piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 24.09.2017 13:03
Skorża: Czuję ogromny żal i rozczarowanie
Maciej Skorża, trener Pogoni Szczecin: - Trudno dzisiaj powstrzymać negatywne emocje. Bardzo nam zależało, żeby zrehabilitować po dwóch niepowodzeniach w ostatnich meczach. Naszym celem było to, by wygrać wreszcie mecz u siebie. W pierwszej części za dużo było jednak naiwnej gry, która nakręcała rywala. Kiedy udało nam się to poukładać, to z kolei zabrakło postawienia kropki nad 'i'. Kluczowym momentem niewątpliwie był również rzut karny, który mógł nam pomóc w odniesieniu zwycięstwa. Górnik nie stwarzał sobie dzisiaj wielu okazji pod naszą bramką. Wiedzieliśmy jednak, że ich silną bronią są stałe fragmenty gry. Mimo tej wiedzy nie udało nam się ustrzec błędu przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego, co skończyło się utratą bramki. Przy drugim trafieniu dla Górnika daliśmy natomiast rywalom prezent, który nie powinien nam się przytrafić.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 24.09.2017 08:54
Pogoń bez punktów
autor: lukasz balskiPrzy padającym deszczu i mizernie wypełnionych trybunach piłkarze Pogoni Szczecin przegrali spotkanie z Górnikiem Zabrze 1:2. Ta wygrana dała beniaminkowi Ekstraklasy awans na fotel lidera. Gdyby na Twardowskiego padł w sobotni wieczór remis, byłby chyba najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Szczecinianie w pierwszej połowie bowiem byli zespołem, który stworzył więcej sytuacji. Jak mówi jednak stare piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą...
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 22.09.2017 22:34
Odkupić winy
Ponad trzy miesiące kibice Dumy Pomorza czekają na domowe zwycięstwo Portowców. W sobotę piąta próba przerwania tej złej serii. Szczecinianie mają za sobą dwie wyjazdowe porażki. Najpierw ulegli w lidze Wiśle Płock 3:1, a we wtorek odpadli z rozgrywek Pucharu Polski z pierwszoligową Bytovią Bytów. Kibice nie zostawili suchej nitki na zespole Macieja Skorży. Mają oni prawo czuć rozczarowanie, bowiem Portowcy od początku sezonu tylko raz pozytywnie zaskoczyli. Drużyna wygląda na rozbitą, a przed nią rywalizacja z rozpędzonym Górnikiem Zabrze.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 20.09.2017 12:05
Mroczek: Jesteśmy w trudnym momencie
autor: pogonszczecin.infoPo wtorkowym meczu Pogoni w Pucharze Polski w internecie zawrzało. Napotkać można na bardzo wiele nieprzychylnych, a często nawet radykalnych opinii. Jak można odnieść się do obecnej sytuacji?

- Przede wszystkim mamy świadomość tego, że wczoraj straciliśmy szansę na coś wyjątkowego w sezonie, w którym świętujemy 70-lecie klubu - mówi prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek. - Boli nas to tak samo jak boli zawodników i kibiców, ponieważ wszyscy utożsamiamy się z drużyną. Zespół odpadł po rzutach karnych i na pewno nie można mu zarzucić braku ambicji. Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma nas już w Pucharze Polski, a rozczarowanie potęguje fakt odpadnięcia z drużyną z I ligi. Mamy tego pełną świadomość.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 19.09.2017 20:26
Pucharu nie będzie - klęska w Bytowie
autor: prtsc Trwa fatalna seria Pogoni Szczecin. Co z tego, że Portowcy nie tak dawno rozbili Lecha Poznań w Pucharze Polski, skoro dziś sami odpadli z tych rozgrywek. Marzenia kibiców na sukces zostały rozwiane w Bytowie. Różnica klas w meczu Portowców z Bytovią nie była zauważalna. Szczecinianie męczyli się z pierwszoligowcem i po rzutach karnych przegrali awans do ćwierćfinału. Nie da się ukryć, że wywalczenie czegokolwiek na 70. urodziny na ten moment wydaje się być misją niemożliwą. Oby jedynym sukcesem nie było utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie...
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 16.09.2017 20:45
Bezradni i nieporadni
Na pewno nie tak miał wyglądać początek sezonu, w którym Pogoń będzie obchodziła 70. urodziny. Po 1/3 rozgrywek Duma Pomorza uzbierała zaledwie osiem punktów. Pucharowy mecz z Lechem Poznań można traktować jako miłą niespodziankę. Dziś szczecinianie znów zagrali źle i po fatalnej drugiej połowie przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock. Brak klasowego napastnika i niepewność w defensywie znów zostały boleśnie obnażone.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.09.2017 20:43
Ofensywne kłopoty
Średnio punkt na mecz zdobywają w tym sezonie Wisła Płock oraz Pogoń Szczecin. Jutro jedni i drudzy będą chcieli odbić się od dolnych rejonów tabeli. Obie drużyny są dalekie od stabilizacji formy. Problemem Nafciarzy i Portowców jest skuteczność. Jutro w Płocku staną naprzeciwko siebie jedne z najsłabszych ofensyw w LOTTO Ekstraklasie.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 12.09.2017 23:57
2-3 tygodnie przerwy kapitana Pogoni
autor: EBP Pogoń Szczecin/W. UflandAdam Frączczak doznał urazu mięśnia podczas meczu z Lechem Poznań. Boisko opuścił w 80. minucie gry. Wiemy już jak długa czeka go przerwa.

W poniedziałek napastnik nie trenował z drużyną, pracował z fizjoterapeutą oraz przechodził badania medyczne. Według prognoz piłkarz wróci do zdrowia za 2-3 tygodnie. Nie zagra więc na pewno w najbliższym meczu ligowym z Wisłą Płock, a także we wtorkowym starciu pucharowym z Drutex-Bytovią Bytów, w którym i tak nie mógłby wystąpić ze względu na pauzę za czerwoną kartkę. Występy w kolejnych meczach zależeć będą od postępów rehabilitacji.

Wisła Płock Spółka Akcyjna

dane uzupełnić pomogli: royal447, robinho33, Matrix1552, boycottwear, Zgredix93 - dziękujemy