piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 28.03.2015 22:32
Pogoń wygrywa na otwarcie
autor: mario1234545 Mimo przerwy od ligowych zmagań, Portowcy nie mogli liczyć na wolny weekend. W sparingu Portowcy zmierzyli się z czwartoligową Vinetą Wolin. Spotkanie było wisienką na torcie podczas piłkarskiej soboty na wyspie. Szczecinianie dostali zaproszenie na mecz z Vinetą Wolin, z okazji otwarcia nowej murawy na wolińskim stadionie. Podopieczni Jana Kociana pewnie pokonali czwartoligowca 4:1.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 27.03.2015 08:38
Kocian: Kiedy nie ma zwycięstw, jest krytyka szkoleniowca
autor: pogononline.pl Trzy porażki z rzędu spowodowały, że pojawiła się wokół trenera silna presja, a niektóre media chciały nawet zmiany szkoleniowca.

- Taka sytuacja jest normalna w każdym klubie. Kiedy nie ma zwycięstw, jest krytyka szkoleniowca. Dobrze, że cała presja ze strony dziennikarzy i kibiców była skierowana na mnie. Piłkarze byli odcięci od niej. Tego w zasadzie chciałem, bo dzięki temu mogli grać nieco swobodniej. Cała sytuacja przed spotkaniem nie była jednak korzystna także dla nich. Po pierwszym golu ciśnienie spadło także z zawodników, potem pokazali lepszą grę. Wiedzieliśmy, jaka jest sytuacja. Tylko zwycięstwo z Bełchatowem mogło nam dać szansę dalszej gry o pierwszą ósemkę. Cały czas powtarzałem zawodnikom, że nie chodzi o jedną osobę, o mnie, a o cały klub. Nie możemy dopuścić, żeby Pogoń była niżej niż była ostatnio.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 24.03.2015 11:56
Robak: Mnie cieszą bramki, które dają zwycięstwa
autor: P. Skiba Dobrze smakuje zwycięstwo? Szczególnie, że odniesione po tak długiej przerwie.

- Przede wszystkim fajnie, że udało nam się przerwać słabą serię. Ostatnie zwycięstwo odnieśliśmy w grudniu i wprowadziła się duża nerwowość. Dzisiaj pokazaliśmy jako zespół, że wierzymy w siebie. Nie było łatwo, ale zdobywamy ważne 3 punkty.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 23.03.2015 00:41
Raz lepiej, raz gorzej
autor: royal447 Ekstraklasowy hit Lech Poznań - Legia Warszawa obejrzało na stadionie przy Bułgarskiej 41 545 widzów. Także inne kluby z największych polskich miast odjechały Szczecinowi. Obecnie w Szczecinie nawet gdyby byli chętni, powtórka takiego wyniku jest nierealna nawet w połowie. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie Dumy Pomorza, pojemność stadionu im. Floriana Krygiera wynosi 18 027 widzów. Po powrocie do T-Mobile Ekstraklasy najlepszą frekwencję w Szczecinie odnotowano 22 października 2012 roku. Na meczu z Legią Warszawa pojawiło się wówczas 14 914 kibiców.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 21.03.2015 15:12
Trenerzy o meczu
Kamil Kiereś, trener GKS-u
autor: K.Grzeszkowiak- Chciałem pogratulować gospodarzom zdobycia trzech punktów. Myślę, że do momentu zdobycia przez Pogoń bramki na 1:0 mecz był spotkaniem wyrównanym. Żaden z zespołów nie posiadał jakiejś, zdecydowanej, optycznej przewagi. Nie było aż tak dużo klarownych sytuacji, zarówno z jednej, jak i drugiej strony.To był taki niedobry moment dla nas, bo dalej to się wszystko posypało jak domek z kart. Graliśmy już później chaotycznie, dwa rzuty karne w krótkim czasie i mecz się rozstrzygnął.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 21.03.2015 09:28
Przełamanie Pogoni. Trzy bramki Robaka
autor: kogutPogoń Szczecin wygrała pierwszy mecz ligowy w 2015 roku. Po dwóch remisach na początku wiosennych zmagań oraz kolejnych trzech porażkach, podopieczni Jana Kociana w końcu zdobyli trzy punkty. Przed własną publicznością pokonali GKS Bełchatów 3:0, choć jeszcze w pierwszej połowie nic nie wskazywało na to, że gospodarze będą w stanie zmazać plamę po ostatnich występach. Katem bełchatowian okazał się król strzelców poprzedniego sezonu Marcin Robak, który zdobył wszystkie trzy bramki, w tym dwie po uderzeniach z jedenastego metra.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 21.03.2015 00:04
Zlatan skopiował Robaka
autor: www.psg.fr W piątkowe popołudnie hat-trick Marcina Robaka zapewnił Pogoni Szczecin cenne zwycięstwo z GKS-em Bełchatów. Wyczyn napastnika Dumy Pomorza skopiował Zlatan Ibrahimović. O godzinie 20:30 Paris Saint-Germain zmierzyło się z zespołem FC Lorient. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a hat-trickiem popisał się Szwed. Co ciekawe Zlatan Ibrahimović tak jak Marcin Robak, w piątek dwa razy nie pomylił się z jedenastego metra. Nie były to jednak jedyne hat-tricki tego dnia w Europie. Jeszcze jednego kibice obejrzeli w II lidze w Austrii. Zdobył go 20-letni Bośniak Smail Prevljak w spotkaniu FC Liefering - LASK Linz (3:1).
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 20.03.2015 00:50
Kolejny niewygodny rywal
Przed reprezentacyjną przerwą Portowcy drugi raz z rzędu zagrają u siebie. Do Szczecina zawita najgorsza ofensywa T-Mobile Ekstraklasy. Duma Pomorza od sześciu spotkań nie potrafi zdobyć trzech punktów. Tym samym zamiast wzmacniać swoją pozycję w pierwszej ósemce, szczecinianie są obecnie w grupie spadkowej, a przedostatni Ruch Chorzów traci do nich zaledwie dwa punkty. W tabeli jest bardzo tłoczno, ale jeśli Portowcy się nie obudzą nie mają co liczyć na grę w grupie mistrzowskiej.