ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa spencer84 - 12.12.2019 08:56
Poszukiwany sparingpartner. Nabór do drużyny seniorów !!!
Osiedlowy Klub Sportowy 'Center MD' Goleniów występujący na co dzień na boiskach A-klasy poszukuje sparingpartnera na dzień 14 marca 2020 roku, miejscem rozegrania meczu kontrolnego mogłoby być sztuczne boisko w Goleniowie. Ponadto ogłaszamy nabór nowych zawodników do drużyny seniorskiej, zachęcamy do wzięcia udział w okresie przygotowawczym. Zainteresowany Klub i zawodnicy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w OKS-ie prosimy o kontakt z trenerem drużyny: Bartosz Paszkowski, tel. 508-053-512.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 10.12.2019 06:41
Jantar szuka sparingpartnera
DKS JANTAR DZIWNÓW (A klasa gr. I - Szczecin) poszukuje sparingpartnera w terminie 29.02.2019 r. (sobota) Miejsce oraz dokładna godzinna do ustalenia. Zainteresowane kluby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 782386934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 17:06
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 16:07
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 15:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.11.2019 22:31
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
        starsze newsy   
 

Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy Orzeł Bierzwnik

dane uzupełnić pomogli: bombelo82, Wojtek6789, maras78, bamboszek, slodziak, bamboszek, bamboszek, bamboszek, popus - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020
1.  Orzeł Bierzwnik 34 pkt 61 / 12
2.  Ina Nadarzyn 30 pkt 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 28 pkt 33 / 15
4.  Iskra Pomień 22 pkt 38 / 22
5.  Korona Raduń 20 pkt 38 / 31
6.  Sokół Sokoliniec 18 pkt 20 / 18
7.  Remor Recz 16 pkt 22 / 28
8.  Zjednoczeni Wapnica 16 pkt 30 / 38
9.  Sokół Granowo 16 pkt 26 / 38
10.  Świt Barnimie 12 pkt 15 / 31
11.  Pomorzanin Zamęcin 9 pkt 24 / 35
12.  Orzeł Żeńsko 7 pkt 11 / 35
13.  Błękitni Sarnik 0 pkt 3 / 55
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Unia Dolice - Orzeł Bierzwnik 5 : 6
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 2 : 1
Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik 2 : 5
A-klasa Gr. 7 - Szczecin
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 6 : 0
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 4 : 2
Orzeł Bierzwnik - Błękitni Sarnik 9 : 0
Klon Krzęcin - Orzeł Bierzwnik 1 : 3
Orzeł Bierzwnik - Iskra Pomień 5 : 1
Remor Recz - Orzeł Bierzwnik 0 : 3
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 : 1
Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo 10 : 1
Zjednoczeni Wapnica - Orzeł Bierzwnik 4 : 4
Orzeł Bierzwnik - Sokół Sokoliniec 3 : 0
Orzeł Bierzwnik - Orzeł Żeńsko 4 : 0
Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik 2 : 5
Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik 21 mar
Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik 28 mar
Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik 04 kwi
Orzeł Bierzwnik - Klon Krzęcin 18 kwi
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 25 kwi
Orzeł Bierzwnik - Remor Recz 02 maj
Korona Raduń - Orzeł Bierzwnik 09 maj
Sokół Granowo - Orzeł Bierzwnik 23 maj
Orzeł Bierzwnik - Zjednoczeni Wapnica 30 maj
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 06 cze
Orzeł Żeńsko - Orzeł Bierzwnik 13 cze
Orzeł Bierzwnik - Pomorzanin Zamęcin 21 cze
 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Majewski prezesem Gryfa »
mecze:
9 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
5 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » Błękitni Stargard-Stal  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2679
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72801
• użytkowników: 70472
• komentarzy: 1093420
• zdjęć: 790238
• relacji: 38390
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies