piłka nożna / A klasa skryba1213 - 25.09.2014 07:39
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne jesienne spotkania grup szczecińskich i kolejne koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa michal88sla - 29.09.2014 05:01
Passat z awarią, Baszta wygrywa
Baszta Sławno wygrała trzeci kolejny mecz. Tym razem pokonała 2:1 drużynę Passata Bukowo Morskie po bramkach Roberta Nowaka oraz Tomasza Dąbrowskiego.
Pierwsza połowa z początku należała do Passata, który wykorzystał ospałą grę gospodarzy. W początkowych 30 minutach Passat mógł prowadzić 2-3 do 0 na szczęście tak się nie stało. W około 25 minucie spotkania zawodnik Passatu wjechał jak nożem w masło w pole karne Baszty i spokojnie wykorzystał dogodną sytuacje 1:0 dla Passatu.
piłka nożna / A klasa Kawaler - 23.09.2014 14:41
Grają o puchar
W najbliższe trzy dni (23, 24 i 25 września) rozegrane zostaną spotkania o Puchar Polski zarówno ten ogólnopolski jaki regionalne eliminacje do przyszłorocznych rozgrywek.
W rozgrywkach pod egidą PZPN dobrnęliśmy do drugiej rundy a w niej Flota jako jedyny zespół będzie mogła zagrać na własnym boisku. Rywalem Świnoujścian będzie nie byle kto bo rewelacyjny beniaminek ekstraklasy GKS Bełtchatów.
Natomiast szczecińska Pogoń uda się do Ząbek, gdzie zmierzy się z miejscowym Dolcanem. Błękitni Stargard Szczeciński będą próbowali pomścić Kotwicę w Wejherowie mierząc się z jej pogromcą tj. miejscowym Gryfem.
Na szczeblu ZZPN i KOZPN dojdzie do spotkań trzeciej rundy, do boju przystąpią drużyny z czwartej ligi.

Wszystkie pary Pucharu Polski PZPN

Wszystkie pary Pucharu Polski ZZPN

Wszystkie pary Pucharu Polski KOZPN
piłka nożna / A klasa Blacha24 - 23.09.2014 01:26
Sokół silniejszy od Gromu
autor: Blacha24Zwycięstwem Sokoła Suliszewo w stosunku 2:0 zakończył się mecz czwartej kolejki A-klasy w Giżynie z miejscową drużyną Gromu.

Drugi mecz wyjazdowy w tym sezonie i kolejny raz ciężki rywal - tym razem Grom Giżyno, z którym nigdy nie udało się nam wygrać, ani chociażby zremisować. Na samym początku spotkania, bo już w 7. minucie niezawodny dotychczas Mateusz Zwindowski otworzył wynik spotkania po wykorzystaniu akcji sam na sam z bramkarzem gości po podaniu Marcina Jakubowskiego. D
piłka nożna / A klasa PIECIA55 - 19.09.2014 15:35
Pary III rundy Pucharu Polski KOZPN
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par III rundy Pucharu Polski na szczeblu KOZPN w sezonie 2014 / 2015. Spotkania te odbędą się 23 i 24 września. Na tym etapie rozgrywek do rywalizacji przystępują drużyny grające w Koszalińskiej Lidze Okręgowej oraz w IV lidze.

Wszystkie pary III rundy KOZPN
piłka nożna / A klasa ali - 19.09.2014 09:50
Nadwiślan Góra trenował w Dziwnowie
W piątek o godz. 17.00 na gościnnym boisku drużyny DKS Jantar Dziwnów kolejna drużyna z wyższej ligi przeprowadzi trening.

Tym razem będzie to beniaminek II ligi Nadwiślan Góra który przygotowuje się do ważnego meczu z Kotwicą Kołobrzeg. Drużyna z południa Polski aby wydostać się z strefy spadkowej musi powalczyć o zwycięstwo. Początek spotkania o godz. 18.00 w sobotę 20.09.2014r na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 18.09.2014 07:29
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze jesienne spotkania grup szczecińskich i kolejne koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa krab - 16.09.2014 21:26
Sędziowie szkolili się w Niechorzu
autor: BengoroBlisko dwustu zachodniopomorskich sędziów piłkarskich uczestniczyło w corocznym obozie szkoleniowym, który tym razem odbył się w Niechorzu.
Jednym z punktów szkolenia był wykład poprowadzony przez sędziego ekstraklasy Bartosza Frankowskiego. Arbiter z Torunia wyjaśniał zasady komunikacji pomiędzy trójką sędziowską za pomocą zestawu słuchawkowego. W kolejnym dniu obozu sędziowie zdawali egzaminy teoretyczne oraz spotkali się z Janem Bednarkiem, prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Ludowy Klub Sportowy Syrena-Grot Rymań

dane uzupełnić pomogli: djbolek, joni, krzywy0922, hh, szefo130, konrad1, klimek0922, fanatyk2, fanatyk3, joni, juby93, rzymek22, fikol91, RKS, obserwujacy, maksiu1986, maksiu1986, hierro, RKS, Haitfeld9, maksiu1986, RKS - dziękujemy