piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.09.2016 10:49
Kolejny mecze z juniorami
W najbliższe dni rozegrane zostaną kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / Juniorzy Swit1952 - 27.09.2016 08:25
Świt gromi Chemika w Policach 0:6!
autor: C80Juniorzy Świtu w szóstej kolejce zmagań w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych rozbili zespół Chemika na jego boisku, aż 0:6! Żółto-zieloni byli równorzędnym rywalem wyłącznie do przerwy, natomiast po zmianie stron rozwiązał się przysłowiowy worek z bramkami. Gole w tym spotkaniu dla drużyny ze Skolwina zdobyli Remigiusz Pastwa (trzy), Mateusz Jabłonowski (dwa) oraz Dominik Andrzejewski.

Dzięki tej wygranej młodzi Świtowcy awansowali na trzecią pozycje w ligowej klasyfikacji, ze stratą 3 punktów do prowadzącej drużyny Akademii MKP Szczecinek, z którą zmierzą się już w niedziele (2 października) w Skolwinie o godzinie 16.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!

piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.09.2016 09:52
Siódma wygrana z rzędu
Juniorzy Młodsi Pogoni Szczecin pokonali 8:1 Stal Szczecin. Było to siódme zwycięstwo z rzędu zespołu trenera Łęczyńskiego.

Młodzi Portowcy w ciągu pierwszego kwadransa zdobyli trzy bramki. Pierwsze trafienie należało do Bartosza Bonieckiego, który pokonał golkipera Stali strzałem z osiemnastu metrów. Następnie w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Danian Pavlas, a trzeci gol to trafienie głową do siatki Michała Sacharuka. Granatowo-bordowi zdobyli w czasie spotkania 8 bramek, po cztery w każdej połowie. W 32. minucie Pogoń prowadziła już 4:0, a gola na swoje konto zapisał Mateusz Duchowski.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.09.2016 09:26
SALOS zwycięski w Derbach Szczecina
autor: mirand Juniorzy starsi Pogoni przegrali w derbach Szczecina w Centralnej Lidze Juniorów z SALOS-em 0:1. Bramkę dla SALOS-u zdobył Michał Grześkowiak.

Pierwsza okazja do zdobycia gola należała jednak do Portowców Crettiego. Aron Stasiak przy zamieszaniu w szesnastce uderzył futbolówkę piętą, ta jednak poleciała nad poprzeczką. Chwilę później kolejna centra w pole karne, Szymon Jopek uderza na bramkę, ponownie piłka nad poprzeczką. Zawodnicy SALOS-u prowadzenie objęli w 21. minucie Brylewskiego pokonał Michał Grześkowiak.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 23.09.2016 13:21
Ostatni tydzień zapisów
Pozostał już tylko tydzień do końca zapisów XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2016/2017.

Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html lub po kliknięciu w przycisk ‘Zgłoś drużynę’ widoczny na stronie głównej Turnieju po prawej stronie. W rozgrywkach uczestniczyć mogą szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe oraz Akademie Młodych Orłów, a także organizacje sportowe niezarejestrowane w systemie extranet PZPN. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 23.09.2016 13:09
Derby Szczecina w Centralnej Lidze Juniorów
W sobotnie południe na stadionie przy ul. Tenisowej rozegrane zostaną derby Szczecin w Centralnej Lidze Juniorów pomiędzy SALOS-em a Pogonią.

Portowcy przed tym pojedynkiem rozegrali dwa spotkanie w lidze Najpierw w sobotę pokonali 5:1 Lechię Gdańsk, a w środę Górnika Zabrze 4:0. Pojedynek z SALOS-em będzie ich ostatnim w tygodniowym maratonie. - Jestem zadowolony po tym meczu, ale podnieśliśmy sobie poprzeczkę po wygranej z Lechią - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti. - Było sporo jakości i odnieśliśmy bezdyskusyjne zwycięstwo. Stworzyliśmy dużo akcji, z których zdobyliśmy gole. Dodatkowo zachowaliśmy zero z tyłu.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 22.09.2016 11:20
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 22.09.2016 11:19
Cztery bramki z Górnikiem
autor: pogonszczecin.pl Cztery bramki zdobyli juniorzy starsi Pogoni Szczecin w środowym pojedynku z Górnikiem Zabrze. Trafienia w tym pojedynku należały do Gracjana Kuśmierka, Damiana Pawłowskiego, Gracjana Jarocha i Mateusza Bochnaka.

Szczecinianie od początku spotkaniu ruszyli do ataku. Najpierw na bramkę gości z dystansu uderzał Szymon Waleński. Futbolówka minęła jednak poprzeczkę. Po chwili Mateusz Bochnak próbował dobijać strzał Jarocha, ponownie niecelnie. Portowcy prowadzenie objęli w 21. minucie, Mateusz Bartolewski dośrodkował do Gracjana Kuśmierka, a ten posłał piłkę do siatki. Sześć minut później podopieczni trenera Crettiego prowadzili już 2:0, gola zdobył Damian Pawłowski (na zdjęciu).

Miejski Klub Sportowy Stal Lipiany - juniorzy

dane uzupełnić pomogli: STALipiany, JuziuStal, Masiu1, MomejStal, stalowiec7, mati164, bobekstal5, mati164, chomik1948, Masiu1, stalowiec111, bobekstal5, stallipiany6767, romanek1997 - dziękujemy