piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 21.04.2018 11:30
Grają Panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. Energa AZS Koszalin zmierzy się we własnej hali ze Startem Elbląg, natomiast SPR Pogoń Szczecin czeka pojedynek z GTPR Gdynia.
piłka ręczna / Superliga kobiet kempes7 - 23.04.2018 18:40
Adrianna Nowicka: Mamy swój system grania
autor: internetPrzegrana Energi AZS Koszalin 22:32 nad Kram Startem Elbląg mocno utrudniła Akademiczkom walkę o medal mistrzostw Polski. Siódemka dowodzona z ławki przez trenera Andrzeja Niewrzawę ma już siedem punktów przewagi. Do końca pozostało co prawda jeszcze pięć kolejek, ale odrobić tę stratę koszaliniakom już tak łatwo nie będzie. Jak jednak przyznała Adrianna Nowicka, zawodniczki wciąż wierzą, że nie wszystko zostało zaprzepaszczone. - Nikt się chyba z tym jeszcze nie godzi - powiedziała tuż po końcowej syrenie sobotniego starcia.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 22.04.2018 08:01
Start pokoazał moc po przerwie
autor: scashoneZ wielkimi nadziejami do meczu ze Startem Elbląg przystępowały podopieczne Anity Unijat. Zwycięstwo Enerdze AZS dawało nadzieję w walce o medale Superligi kobiet. Niestety piekielnie skuteczna gra w obronie dała Startowi pewne zwycięstwo 32:22, które przybliżyło Elbląg do medalu.
Od początku zarysowała się przewaga przyjezdnych, które po golach Lisewskiej i Kozimur prowadziły 2:0. Akademiczki zdołały zdobyć kontaktowe trafienie w 12 minucie za sprawą Pauliny Tracz było 4:5. Start niedługo później prowadził już 9:13. W końcówce pierwszej połowy akademiczki zdołały zmniejszyć straty do zaledwie jednej bramki. Do przerwy 15:16 dla Startu.

piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 14.04.2018 09:36
Pogoń zagra ze Startem Elbląg
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. SPR Pogoń Szczecin zmierzy się ze Startem Elbląg. Ponieważ MKS Lublin gra w Challenge Cup to ich spotkanie Energą AZS Koszalin zostało przełożone na inny termin.
piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 09.04.2018 21:34
Pogoń - Start: Półfinałowe starcie w Pucharze Polski
Już w najbliższą środę (tj. 11 kwietnia 2018 r.) w hali przy ul. Twardowskiego 12b szczecińska Pogoń rozegra pierwsze spotkanie w ramach półfinału Pucharu Polski, a przeciwnikiem będzie elbląski Kram Start.

Podium Startu Elbląg

W ubiegłorocznej edycji elblążanki w Pucharze Polski zajęły 2 miejsce, przegrywając w finale z Zagłębiem Lubin.

Dwukrotne spotkanie z Elblągiem

W półfinale Pucharu Polski drużyny spotkają się ze sobą dwukrotnie. Pierwsze spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2018 roku w Szczecinie, natomiast rewanż odbędzie się tydzień później w Elblągu.

piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 08.04.2018 08:52
Zagłębie skuteczniejsze w rzutach karnych
autor: Robert MhowiczacEnerga AZS po serii rzutów karnych przegrywa we własnej hali z Zagłębiem Lubin. Akademiczki w tabeli superligi zajmują trzecią lokatę i liczą się w walce o medale.
Spotkanie rozpoczęło się doskonale dla akademiczek, które po 5 minutach prowadziły 3:0, po dwóch bramkach Moniki Michałów oraz jednej Gabrieli Urbaniak. Przyjezdne odpowiedziały dwiema bramkami z rzutów karnych, które wykorzystała Adrianna Górna.

piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 07.04.2018 07:49
Energa AZS zagra z Zagłębiem
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. SPR Pogoń Szczecin swoje spotkanie z MKS-em Lublin ma już za sobą. Natomiast Energę AZS Koszalin czeka starcie z Zagłębiem Lubin.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 06.04.2018 21:48
Koszalinianki podejmą Zagłębie
W sobotę 7 kwietnia niezwykle emocjonująco zapowiada się mecz kobiecej piłki ręcznej pomiędzy Energą AZS Koszalin, a Zagłębiem Lubin. Koszalinianki w ostatnich tygodniach swoją grą zapowiedziały walkę o medale Superligi kobiet, zaś Zagłębie zajmuje obecnie drugie miejsce w lidze.

Zespół z Lubina w rundzie mistrzowskiej rozegrał dwa spotkania. Na inaugurację Zagłębie pokonało po rzutach karnych Start Elbląg 3:2 (21:21, po 60 minutach gry) oraz 29:27 Pogoń Szczecin.

Uczniowski Klub Sportowy PCM Lis Kościerzyna - sekcja p. ręcz.