pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 24.02.2018 07:38
Espadon zmierzy się z MKS-em Będzin

W sobotę, 24 lutego w Netto Arenie o 17:00 siatkarze Espadonu Szczecin zagrają z miejscowym GKS-em. Będzie to spotkanie 22. kolejki fazy zasadniczej Plus Ligi.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 25.02.2018 00:42
Espadon wciąż bez przełamania
autor: materiały prasowe EspadonPodopieczni Michała Gogola nie zdołali przerwać kiepskiej serii, która towarzyszy im od końcówki ubiegłego roku. Szczecinianie wygrali pierwszą partię, ale w trzech kolejnych setach lepsi byli gracze MKS-u Będzin, którzy opuszczają Netto Arenę z kompletem punktów.

Do sobotniego starcia oba zespoły przystępowały z nadziejami na zwycięstwo. Za gospodarzami przemawiał między innymi atut własnego boiska, za gośćmi tak zwany „efekt nowej miotły”, czyli pierwszy występ pod okiem nowego trenera (w tym tygodniu Holender Gido Vermeulen zastąpił na stanowisku szkoleniowca Kanadyjczyka Stelio DeRocco).
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 24.02.2018 09:15
Kluth: Nie patrzymy w tabelę
autor: Espadon SzczecinJuż dzisiaj (24.02) na parkiecie szczecińskiej Netto Areny zmierzą się ekipy Espadonu i MKS-u Będzin. Spotkanie ma być dla obu drużyn szansą na przerwanie nie najlepszych serii z ostatnich tygodni. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Drużyna Michała Gogola w ubiegły weekend przegrała na wyjeździe z GKS-em Katowice 1:3. Siatkarze z Pomorza Zachodniego zwyciężyli w inauguracyjnej partii, ale kolejne trzy padły już łupem gospodarzy. - Po takim pojedynku naprawdę ciężko znaleźć jakieś pozytywy. Największym plusem było chyba to, że udało nam się dobrze wejść w mecz i wygrać pierwszego seta, co ostatnio nie zdarzało się zbyt często - mówi Bartłomiej Kluth, atakujący Espadonu.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 22.02.2018 22:51
Kacperkiewicz: Drużyna Dawida Murka zawsze wygrywa
autor: materiały prasowe EspadonRozmowa z Adrianem Kacperkiewiczem, przyjmującym Espadonu Szczecin.
W sobotę czeka was bardzo ważny mecz. Jak wygląda atmosfera w drużynie przed tym spotkaniem?

Adrian Kacperkiewicz: Wiadomo, przegranie siódmego meczu z rzędu musi skutkować tym, że morale nieco spada. Szukamy powodów takiego stanu rzeczy oraz czynników, które pomogłyby nam się odbudować. W sobotę czeka nas mecz z kategorii tych o sześć punktów, a przeciwnikiem będzie zespół, który niemal sąsiaduje z nami w tabeli. Potrzebujemy przełamania, potrzebujemy zwycięstwa i jeśli uda nam się to osiągnąć, to do kolejnych spotkań podejdziemy już na pewno z większym spokojem.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 22.02.2018 22:43
Spotkania w szkołach i wizyta w Atrium Molo
autor: materiały prasowe EspadonMinione dni były bardzo pracowite dla Espadonu Szczecin. Zespół w pocie czoła szykuje się do bardzo ważnego meczu z MKS-em Będzin (Netto Arena, sobota, godz. 17:00), ale w przerwach między treningami zawodnicy znaleźli czas na wzięcie udziału w kilku ciekawych inicjatywach.

Pierwszą część naszej akcji zaczęliśmy w poniedziałek, gdy Marcin Jaskuła i Adrian Kacperkiewicz odwiedzili uczniów szczecińskiego gimnazjum numer 10. Zebrana młodzież była do tego spotkania dobrze przygotowana i zbombardowała naszych graczy pytaniami.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 17.02.2018 20:57
Espadon przegrywa w czterech setach
Miłe złego początki - tymi słowami można określić to, co przydarzyło się dziś (17.02) ekipie z Pomorza Zachodniego. Szczecinianie prowadzili na wyjeździe 1:0 w setach, ale trzy kolejne partie padły łupem GKS-u Katowice.

W sobotnim spotkaniu trener Michał Gogol zdecydował się postawić na Justina Duffa i Bartosza Gawryszewskiego na środku siatki, Michała Ruciaka i Marcina Wikę na przyjęciu, Eemiego Tervaporttiego na rozegraniu oraz Mateusza Malinowskiego w ataku. Pozycję libero dzielili między sobą Adrian Mihułka (przyjęcie) i Marcin Jaskuła (obrona).
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 16.02.2018 10:29
Espadon jedzie na Śląsk

W sobotę, 17 lutego w Katowicach o 17:00 siatkarze Espadonu Szczecin zagrają z miejscowym GKS-em. Będzie to spotkanie 21. kolejki fazy zasadniczej Plus Ligi.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 15.02.2018 11:55
Sytuacja robi się coraz bardziej gorąca
Już w najbliższą sobotę siatkarze Espadonu Szczecin staną przed kolejną szansą na odniesienie upragnionego zwycięstwa. Tym razem rywalem ekipy z Pomorza Zachodniego będzie zespół GKS-u Katowice. Początek wyjazdowego meczu naszej drużyny zaplanowano na godzinę 17:00.

W zeszłym tygodniu drużyna Michała Gogola była bliska sprawienia miłej niespodzianki. Szczecinianie wygrali pierwszą partię spotkania z faworyzowanym ONICO Warszawa, a w czwartym secie (przy stanie 1:2) prowadzili różnicą pięciu „oczek” i wszystko wskazywało na to, ze doprowadzą do tie-breaka, dzięki czemu urwą graczom ze stolicy co najmniej punkt. Niestety, końcówka należała do warszawian i ostatecznie to właśnie oni zgarnęli w Netto Arenie pełną pulę. - Wielka szkoda, bo to były dla nas kolejne stracone punkty i sytuacja robi się coraz bardziej gorąca - mówi Mateusz Malinowski, atakujący Espadonu.

Klub Piłki Siatkowej Skra Bełchatów S. A.