piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.12.2017 20:21
Runjaic: To jest bardzo rozczarowujące
autor: s Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Trudno jest znaleźć odpowiednie słowa. Wszystko, co powiem, może być opacznie zrozumiałe. Byliśmy blisko wygranej. Nie udało się zdobyć potrzebnych punktów. To jest bardzo rozczarowujące. W szatni było cicho po meczu. Teraz wraz ze sztabem musimy przygotować zespół do kolejnego meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 10.12.2017 17:32
Zwariowany mecz w Szczecinie
Do 92 minuty niedzielnego spotkania z Zagłębiem Lubin wydawało się, że Pogoń Szczecin w końcu odniesie zwycięstwo przed własną publicznością. Szczecinianie po świetnym meczu prowadzili z Miedziowymi 3:2, jednak w doliczonym czasie gry Jakub Świerczok strzelił swojego trzeciego gola w tym spotkaniu, zapewniając przyjezdnym jeden punkt. Dla gospodarzy bramki strzelali Spas Delev, Jakub Piotrowski i David Niepsuj. Drużyna Kosty Runjaića rozegrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, co dobrze wróży przed ostatnimi dwoma spotkaniami w tym roku z Lechią w Gdańsku i domowym z Arką Gdynia.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 09.12.2017 21:46
Czasu coraz mniej
autor: KoGut Dziewięć punktów do końca roku mogą jeszcze zdobyć Portowcy. Mimo poprawy w grze, tak optymistyczny wariat jest mało prawdopodobny. Szczecinianie podejmą jutro dziesiątą próbę wygrania przed własną publicznością. Rywalem Dumy Pomorza będzie Zagłębie Lubin, które słabo radzi sobie w meczach wyjazdowych.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 02.12.2017 11:56
Widać rękę nowego trenera, punktów brak...
autor: me Pogoń Szczecin przegrała na Podlasiu z Jagiellonią Białystok 0:1 po bramce Ciliana Sherdiana w 9. minucie.

Trener Pogoni wystawił w pojedynku tym inny środek pola niż w meczu z Piastem Gliwice, tym razem w środku wystąpili Kamil Drygas, Tomasz Hołota i Marcin Listkowski, a z przodu w ataku zagrał Łukasz Zwoliński. Portowcy od początku meczu ruszyli do ataku. W 4. minucie bliski szczęścia był Listkowski, ale jego dobitkę strzału Deleva zablokowali obrońcy Jagi. W 9. minucie w szesnastce gości Frankowski przepchnął Nunesa, zabrał mu futbolówkę i podał do  Ciliana Sherdiana, ten piętą pokonał Załuskę i wyprowadził swój zespół na prowadzenie.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 30.11.2017 20:11
Po punkty na Podlasie
W 18. kolejce LOTTO Ekstraklasy Portowcy zagrają na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Wyraźnym faworytem w piątkowej potyczce są gospodarze. Choć Pogoń zagrała dobry mecz z Piastem Gliwice, do swojego dorobku dopisała zaledwie punkt. Sytuacja szczecinian pozostaje fatalna. Duma Pomorza musi zacząć wygrywać jeszcze przed zimą. Początek piątkowego spotkania o godzinie 18.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 26.11.2017 11:13
Remis w błocie
autor: Krzysztof GrzeszkowiakMecz Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice rozpoczął się z opóźnieniem ze względu deszcz, który od rana padał nad Szczecinem. Ulewa spowodowała, że na stadionie zjawiło się niewielu fanów a murawa była w bardzo ciężkim stanie. Po odpompowaniu wody z boiska spotkanie delegat podjął decyzję o rozegraniu spotkania. Konfrontacja obu zespołów z końcówki tabeli Ekstraklasy zakończyła się remisem 2:2, co stawia Portowców w bardzo trudnej sytuacji. Mając 10 punktów zamykają stawkę a Piast uciekł im na siedem oczek.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 25.11.2017 21:02
Runjaic: Będziemy walczyć i pracować
autor: pogonszczecin.plKosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Jesteśmy rozczarowani, bo wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Walczyliśmy, jak się dało. Udało nam się wyrównać. Mieliśmy wielką szansę, której nie wykorzystaliśmy jeszcze przed przerwą, ale w drugiej połowie nam się udało zdobyć gola. Ostatecznie nie utrzymaliśmy przewagi. Chłopcy dali z siebie wszystko. Zrobili dziś to, co ćwiczyliśmy. Po pięciu porażkach ten punkt może cieszyć. Możemy rozmawiać o tym, czy mogliśmy grać. Jasne jest, że pojutrze nie będzie lato.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 24.11.2017 23:37
Złapać kontakt
Bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie rozegrają jutro Portowcy. Rywalem Pogoni Szczecin będzie przedostatni w tabeli Piast Gliwice. Sytuacja Dumy Pomorza jest obecnie fatalna. Poza problemami boiskowym dochodzą te spoza murawy. Nieprofesjonalne podejście do zawodu, w tym wychowanka klubu, który znajduje się w tak trudnej sytuacji, jeszcze bardziej nakręciło złą atmosferę wokół drużyny. Aby było o co jeszcze walczyć wiosną, Pogoń musi jutro pokonać gliwickiego Piasta.

Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław Spółka Akcyjna

dane uzupełnić pomogli: MrFootball10, maksiu1986, maksiu1986, Lukas1986, Lukas1986 - dziękujemy