piłka nożna / kobiety paulinus - 07.06.2019 10:29
Grają panie
www.ligowiec.netZapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety paulinus - 11.06.2019 21:18
Na sześć z dwoma
autor: Kalosz80Niemal celująco zagrały piłkarki Olimpii Szczecin w ostatnim w tym sezonie występie w Ekstralidze. Niemal, bo przegrały pierwszą cześć meczu, w drugiej zaś nie pozostawiły swoim rywalkom złudzeń i pokonały w całym meczu AZS Wrocław 6-2.
Przed przerwą oglądaliśmy dość senny pojedynek, w którym nie brakowało jednak kilku podbramkowych sytuacji. Jedyne trafienie zdobyły przyjezdne. Niezdecydowanie w szeregach olimpijek wykorzystała Julia Siepietowska, ustalając wynik pierwszej części meczu.

piłka nożna / kobiety maksiu7 - 09.06.2019 20:19
Zwycięstwo Błękitnych nad Olimpią
autor: maksiuW ostatniej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III zachodniopomorskiej ligi kobiet do Stargardu przyjechała drużyna Olimpii III Szczecin. Spotkania pomiędzy KP Błękitni Stargard, a Olimpią Szczecin zawsze były zacięte, a kibice oglądali ciekawe widowiska. Tak też było i tym razem.

Już w dwóch pierwszych minutach oba zespoły miał świetne sytuacje na objęcie prowadzenia, a jednym przypadku zabrakło odrobiny precyzji, a w drugim szczęścia. Taką bardzo wyrównaną grę mogliśmy obserwować przez pierwszy kwadrans. Później zespół Błękitnych zaczął przeważać i stwarzać sobie więcej sytuacji do objęcia prowadzenia. Sztuka ta udała się w 29 minucie, gdy dokładne podanie Katarzyny Litwinowicz trafiło do Natalii Gugały, a nasza napastniczka przebiegła kilkadziesiąt metrów i znalazła się sam na sam z bramkarką Olimpii i dała Błękitnym prowadzenie. Błękitne poszły za ciosem i przed kolejne minuty ostrzeliwały bramkę szczecinianek, jednak do przerwy więcej bramek już nie oglądaliśmy.
piłka nożna / kobiety Bengoro - 09.06.2019 20:18
Kotwica Kołobrzeg w I lidze!
autor: FB Kotwica KołobrzegDrużyna istnieje pięć lat. Dwa lata temu świętowały awans do II ligi. Teraz wywalczyły awans do pierwszej ligi.
Po SWD Wodzisław Śląski i Sparcie Daleszyce trzecim spośród czterech klubów, które w tym sezonie mogą wywalczyć awans do I ligi kobiet jest Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg. Piłkarki znad Bałtyku awans na szczebel pierwszej ligi wywalczyły z międzywojewódzkiej II ligi kobiet obejmującej województwa kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie.
piłka nożna / kobiety paulinus - 05.06.2019 22:34
Minimalna porażka
autor: kalosz80Po bardzo wyrównanym meczu Olimpia Szczecin uległa w Krakowie AZS UJ 0-1. Oba zespoły stworzyły w całym spotkaniu kilka ciekawych sytuacji podbramkowych. Jednak w większości akcji obronną ręką wychodziły bramkarki Joanna Pastusiak oraz Karolina Klabis. Wyjątkiem była sytuacja z 81 minuty, kiedy bramkarkę ze Szczecina pokonała Justyna Maziarz.
piłka nożna / kobiety paulinus - 05.06.2019 13:26
Trudna sytuacja sianowianek
Niestety nie udał się piłkarkom Victorii SP 2 Sianów wyjazd na mecz II ligi kobiet do Chełmży. Sianowianki przegrały z KKP Chełmża 0:4 (0:2). Zespół sianowski pojechał na mecz w bardzo przetrzebionym składzie i pomimo osłabienia przez pierwsze półgodziny grał dobrze i nie zanosiło się na porażkę. Niestety w 30 minucie po błędzie jednej z zawodniczek sianowskiej obrony zawodniczka KKP Paulina Jurkiewicz zdobywa bramkę i Chełmża prowadziła 1:0. Odpowiedzią na to było przesunięcie grającej na środku obrony Malwiny Grzelak do ataku. Niestety nie skończyło się to dobrze.
piłka nożna / kobiety paulinus - 30.05.2019 11:22
Grają panie
piłka nożna / kobiety paulinus - 28.05.2019 10:13
Porażka Victorii Sp2
Kolejnej porażki na swoim stadionie zanotowały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 przegrywając z GSS Grodzisk Wlkp. 1:4 (1:2). Spotkanie zaczęło się pechowo bo już w 2 minucie straciły gola i to po samobójczej bramce Joanny Świąder. Była to dość przypadkowa bramka, ale trochę podłamała morale sianowskiej drużyny. Nie trwało to jednak długo. W 17 minucie sianowianki powinny wyrównać, ale po dobrej akcji Malwiny Grzelak jej doskonałym podaniu sytuację sam na sam marnuje Wiktoria Robakowska. Minutę później jeszcze dobra okazja Malwiny Grzelak, ale też nie wykorzystana.

UKS Victoria S.P.2 Sianów

dane uzupełnić pomogli: arti15, BuBa15, panisantor, Ewka9800, kazikx33, wojciechowska, weronika800 - dziękujemy