skryba1213
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 21.10.2019 14:47
Wędrychowski przedłużył umowę z Pogonią
Reprezentant Polski do lat 19 - Marcel Wędrychowski - na dłużej związał się z Pogonią Szczecin. Obowiązujący dotychczas kontrakt został przedłużony o rok i będzie obowiązywał do czerwca 2022 roku.

Wychowanek Stali Szczecin trafił do Pogoni przed pięcioma laty. Pod wodza trenera Andrzeja Tychowskiego sięgnął po wicemistrzostwo Polski w kategorii juniora starszego, a następnie rozpoczął treningi z drużyną rezerw. Na trzecioligowym froncie rozegrał dotąd trzydzieści spotkań i zdobył trzy bramki.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 18.10.2019 19:57
Duma Pomorza umacnia się na pozycji lidera
autor: krzysztof grzeszkowiak Pogoń Szczecin udanie wróciła po reprezentacyjnej przerwie. Portowcy pokonali na wyjeździe Zagłębie Lubin 1:0 i po tej serii gier zostaną liderem PKO Ekstraklasy. Szczecinianie zrewanżowali się swoim kibicom za porażkę z Rakowem Częstochowa. Grająca w ustawieniu z trzema obrońcami Pogoń rozegrała dobry mecz w Lubinie. Co prawda to Miedziowi dominowali po przerwie, lecz nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe. Za tydzień Portowców czeka jeszcze trudniejsze zadanie. W kolejnej delegacji zagrają z Cracovią Kraków.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.10.2019 20:52
Portowcy wracają do gry
Duma Pomorza wraca do gry o ligowe punkty. Po włoskiej wyprawie szczecinian czeka bliższa, jednak bardziej ważna wycieczka. W pierwszym meczu XII kolejki PKO Ekstraklasy szczecinianie zagrają z Zagłębiem Lubin. Miedziowi po słabym starcie rozgrywek zaczęli grać na miarę oczekiwań. Przed piątkowym meczem tracą sześć oczek do Pogoni Szczecin. Portowcy wiedzą, że jeśli zdobędą komplet punktów to na pewno nie stracą pierwszej lokaty w tabeli.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 16.10.2019 11:22
Listkowski wystąpił w meczu z Serbią
Zawodnik Pogoni Szczecin, Marcin Listkowski wystąpił w spotkaniu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy z Serbią.

Polacy wygrali 1:0 po bramce Mateusza Bogusza (Leeds United FC). Popularny Listek zagrał w tym spotkaniu do 74. minuty, wtedy zmienił go Przemysław Płacheta (Śląsk Wrocław). Zespół prowadzony przez Czesława Michniewicza z dorobkiem 10. punktów prowadzi w tabeli grupy 5.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.10.2019 00:20
Pogoń oblewa włoski test
Słoneczna Italia nie była gościnna dla Pogoni Szczecin. Na Sardynii Portowcy przegrali z Cagliari Calcio 3:1. Do przerwy to szczecinianie prowadzili w piątkowym sparingu. Już w 5. minucie gola na 1:0 zdobył Srdan Spiridonović, który pewnie wykorzystał rzut karny. Nieco ponad kwadrans przed końcem spotkania miejscowi odwrócili losy meczu. Bohaterem Cagliari został Giovanni Simeone. 24-letni napastnik skompletował hat-tricka i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.10.2019 23:42
Włoska wyprawa Pogoni
Intensywnie spędzą przerwę na mecze reprezentacji piłkarze Pogoni Szczecin. Już jutro szczecinianie wystąpią we Włoszech. Rywalem Dumy Pomorza będzie Cagliari Calcio SpA. Rossoblu to aktualnie siódma drużyna Serie A. Podopieczni Rolando Marana po dwóch porażkach na początku sezonu poprawili formę i notują passę pięciu meczów bez przegranej. Zespół Cagliari pokonał m.in. SSC Napoli 1:0, a także zremisował z AS Romą 1:1. Piątkowy sparing Dumy Pomorza z Cagliari Calcio SpA rozpocznie się o godzinie 20:30.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 06.10.2019 11:05
Runjaic: Przed nami długa droga w tym sezonie
Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Mogą państwo sobie wyobrazić, że wszyscy w środku buzujemy. Nie tylko ja. Myślę, że nie ma co dużo mówić. Próbowaliśmy zrobić wszystko, podobnie jak przeciwnik, który mądrze się bronił. W pierwszej połowie źle wchodziliśmy w pojedynki. Ta pierwsza bramka była na granicy spalonego. Druga bramka padła z powodu błędów. Nasz przeciwnik zagrał bardzo dobrze, jeśli nadal będzie grał tak, to się utrzyma, co oznacza, że trzech innych spadnie z ligi. Przed nami długa droga w tym sezonie. Musimy o tym rozmawiać i każdy powinien być tego świadomy. Generalnie jestem przybity z powodu tego, co się stało. Przez kolejne dwa tygodnie będziemy przygotowywać się do kolejnego meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 05.10.2019 23:10
Raków górą w Szczecinie
autor: K.GrzeszkowiakPogoń Szczecin przegrała na własnym boisku z niżej notowanym w ligowej tabeli Rakowem Częstochowa 1:2 i w niedzielę może stracić pozycję lidera rozgrywek ekstraklasy. Bramkę dla gospodarzy zdobył Srdan Spiridonović, wyrównanie dała bramka samobójcza Jakuba Bartkowskiego, a zwycięską bramkę zdobył Kamil Kościelny.

Pogoń mocno rozpoczęła to spotkanie. Z prawej strony w pole karne wbiegł Jakub Bartkowski, wycofał do będącego na wprost bramki Spiridonovicia, a ten pewnym uderzeniem przy słupku umieścił piłkę w bramce. Radość nie trwała jednak długo, bowiem już kilka minut później po zamieszaniu w polu karnym, Jakub Bartkowski umieścił piłkę we własnej bramce.

Wisła Płock Spółka Akcyjna

dane uzupełnić pomogli: royal447, robinho33, Matrix1552, boycottwear, Zgredix93, Lukas1986 - dziękujemy