piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 26.03.2017 14:58
Dublet Deleva, występ Gyurcsó
autor: Przemek Sikba Dwóch Portowców wystąpiło wczoraj dla swoich reprezentacji. Bohaterem bułgarskiej kadry został Spas Delev. 28-latek ustrzelił dublet dla swojej drużyny. Bułgarzy pokonali w Sofii Holandię 2:0, a zawodnik Pogoni trafił do bramki w 5. i 20. minucie. W 89. minucie zmienił go Nikolay Bodurov. Z kolei Ádám Gyurcsó wystąpił od pierwszej do 69. minuty, a w jego miejsce pojawił się Zsolta Kalmár. Węgrzy przegrali w Lizbonie z Portugalią 3:0. Bułgaria podobnie jak Węgry plasuje się obecnie na trzeciej pozycji w swojej grupie eliminacyjnej.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 24.03.2017 11:06
Portowcy w kadrach
autor: EBP Pogoń Szczecin Młodzi zawodnicy Dumy Pomorza wystąpili w młodzieżowych kadrach reprezentacji Polski. Przez 89 minut na boisku z opaską kapitana przebywał Marcin Listkowski. Kadra U-19 pokonała Turcję 1:0 w meczu eliminacji Mistrzostw Europy. Epizod w spotkaniu Turnieju Czterech Narodów zaliczył Jakub Piotrowski. Kadra U-20 pokonała 3:1 Włochów, a wypożyczony do Stomilu zawodnik pojawił się na boisku w 86. minucie. Mateusz MaćkowiakPaweł Jachno zagrali od pierwszej minuty meczu towarzyskiego Polska U-16 - Francja U-16 1:2. Pierwszy zszedł z boiska w 71., a drugi w 66. minucie spotkania.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 19.03.2017 09:14
Bezbramkowo w Szczecinie
Pogoń Szczecin przed własną publicznością bezbramkowo zremisowała z liderem rozgrywek Ekstraklasy Jagiellonią Białystok. Choć przed meczem większość kibiców wynik taki brałaby w ciemno, to po jego zakończeniu można czuć pewien niedosyt. Portowcy całą drugą połowę grali w przewadze jednego zawodnika, po tym jak pod koniec pierwszej części spotkania czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gości Łukasz Burliga. O ile jednak przed przerwą Pogoń prezentowała się z dobrej strony, to po zmianie stron szczecinianie nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. - Lepiej grało nam się jedenastu na jedenastu. W przerwie mówiliśmy, że nie będzie łatwo grać jednego więcej. Dużo utrzymywaliśmy się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało - powiedział na pomeczowej konferencji Kazimierz Moskal.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.03.2017 11:53
Lider przed przerwą
autor: P.Skiba Fani Dumy Pomorza nie mają ostatnio zbyt wielu powodów do radości. Portowcy wyglądają na mocno zagubionych, co źle wróży przed kluczowym momentem walki o pierwszą ósemkę. W sobotę szczecinian czeka trudna potyczka z liderem rozgrywek. Jagiellonia co prawda przegrała w tym roku obie wyjazdowe potyczki, jednak nie zmienia to faktu, że w tabeli 'na wyjeździe' po Legii Warszawa jest drugą siła ligi. Opiekun gości, Michał Probierz po ostatnim meczu swojej drużyny kurtuazyjnie gratulował dubletu Lechowi Poznań. Niczym José Mourinho próbując odwrócić uwagę od swojej drużyny.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 16.03.2017 07:44
Marcowy weekend sportowy
Przed nami kolejny marcowy sportowy weekend oraz bardzo dużo możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

Piątek
Siatkarze Espadonu Szczecin powalczą o kolejne punkty w Plus Lidze. Rywalem zespołu Michała Gogola będzie BBTS Bielsko-Biała. Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, mieszczącej się przy ul. Siedleckiej 6.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.03.2017 13:19
Na Lecha za dychę
autor: mario1234545 Kibice Pogoni Szczecin będą mogli obejrzeć rewanżowy mecz Portowców w półfinale Pucharu Polski za 10 złotych. Bilety za „dychę” dostępne są na niemal wszystkie sektory (z wyłączeniem sektorów VIP: 19, 20, Silver i Gold) i dla każdego. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której kibicowi przysługuje tańszy bilet (np. dziecko do lat 4). Pogoń Szczecin zagra rewanż z Lechem Poznań 5 kwietnia (środa) o godzinie 20:45. Portowcy będą starali się odrobić trzybramkową stratę z pierwszego meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.03.2017 22:04
Gyurcsó także z powołaniem
autor: instadion_hungary Instagram Nie tylko Spas Delev będzie miał okazję wystąpić w reprezentacji swojego kraju. Ádám Gyurcsó został powołany do kadry Węgier. Madziarzy w sobotę 25 marca zmierzą się z aktualnymi mistrzami Europy, Portugalią. Węgierski skrzydłowy do tej pory wystąpił w 15 spotkaniach swojej reprezentacji. W swoim dorobku ma trzy trafienia. Ádám Gyurcsó po raz ostatni w reprezentacji Węgier wystąpił 13 listopada 2016 roku. Węgrzy pokonali Andorę 4:0, a zawodnik Pogoni zdobył jedną z bramek.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.03.2017 21:53
Kompromisowa Pogoń
Portowcy zremisowali już jedenasty mecz w tym sezonie. Choć dwa razy prowadzili w Lublinie, podzielili się punktami z Górnikiem Łęczna. Z przebiegu spotkania to gospodarze stworzyli sobie więcej groźnych sytuacji. Często brakowało im jednak skuteczności, a także szczęścia bowiem Pogoń dwa razy uratował słupek. Portowcy w szóstym z rzędu meczu na wyjeździe w lidze nie potrafili wygrać. W następnej kolejce zespół czeka kolejna trudna potyczka. Do Szczecina przyjedzie lider ligi, Jagiellonia Białystok.

Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław Spółka Akcyjna

dane uzupełnić pomogli: MrFootball10, maksiu1986, maksiu1986, Lukas1986, Lukas1986 - dziękujemy