piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka kazik - 01.03.2015 22:57
Morzycko Moryń wygrywa z Orłem Pęzino
autor: Krzysztof Cichomski - C80W szóstej grze kontrolnej Morzycko Moryń zmierzyło się z Orłem Pęzino. Mecz odbył się 01 marca 2015 roku na sztucznej nawierzchni w Stargardzie Szczecińskim przy dość niesprzyjającej pogodzie, bowiem padający deszcz i wiejący wiatr utrudniał rozgrywanie meczu.
Pierwszą bramkę już w 4 minucie meczu po zespołowej akcji strzela Dmytro Donos. Popularny 'Dima' miał w pierwszej połowie meczu kilka dogodnych sytuacji, niestety zabrakło mu szczęścia. Orzeł w 8 minucie doprowadza do wyrównania i po rzucie rożnym piłka znajduje drogę do bramki Morzycka - mamy 1-1. W 15 minucie Adrian Dębicki uderzeniem z okolic 15 m, w krótki słupek, posyła piłkę do siatki przeciwnika, piłka odbija się po drodze od dwóch słupków brami rywala i wpada do siatki. Pierwsza połowa kończy się rezultatem 2-1 dla zespołu z Morynia.
piłka nożna / regionalna okręgówka damianos179 - 28.02.2015 20:15
Światowid Łobez gromi Radowie Radowo Małe
Piłkarze Światowida Łobez błysnęli formą i umiejętnościami w sparingu z Radowią Radowo Małe. Należy jednak zaznaczyć, że zespół gości aktualnie jest osłabiony i rozstał się z kilkoma podstawowymi zawodnikami. Być może takie roszady w drużynie z Radowa Małego ułatwiły zadanie Światowidowi.
Już od początku podopieczni Darka Kęsego napierali na gospodarzy, którzy początkowo stawiali opór. W 30 minucie wynik 0-1 dla gości, otworzył Bartek Adamów, kolejne bramki strzelili: 'Koba', 'Zielony', Remek.
Honorową bramkę gospodarze zdobyli z rzutu karnego. Z dobrej strony, choć w krótkim czasie gry pokazał się popularnie nazywany 'Kogut'. Po 90 minutach spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla przyjezdnych.
piłka nożna / regionalna okręgówka KiCiAcZeK - 26.02.2015 19:15
Kubas opuszcza Spartę Gryfice
autor: maggiKrzysztof Kubas, środkowy obrońca Sparty Gryfice zmienia barwy. W najbliższej rundzie wiosennej, piłkarz będzie reprezentantem IV ligowego Gryfa Kamień Pomorski.

To już pewne. Krzysztof Kubas grający od 1,5 roku w drużynie Sparty Gryfice zmienia klub. Od rundy wiosennej ten środkowy defensor będzie reprezentował klub Gryfa Kamień Pomorski. Taką decyzję podjęły zarządy klubów z Gryfic i Kamienia Pomorskiego.

„Dzidek” w drużynie Sparty Gryfice występował od początku sezonu 2013/2014. W tym czasie zdobył trzy gole dla drużyny czarno-niebieskich w meczach z Pionieren Żarnowo, Mewą Resko oraz Ehrle Dobra Szczecińska. Krzysztof Kubas znacznie przyczynił się do awansu drużyny ze stadionu przy ulicy Sportowej do Klasy Okręgowej.
piłka nożna / regionalna okręgówka czerwin - 24.02.2015 21:58
Młodzi Portowcy za mocni dla Regi
W ramach współpracy Intermarche Regi Trzebiatów i Pogoni Szczecin liderzy Regionalnej Ligi Okręgowej zagrali towarzysko z juniorami „Portowców”.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, kiedy już w drugiej minucie bramkarz Pogoni pod presją napastników Regi zagrał pod nogi Patryka Bagińskiego, a ten skierował piłkę do pustej bramki. Szczecinianie bardzo szybko przejęli kontrolę nad przebiegiem meczu i po kilku minutach był już remis. Po kwadransie gry goście mogli już prowadzić, lecz instynktownie strzał z bliska obronił Sylwester Gładysz. Minutę później piłkarze Pogoni wykorzystali jednak kolejną sytuację i objęli prowadzenie. Po kilkunastominutowej dominacji młodych Szczecinian do głosu doszli gospodarze. Po strzale z lewej strony pola karnego piłka trafiła w rękę obrońcy Pogoni i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Mariusz Kurczak, lecz uderzył zbyt lekko i bramkarz Pogoni zdołał odbić piłkę.
piłka nożna / regionalna okręgówka kichu - 23.02.2015 18:06
Wiosenny terminarz meczów w Maszewie
LKS Masovia Maszewo informuje, że mecze o  mistrzostwo REGIONALNEJ KLASY OKRĘGOWEJ GR. PÓŁNOC w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015 odbędą się na Stadionie Miejskim przy ul. Szkolnej 10 w Maszewie w następujących terminach i godzinach:
piłka nożna / regionalna okręgówka Kibic232 - 22.02.2015 21:29
Zwycięstwo Błękitnych Trzygłów w sparingu z Wichrem Brojce 4:3
autor: adaskoW dniu dzisiejszym (22.02) Błękitni Trzygłów pod wodzą Artura Solowskiego rozegrali kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem Błękitnych była ekipa z Brojc. Błękitni Trzygłów po walce zwyciężyli z Wichrem 4:3.
W tym spotkaniu trener Artur Solowski wystawił do gry następujących zawodników: Solowski Jakub, Zakrzewski Mateusz, Lisiak Błażej, Włodaczyk Krzysztof, Cymkiej Patryk, Siedlecki Arkadiusz, Markowski Paweł, Szwak Łukasz, zawodnik testowany, Cymkiej Maciej, Ułasiuk Bartłomiej.
W drugiej połowie zagrali także: Lisiak Jarosław, Matela Bartłomiej, bramkarz testowany, Artur Pieczonka . Bramki dla Błękitnych zdobyli: dwa trafienia Macieja Cymkieja oraz dwa trafienia Bartłomieja Ułasiuka.

Kolejny sparing drużyna Błękitnych rozegra 1 marca o godzinie 15.00 w Płotach ze Spartą Gryfice
piłka nożna / regionalna okręgówka filippo - 21.02.2015 18:25
Zwycięstwo Światowida w sparingu
W dniu dzisiejszym MLKS Światowid Łobez pod wodzą Dariusza Kęsego rozgrał kolejny mecz sparingowy. Przeciwnikiem łobezian była ekipa Pomorzanina Sławoborze. Mecz ten pierwotnie miał się odbyć się w Płotach na sztucznym boisku ale ostatecznie rozegrany został na boisku naturalnym w Sławoborzu.

piłka nożna / regionalna okręgówka kowal85 - 21.02.2015 14:16
Kolejna wygrana Mewy
autor: PszczółekMewa Resko pokonała na boisku w Płotach zespół Dąb Dębice 6:2. Spotkanie nie przyniosło niespodzianek. Już na początku meczu piłkarze Mewy udowodnili, że z piłką radzą sobie lepiej od znajdującego się o klasę niżej, zespołu z Dębic. W 16 minucie padła pierwsza bramka dla Mewy, której autorem był Aleksander Sikora. Niespełna 10 minut później wynik na 2:0 podwyższył z rzutu wolnego Edi Andradina. To pozwoliło jego drużynie na pewne i swobodne rozgrywanie piłki, które jednak do przerwy nie poskutkowało kolejną bramką.

Ludowy Klub Sportowy Wicher Przelewice

dane uzupełnić pomogli: leszekhal2, biloslaw, slawek3300, trenerPrzelewic - dziękujemy