piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 17.01.2019 08:23
Pogoń w drugiej połowie pokazała siłę
autor: crashGwardia Koszalin przegrała z Sandra Spa Pogoń Szczecin 20:26. Koszalinianie w pierwszej połowie zaprezentowali się fantastycznie i po 30 minutach gry prowadzili.

Pierwsze 30 minut było wyrównane. Znakomita forma koszalińskich bramkarzy pozwoliła podopiecznym Piotra Stasiuka prowadzić różnicą dwóch trafień 12:10.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.01.2019 08:23
Gwardia podejmuje Pogoń w krajowym pucharze
autor: Łukasz KoperekW niedzielę 13 stycznia koszalińska Gwardia zmierzy się w ramach 1/16 Pucharu Polski z Sandra Spa Pogoń Szczecin.

Faworytem jest dwunasty zespół Superligi, który w czternastu spotkaniach ligowych walczył zaledwie dziewięć punktów w czternastu spotkaniach.

Koszalinianie w rozgrywkach pierwszej ligi plasują się na siódmej lokacie z trzynastoma punktami na koncie. Podopieczni Piotra Stasiuka rozegrali dotychczas dziesięć spotkań w trwającym sezonie pierwszej ligi.

piłka ręczna / I liga mężczyzn Bengoro - 23.12.2018 13:59
Wesołych Świąt
autor: maggiTo już dwunaste Boże Narodzenie, które spędzamy razem z Wami. Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt.

Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem, a Nowy Rok - Dobrym Czasem.

Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 10.12.2018 07:04
Koszalinianie przegrali ostatni mecz w 2018 roku
autor: Łukasz KoperekGwardia Koszalin pierwszą rundę I ligi zakończyła porażką we własnej hali. Pogromcą koszalinian okazał się Mazur Sierpc, który wygrał 25:22.

Pierwsze minuty rywalizacji były wyrównane. Po 10 minutach gry na tablicy widniał remis 4:4. Niedługo później inicjatywę przejęli podopieczni Piotra Stasiuka, którzy w 24 minucie prowadzili już 11:6. W końcówce pierwszej połowy goście zmniejszyli stratę do trzech trafień. Po 30 minutach gry Gwardia prowadziła 14:11.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 02.12.2018 08:18
Gwardia przegrywa w Gorzowie
autor: Łukasz KoperekPodopieczni Piotra Stasiuka przegrali wyjazdowe spotkanie w I lidze. W Gorzowie miejscowa Stal pokonała Gwardię Koszalin 27:19. Najskuteczniejszym zawodnikiem Gwardii był Patryk Kiciński zdobywca 7 bramek. W drużynie Stali najskuteczniejszy Dawid Pietrzkiewicz rzucił 6 goli.

W spotkanie lepiej weszli gospodarze, którzy po trafieniu Dawida Pietrzkiewicza w 10 minucie prowadzili już 5:2. Gwardia odpowiedziała dwoma trafieniami i już w 13 minucie było 4:5 dla Stali. Drużyna z Gorzowa ponownie zaatakowała i po kolejnych czterech minutach posiadała już cztery trafienia przewagi 8:4. Do końca pierwszej połowy trwała typowa gra bramka za bramkę. Po 30 minutach rywalizacji Stal prowadziła 15:11.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 17.11.2018 07:51
Gwardia gra z Sokołem
autor: artiSzczypiorniści Gwardii Koszalin po dwóch kolejnych zwycięstwach w sobotę 17 listopada zmierzą się we własnej hali z Sokołem Kościerzyna. Spotkanie zapowiada się znakomicie, bowiem oba zespoły należą do czołówki pierwszej ligi.
W sześciu rozegranych dotychczas spotkaniach podopieczni Piotra Stasiuka odnieśli cztery zwycięstwa i dwukrotnie przegrali. Ostatnie spotkania koszalinianie wygrali 37:30 z Jurandem Ciechanów i 36:30 z Warmią Olsztyn. Koszalinianie wszystkie dotychczasowe zwycięstwa odnieśli we własnej hali. W sobotę 17 listopada Gwardia będzie miała szansę odnieść piąte zwycięstwo przed własną publicznością.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.11.2018 07:40
Zwycięstwo Gwardii
autor: Łukasz KoperekKolejne zwycięstwo w pierwszej lidze odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. W sobotę 10 listopada Gwardia pokonała we własnej hali Warmię Olsztyn 36:30. Koszalinian do zwycięstwa poprowadził Patryk Kociński, który rzucił dziesięć trafień.

Od początku spotkania zarysowała się przewaga koszalinian. Po 5 minutach rywalizacji, dzięki golu z rzutu karnego Patryka Kicińskiego Gwardia prowadziła 3:1.

Gospodarze utrzymywali wywalczoną przewagę. Goście kilka razy zbliżyli się do zespołu Piotra Stasiuka na jedno trafienie, ale ani razu Warmia nie zdołała dogonić Gwardii w pierwszej połowie. Do przerwy Gwardia prowadziła 15:13.

W drugiej połowie już w 36 minucie koszalinianie prowadzili 21:16. Gospodarze utrzymywali kilka bramek przewagi. Dziesięć minut przed końcem koszalińska drużyna prowadziła 29:23. Ostatnie fragmenty rywalizacji nie wiele zmieniły i ostatecznie trzy punkty zostały w Koszalinie, a Gwardia wygrała 36:30.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 10.11.2018 06:18
Gwardia podejmuje Warmię
autor: loola1991Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 10 listopada zmierzą się we własnej hali z Warmią Olsztyn. Koszalinianie zamierzają odnieść kolejne ligowe zwycięstwo.
Zespół z Olsztyna rozgrywki rozpoczął od pokonania Mebli Wójcik Elbląg 32:24, po czym przyszly porażki 24:30 z SMS-em Gdańsk, 22:24 z Jurand Ciehaców, 29:31 ze Stalą Gorzów oraz po rzutach karnuych 3:4 (po 60 minutach był remis 23:23) z Sokołem Kościerzyna. W ostatniej kolejce Warmia Olsztyn pokonała Sambor Tczew 26:25.