ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 18.04.2024 09:51
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami wiosenne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 11.04.2024 10:54
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami wiosenne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 04.04.2024 11:26
Gra B Klasa
autor: aszefPrzed nami wiosenne mecze B-klasy.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 02.04.2024 18:47
Mecze V rundy Pucharu Polski ZZPN
Przed nami spotkania V rundy Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane 2 i 4 kwietnia 2024 roku.

V runda Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Poloniarz24 - 18.03.2024 20:56
Pogoń II Barlinek szuka sparingpartnera
Pogoń II Barlinek szuka sparingpartnera na najbliższą niedzielę (24.03) Dysponujemy Euroboiskiem w Barlinku o godzinie 14:00!

Zapraszamy do kontaktu!

531274158 lub 783 212 935
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa cetnar8 - 18.03.2024 03:31
Ogniwo Dzwonowo poszukuje sparingpartnera
Ogniwo Dzwonowo poszukuje sparingpartnera na 24.03.2024r. Godzina do ustalenia miejsce do ustalenia.
Nr tel.505 219 254 - Prezes Klubu Mariusz Cetnarski
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa ggman - 14.03.2024 09:48
Okręt Szczecin poszukuje sparingpartnera
Drużyna juniorów Okręt Szczecin szuka przeciwnika na niedzielę 24.03 g.19:00 ulica Kresowa w Szczecinie. Niestety wypadł nam przeciwnik. Zapraszamy kluby również z B klasy.
Tel. 504070500
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Mazi - 13.03.2024 18:41
Sokół II Pyrzyce poszukuje sparingpartnera
Sokół II Pyrzyce poszukuje sparingpartnera na niedzielę, 17.03 Godzina 12.00 w Barlinku (boisko ze sztuczną nawierzchnią)

