piłka nożna / A klasa Bengoro - 17.05.2018 07:37
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne majowe spotkania A-klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 11.05.2018 07:49
www.ligowiec.netPrzed nami majowe spotkania A-klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 06.05.2018 18:29
Kolejna wygrana Korony Stuchowo
autor: SkibaKorona Stuchowo pokonała Jastrzębia Łosośnica 5:1 i zapisała na swoje konto kolejne bardzo ważne trzy punkty.

W sobotnie popołudnie na stadionie Stuchowie zmierzyły się ze sobą jedenastki Korony i Jastrzębia. W rundzie jesiennej stuchowianie wygrali w Łosośnicy 3:0. Od początku spotkania przyjezdni zagrali mądrze w obronie, rozbijając ataki gospodarzy. Trafienie otwierające wynik tego pojedynku padło w 18. minucie, Cydzik skapitulował po strzale Roberta Stangryckiego. Kibice zebrani na miejscowym stadionie po 60. sekundach cieszyli się z kolejnej bramki. Tym razem golkiper gości pokonany został przez Roberta Żywulskiego. Kolejne minuty to próby podwyższenia wyniku przez gospodarzy i kontrataki zespołu z Łosośnicy. W doliczonym czasie gry przyniósł on przyjezdnym kontaktowego gola, Jabłoński wyciągał futbolówkę z siatki po trafieniu Krystiana Kubickiego.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.05.2018 10:59
piłka nożna / A klasa Bengoro - 30.04.2018 22:27
Odrabiają zaległości w A-klasie
www.ligowiec.net1 i 3 maja zostaną rozegrane zaległe wiosenne spotkania A-klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa Andrej996 - 28.04.2018 03:14
Zawodnik poszukuje klubu!!
autor: RamczakBramkarz Adam Łuczak grający w ligach V, okręgówka, a klasa, obecnie b klasa klub Komarex Komarowo.
Zawodnik poszukuje klubu, który by mógł reprezentować od rundy jesiennej.
Zawodnik jest obecnie po szkółce bramkarskiej, która odbyła się w Niechorzu pod okiem trenera Siergieja Szypowskiego, zawodnik posiada certyfikat potwierdzający ukończoną szkółkę bramkarską.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 26.04.2018 09:41
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne wiosenne spotkania A-klasy. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / A klasa Bengoro - 23.04.2018 13:25
Żywulski Show!
autor: SkibekWygrana Korony Stuchowo w meczu na szczycie. Podopieczni Krzysztofa Gustera pokonali Sowiankę Sowno 3:1. Trzy bramki dla gospodarzy zdobył Robert Żywulski.

Na pierwsze trafienie przybyli na stadion w Stuchowie sympatycy piłki nożnej czekali do 18. minuty. W polu karnym gości faulowany był jeden z zawodników Korony. Sędzia wskazał na jedenasty metr, a do futbolówki podszedł Robert Żywulski. Nie wykorzystał on jednak rzutu karnego, jego intencje wyczuł Rafał Raszewski. Golkiper Sowianki skapitulował jednak po dobitce Żywulskiego i gospodarze prowadzili 1:0.
22. minuta do świetna asysta Dawida Pawłowskiego i kolejne trafienie Żywulskiego. Sowianka czekała na swoją szansę i nadarzyła się ona w 29. minucie. W zamieszaniu w polu karnym Jabłońskiego pokonał Piotr Ślęzak. Do przerwy wynik nie zmienił się.

Smak Pomorski Wilcze Laski

dane uzupełnić pomogli: ziomek1991, szajbus, dziku145, obserwator2000, ziomek1991, aisak, Orzeszek19946 - dziękujemy