piłka nożna / III liga Bengoro - 17.08.2018 10:17
3. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami kolejne sezonie spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga arti15 - 16.08.2018 06:54
Bałtyk rozgromiony przez Polonię
Koszaliński Bałtyk z pewnością nie tak wyobrażał sobie wyjazdowy mecz z Polonią Środa Wielkopolska. Beniaminek trzeciej ligi jedynie w pierwszej połowie nawiązał walkę z zespołem aspirującym do awansu do II ligi. Podopieczni Mariusza Lenartowicza polegli 0:6.
Bałyk pierwszą bramkę stracił w 41 minucie. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Po zmianie stron wystarczył kwadrans, aby koszalinianie przegrywali już 0:4. Polonia w kolejnych minutach dołożyła kolejne dwa trafienia i pewnie wygrała 6:0.

piłka nożna / III liga arti15 - 16.08.2018 06:53
Skromna wygrana Gwardii
autor: arti15Gwardia Koszalin po wyrównanym meczu pokonała Bałtyk Gdynia 1:0 w drugiej kolejce piłkarskiej trzeciej ligi. Jedyną bramkę w meczu zdobył Dominik Drzewiecki.
Pierwsze sytuacje w spotkaniu stwarzali koszalinianie, ale to Bałtyk Gdynia przez pierwsze 30 minut był stroną dominującą. W 35 minucie Dominik Drzewiecki otrzymał podanie między obrońców gdyńskiego zespołu, po czym wygrał pojedynek z defensorem, aby finalnie umieścić futbolówkę w siatce.

piłka nożna / III liga Bengoro - 14.08.2018 14:42
O punkty przy Fałata
autor: Przemysław SkibaW środę, o godz. 18:00 na Gwardia Koszalin na stadionie przy Fałata zmierzy się z Bałtykiem Gdynia.

Środowy rywal Gwardzistów w poprzednim sezonie zdobył 69 punktów i uplasował się na trzecim miejscu w tabeli III ligi. Najwięcej bramek dla Kadłubów zdobył wtedy Mateusz Kuzimski, który na swoje konto zapisał 26 trafień. Gdynianie są po raz kolejny jednym z faworytów do awansu. Przed sezonem zespół prowadzony przez Sebastiana Letniowskiego wzmocniony został m.in. przez Jakuba Biskupa (Chojniczanka Chojnice), Damian Garbacik (GKS Katowice). W poprzedniej kolejce Bałtyk zremisował u siebie z  Polonią Środa Wielkopolska 1:1.
piłka nożna / III liga Bengoro - 14.08.2018 12:09
2. kolejka III ligi gr. 2
piłka nożna / III liga arti15 - 12.08.2018 16:00
Beniaminek III ligi lepszy do spadkowicza z II ligi
autor: Przemysław SkibaGwardia Koszalin od porażki 1:2 z beniaminkiem trzeciej ligi - Radunią Stężyca rozpoczęła zmagania w sezonie 2018/2019. Jedynego gola dla zespołu Tadeusza Żakiety zdobył Michał Szubert.

Koszalinianie w 27 minucie po trafieniu wspomnianego Szuberta wyszli na prowadzenie. Końcówka pierwszej połowy należała do gospodarzy, którzy po golu Tomasza Bejuka w 45 minucie doprowadzili do wyrównania.

Po zmianie stron jedyny gol padł w 79 minucie z rzutu karnego wynik ustalił Krzysztof Iwanowski. Gwardia przegrała na inaugurację trzeciej ligi 1:2 z Radunią Stężyca.

Skład Gwardii Koszalin
Adrian Hartleb, Daniel Gałach (72' Dawid Wasilewski), Rafał Majtyka, Dominik Drzewiecki, Daniel Wojciechowski, Paweł Bednarski (46' Norbert Dondera), Mateusz Bachleda (46' Krystian Przyborowski), Jakub Czyżewski, Aleksander Karbowiak (64' Krzysztof Bułka) ,Bartosz Maciąg, Michał Szubert
piłka nożna / III liga arti15 - 12.08.2018 15:58
5 minut zadecydowało
Podopieczni Mariusza Lenartowicza porażką 0:2 z Lechem II Poznań rozpoczęli grę w III lidze. Bałtyk Koszalin obie bramki stracił już w pierwszej połowie.

Pierwsze minuty rywalizacji były wyrównane. Gospodarze zdołali stworzyć kilka dogodnych sytuacji, ale piłka nie chciała wpaść do siatki. Goście objęli prowadzenie w 21 minucie, wówczas Hubert Sobola wykorzystał błąd bramkarza koszalinian i dał prowadzenie Kolejorzowi. W 26 minucie było już 2:0. Jedną z kontr na bramkę zamienił Marcin Wasilewski.

Więcej bramek nie padło, a więc Lech II Poznań wygrał w Koszalinie 2:0.
piłka nożna / III liga Majchrzak79 - 11.08.2018 14:57
Wygrana z Górnikiem na inaugurację sezonu
W meczu inaugurującym rozgrywki III ligi Świtowcy pokonanli Górnika Konin 1:0. Jedyna bramka padła w końcówce spotkania z rzutu karnego, po faulu bramkarza gości na Grzegorzu Szczepaniku.
Gra w pierwszej połowie spotkania toczyła się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Najbliżej szczęścia w tej częsci gry był Paweł Krawiec, ale jego strzał trafił w zewnętrzną część słupka.
W drugiej połowie sytuacji bramkowych po jednej i drugiej stronie było jak na lekarstwo.