichomski - C80W szóstej grze kontrolnej Morzycko Moryń zmierzyło się z Orłem Pęzino. Mecz odbył się 01 marca 2015 roku na sztucznej nawierzchni w Stargardzie Szczecińskim przy dość niesprzyjającej pogodzie, bowiem padający deszcz i wiejący wiatr utrudniał rozgrywanie meczu.
Pierwszą bramkę już w 4 minucie meczu po zespołowej akcji strzela Dmytro Donos. Popularny 'Dima' miał w pierwszej połowie meczu kilka dogodnych sytuacji, niestety zabrakło mu szczęścia. Orzeł w 8 minucie doprowadza do wyrównania i po rzucie rożnym piłka znajduje drogę do bramki Morzycka - mamy 1-1. W 15 minucie Adrian Dębicki uderzeniem z okolic 15 m, w krótki słupek, posyła piłkę do siatki przeciwnika, piłka odbija się po drodze od dwóch słupków brami rywala i wpada do siatki. Pierwsza połowa kończy się rezultatem 2-1 dla zespołu z Morynia.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka 7Becks - 27.02.2015 12:37
Kłos Pełczyce poszukuje sparingpartnera
autor: adaskoDrużyna Kłosa Pełczyce po tym, jak swój przyjazd odwołał zespół Ogniwa Babinek, poszukuje sparingpartnera.

Termin meczu to sobota, 7 marca. Docelowo miejscem rozegrania spotkania jest Stadion Miejski w Pełczycach, jednak ta kwestia oraz godzina pozostają otwarte, do osobistego ustalenia z trenerem zespołu.

Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt z trenerem Kłosa Pełczyce, Danielem Świrskim, pod numerem telefonu - 601 908 713.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kazik - 26.02.2015 20:17
Morzycko Moryń lepsze od Iny Goleniów w sparingu
26.02.2015, na boisku w Goleniowie, drużyna Morzycka Moryń rozegrała swój czwarty mecz sparingowy przed rundą wiosenną pokonując Inę (IV liga) 4:2 (0:2).

Pierwszy kwadrans gry to wyrównana gra obydwu zespołów, w 5 minucie meczu doskonałą sytuacje Morzycka marnuje Rafał Dziadosz, 8 minuta to kolejna dobra sytuacja, której tym razem nie wykorzystuje Michał Lewicki, kilka chwil później strzał Adriana Dębickiego minimalnie mija bramkę gospodarzy. W 15 minucie gospodarze rozgrywają krótko rzut rożny, piłka z narożnika 16 m po strzale Michała Jarząbka wędruje prawie w samo 'okienko' bramki Morzycka bronionej przez Oleksego. Kilka chwil później Marcin Mularczyk popełnia błąd w pojedynku w górną piłkę, ta spada pod nogi Michała Jarząbka i zawodnik Iny po raz drugi pokonuje bramkarza Morzycko.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka 39 - 23.02.2015 22:20
Odrzanka poszukuje sparingpartnera
Zespół Odrzanki Radziszewo szuka sparingpartnera po tym jak zespół Sokoła Pyrzyce odwołał swój przyjazd.

Termin rozegrania sparingu to sobota 28.02. godz. 15.00, boisko ze sztuczną nawierzchnią w Gryfinie. Zainteresowane zespoły od A klasy w górę prosimy o kontakt telefoniczny z prezesem klubu Odrzanki Radziszewo 605 305 186
piłka nożna / wojewódzka okręgówka bananos - 23.02.2015 09:51
Ina Ińsko gotowa do Ligi
autor: rudy66Podopieczni Ireneusza Askiuczyca wielkimi krokami zbliżają się do rozpoczęcia rundy wiosennej.

Już za dwa tygodnie, piłkarze Iny rozpoczną batalię w pucharze Polski ze Stalą Lipany. Zawodnicy z Ińska w przygotowaniach do sezonu błysnęli wielką formą. Wygrali sześć spośród siedmiu rozgrywanych meczy towarzyskich. Ogólny bilans to sześć zwycięstw i jeden remis.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kazik - 22.02.2015 00:30
Nieznaczne zwycięstwo Energetyka
W kolejnym meczu sparingowym, rozegranym w sobotę, 21.02.2015, o godzinie 11:00 w Gryfinie, na sztucznej nawierzchni, przy niemal już wiosennej pogodzie, drużyna Morzycka Moryń (wojewódzka okręgówka) nie sprostała Energetykowi Gryfino (IV liga), przegrywając 2:3.
Mecz zaczął się pomyślnie dla drużyny z Morynia. Najpierw na listę strzelców wpisał się obrońca Morzycka - A. Dębicki, wyprowadzając Morzycko na jednobramkowe prowadzenie.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka kazik - 18.02.2015 19:32
Ciekawy i pożyteczny sprawdzian
W sobotę, 21.02.2015, o godzinie 11:00 w Gryfinie na sztucznej nawierzchni, drużyna Morzycka Moryń po dwóch zwycięskich sparingach z Arkonią Szczecin (1:4) oraz ze Świtem Skolwin (2:3) rozegra kolejny mecz sparingowy, tym razem z zespołem Energetyka Gryfino.
Będzie to już kolejny, bardzo ciekawy mecz sparingowy dla zespołu z Morynia, bowiem zimą w Gryfinie doszło do dużych zmian personalnych zarówno w kadrze szkoleniowej, gdzie trenerem został dobrze znany wszystkim, dawny trener Pogoni Szczecin - Mariusz Kuras, II trenerem został Zbigniew Długosz, jak i składzie zespołu gdzie pojawiło się sporo nowych twarzy takich jak Cebulski, Sidorowicz, Szybka.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka Swit1952 - 17.02.2015 22:50
Ostatni sprawdzian przed obozem
autor: zuzawodzinskaW ostatnim meczu sparingowym przed wyjazdem na obóz przygotowawczy, pierwszy zespół Świtu Skolwin zmierzył się z Morzyckiem Moryń.
Rywale na półmetku rozgrywek uplasowali się na szóstym miejscu Wojewódzkiej Okręgówki. Podopieczni Krzysztofa Jardzewskiego ulegli 2:3, jednak sam rezultat nie do końca odzwierciedla przebieg zawodów. Przy nieco lepszej skuteczności skolwinianie mogli bowiem przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Skończyło się jednak na minimalnej porażce. Warto dodać, że bramkę zdobył testowany zawodnik, a drugą Milkowski. Dla Morzycka trafili: Dziadosz (x2) i Kwaśniewski.

Miejski Klub Sportowy Zorza Dobrzany

dane uzupełnić pomogli: HasanSas, luks3, Oze014, ToMeQ696, bikko, Lesnik86, luks3, mateo11, ToMeQ696, pawe, vanderDru88, ToMeQ696, luks3, steryd, Funioo2, mateo11, ToMeQ696, Funioo2, Benyhill, tasia, ZORZA, pyrzyceok - dziękujemy