skryba1213
piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 09.02.2019 07:53
Gwardia zamierza wygrać po raz pierwszy w 2019 roku
autor: loola1991Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 9 lutego zmierzą się w Żukowie z miejscowym GKS-em. Podopieczni Piotra Stasiuka zamierzają wygrać po raz pierwszy w 2019 roku.

Druga runda zmagań dla koszalinian rozpoczęła się obiecująco, bowiem od dwóch porażek różnicą jednej bramki z zespołami z czołówki I ligi. Na inaugurację rundy rewanżowej Gwardia przegrała 22:23 z Nielbą Wągrowiec, a w drugim meczu takim samym wynikiem koszalinianie przegrali ze Stalą Gorzów.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 05.02.2019 13:10
Ponownie zabrakło jednej bramki
autor: crashGwardia Koszalin przegrała przed własną publicznością z faworyzowaną Stalą Gorzów 22:23. Koszalinianie byli bliscy sprawienia niespodzianki

Pierwsze fragmenty rywalizacji należały do Stali Gorzów, która po 6 minutach prowadziła 4:0. Koszalinianie odpowiedzieli serią trzech trafień z rzędu. W 16 minucie, po trafieniu Romana Berezhnyi był remis 5:5. Następnie goście rzucili cztery bramki z rzędu. W końcówce pierwszej połowy Gwardii udało się dogonić rywala na jedną bramkę. Do przerwy 12:11 dla Stali.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 01.02.2019 11:51
Gwardia zagra ze Stalą awansem
autor: arti W najbliższą niedzielę 3 lutego kolejny trudny mecz przed pierwszoligową Gwardią Koszalin. Do Koszalina przyjeżdża czwarty zespół ligowej tabeli - Stal Gorzów. Spotkanie zostanie rozegrane awansem z 21 kolejki (13-14 kwietnia 2019).

Pierwsze ligowe starcie w 2019 roku Stal Gorzów wygrała z Mazurem Sierpc 22:20, zaś Gwardia została podrażniona porażką 22:23 z Nielbą Wągrowiec.

Po jedenastej kolejce spotkań Stal ma na swoim koncie 21 punktów. Koszalinianie zgromadzili 13 punktów w jedenastu meczach.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 17.01.2019 08:23
Pogoń w drugiej połowie pokazała siłę
autor: crashGwardia Koszalin przegrała z Sandra Spa Pogoń Szczecin 20:26. Koszalinianie w pierwszej połowie zaprezentowali się fantastycznie i po 30 minutach gry prowadzili.

Pierwsze 30 minut było wyrównane. Znakomita forma koszalińskich bramkarzy pozwoliła podopiecznym Piotra Stasiuka prowadzić różnicą dwóch trafień 12:10.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.01.2019 08:23
Gwardia podejmuje Pogoń w krajowym pucharze
autor: Łukasz KoperekW niedzielę 13 stycznia koszalińska Gwardia zmierzy się w ramach 1/16 Pucharu Polski z Sandra Spa Pogoń Szczecin.

Faworytem jest dwunasty zespół Superligi, który w czternastu spotkaniach ligowych walczył zaledwie dziewięć punktów w czternastu spotkaniach.

Koszalinianie w rozgrywkach pierwszej ligi plasują się na siódmej lokacie z trzynastoma punktami na koncie. Podopieczni Piotra Stasiuka rozegrali dotychczas dziesięć spotkań w trwającym sezonie pierwszej ligi.

piłka ręczna / I liga mężczyzn Bengoro - 23.12.2018 13:59
Wesołych Świąt
autor: maggiTo już dwunaste Boże Narodzenie, które spędzamy razem z Wami. Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt.

Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 10.12.2018 07:04
Koszalinianie przegrali ostatni mecz w 2018 roku
autor: Łukasz KoperekGwardia Koszalin pierwszą rundę I ligi zakończyła porażką we własnej hali. Pogromcą koszalinian okazał się Mazur Sierpc, który wygrał 25:22.

Pierwsze minuty rywalizacji były wyrównane. Po 10 minutach gry na tablicy widniał remis 4:4. Niedługo później inicjatywę przejęli podopieczni Piotra Stasiuka, którzy w 24 minucie prowadzili już 11:6. W końcówce pierwszej połowy goście zmniejszyli stratę do trzech trafień. Po 30 minutach gry Gwardia prowadziła 14:11.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 02.12.2018 08:18
Gwardia przegrywa w Gorzowie
autor: Łukasz KoperekPodopieczni Piotra Stasiuka przegrali wyjazdowe spotkanie w I lidze. W Gorzowie miejscowa Stal pokonała Gwardię Koszalin 27:19. Najskuteczniejszym zawodnikiem Gwardii był Patryk Kiciński zdobywca 7 bramek. W drużynie Stali najskuteczniejszy Dawid Pietrzkiewicz rzucił 6 goli.

W spotkanie lepiej weszli gospodarze, którzy po trafieniu Dawida Pietrzkiewicza w 10 minucie prowadzili już 5:2. Gwardia odpowiedziała dwoma trafieniami i już w 13 minucie było 4:5 dla Stali. Drużyna z Gorzowa ponownie zaatakowała i po kolejnych czterech minutach posiadała już cztery trafienia przewagi 8:4. Do końca pierwszej połowy trwała typowa gra bramka za bramkę. Po 30 minutach rywalizacji Stal prowadziła 15:11.