Zainteresowane Kluby prosimy o kontakt 539916589.
        starsze newsy   
 

Uczniowski Klub Sportowy Sokół Sokoliniec

dane uzupełnić pomogli: kubaz, CWKSLEGIAfan, Krzysiek16, qwerrt, brumbrum, zoladkowa, cola - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
B klasa gr. 4 2023/2024
1.  Pogoń II Barlinek 36
2.  Bryza Reńsko 33
3.  Unia II Dolice 33
4.  WODR Barzkowice 30
5.  Sokół Sokoliniec 26
6.  Orzeł Żeńsko 23
7.  Pomorzanka Jarosławsko 20
8.  Sokół Granowo 12
9.  Ogniwo Dzwonowo 11
10.  Jedność Przewłoki 9
11.  Strzała Płotno 7
12.  Grom Płonno 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Krąpiel 4 : 3
Sokół Sokoliniec - Sława Sławęcin 6 : 0
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 6 : 1
Sokół Sokoliniec - Wicher Przelewice 0 : 5
Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Wapnica 4 : 2
Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec 10 : 3
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 4 : 3
Sokół Sokoliniec - Światowid Łobez 3 : 0
Vielgovia Szczecin - Sokół Sokoliniec 3 : 3
Światowid 63 II Łobez - Sokół Sokoliniec 4 : 7
Grom Giżyno - Sokół Sokoliniec 4 : 3
Iskra Lutówko - Sokół Sokoliniec 4 : 3
Sokół Sokoliniec - Mechanik Warnice 1 : 4
Sokół Sokoliniec - Wicher Reptowo 2 : 7
Płomień Lisowo - Sokół Sokoliniec 3 : 1
Ina Ińsko - Sokół Sokoliniec 5 : 2
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Sokoliniec 3 : 1
Sokół Sokoliniec - Grom Giżyno 2 : 5
Pionier Zwierzyn - Sokół Sokoliniec 4 : 2
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 0 : 4
Sława Choszczno - Sokół Sokoliniec 0 : 7
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 2 : 5
Orzeł Grzędzice - Sokół Sokoliniec 5 : 2
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 3 : 1
Sparta Skalin - Sokół Sokoliniec 0 : 3
Sława Choszczno - Sokół Sokoliniec 2 : 5
Sokół Sokoliniec - Sparta Skalin 2 : 5
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 : 2
Sokół Sokoliniec - Iskra Banie 0 : 5
Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo 6 : 2
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 0 : 5
Ina Stradzewo - Sokół Sokoliniec 3 : 5
Piast Kolin - Sokół Sokoliniec 2 : 5
Czarni Marianowo - Sokół Sokoliniec 4 : 4
Pionier Zwierzyn - Sokół Sokoliniec 5 : 4
Sokół Sokoliniec - Piast Kolin 4 : 5
Sokół Sokoliniec - Dęby Rogowo 1 : 3
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 2 : 1
Skrzydlaci Będargowo - Sokół Sokoliniec 1 : 1
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 3 : 4
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 0 : 6
Sokół Sokoliniec - Czarni Marianowo 5 : 2
Grom Giżyno - Sokół Sokoliniec 0 : 10
Grom Giżyno - Sokół Sokoliniec 0 : 10
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 1 : 1
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 1 : 6
Błękitni Pomierzyn - Sokół Sokoliniec 5 : 1
Stal II Lipiany - Sokół Sokoliniec 5 : 2
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 1 : 4
Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec 3 : 3
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 4 : 6
Błękitni Pomierzyn - Sokół Sokoliniec 3 : 0
Sokół Sokoliniec - Ina Stradzewo 2 : 6
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 3 : 3
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 2 : 1
Sokół Sokoliniec - Unia Stargard 0 : 3
Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino 2 : 2
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 4 : 2
Puchar Polski ZZPN
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 7 : 0
Sokół Sokoliniec - Rolpol Chlebowo 1 : 5
B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Sokół Sokoliniec 8 : 5
Sokół Sokoliniec - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 1
Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec 0 : 3
WODR Barzkowice - Sokół Sokoliniec 2 : 1
Sokół Sokoliniec - Ogniwo Dzwonowo 4 : 2
Jedność Przewłoki - Sokół Sokoliniec 1 : 1
Sokół Sokoliniec - Pogoń II Barlinek 2 : 0
Sokół Granowo - Sokół Sokoliniec 3 : 3
Sokół Sokoliniec - Strzała Płotno 3 : 1
Unia II Dolice - Sokół Sokoliniec 5 : 1
Sokół Sokoliniec - Grom Płonno 10 : 0
Sparingi
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 2 : 4
B klasa gr. 4
Sokół Sokoliniec - Bryza Reńsko 2 : 0
Pomorzanka Jarosławsko - Sokół Sokoliniec 0 : 1
Sokół Sokoliniec - Orzeł Żeńsko 0 : 2
Sokół Sokoliniec - WODR Barzkowice 28 kwi
Ogniwo Dzwonowo - Sokół Sokoliniec 04 maj
Sokół Sokoliniec - Jedność Przewłoki 12 maj
Pogoń II Barlinek - Sokół Sokoliniec 19 maj
Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo 26 maj
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 02 cze
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 08 cze
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 16 cze
 
top komentarze
newsy:
1 » Ryszard Tarasiewicz now »
mecze:
34 » Gavia Choszczno-Olimp Z »
27 » Wrzos Borne Sulinowo-Po »
21 » Orzeł Wałcz-Chemik Poli »
15 » Myśla Dargomyśl-Dąb Dęb »
15 » Mirstal Mirosławiec-Jed »
14 » Błonie Barwice-KS Dziko »
11 » Zawisza Grzmiąca-Wiarus »
10 » Zorza Dobrzany-Pogoń Po »
10 » Gwardia Koszalin-Polski »
10 » Pogoń Wierzchowo-Błonie »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3129
• imprez: 151690
• newsów: 78127
• użytkowników: 81111
• komentarzy: 1173579
• zdjęć: 896614
• relacji: 40617
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies