piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga adi4567 - 17.07.2019 14:51
Fadecki powraca do Błękitnych
autor: tasiaMiło nam Państwa poinformować, iż w nowym sezonie w barwach Błękitnych Stargard ponownie zobaczymy Wojciecha Fadeckiego.

Popularny „Fady” podpisał z Błękitnymi roczny kontrakt. Miniony sezon spędził w pierwszoligowej Warcie Poznań, w której rozegrał 31 spotkań ligowych, strzelając trzy bramki. Wojciech Fadecki jest wychowankiem Błękitnych Stargard. W 2016 roku został wybrany najpopularniejszym sportowcem Ziemi Stargardzkiej. Z Błękitnymi odnosił także największe sukcesy, przyczyniając się w znacznym stopniu do pamiętnego sukcesu, jakim był udział w półfinale Pucharu Polski w roku 2015.
piłka nożna / II liga royal447 - 10.07.2019 23:21
Kotwica lepsza w Płotach
Dzisiaj w Płotach spotkały się Kotwica Kołobrzeg oraz Błękitni Stargard. Sparingowa potyczka zakończyła się nieznacznym zwycięstwem kołobrzeżan. Wynik środowego meczu ustalił w drugiej połowie Michał Marczak. Do przerwy to stargardzianie mogli prowadzić w spotkaniu. Z jedenastu metrów pomylił się jednak Piotr Kurbiel. Kolejnym rywalem Błękitnych będzie Świt Skolwin (mecz w najbliższą sobotę w Stargardzie o godzinie 11), a Kotwicy Stilon Gorzów Wielkopolski (mecz 16.07).
piłka nożna / II liga royal447 - 08.07.2019 23:25
Kolejni zawodnicy w Błękitnych
autor: MKS Kluczbork Twitter Błękitni Stargard postawili na dwóch zawodników MKS-u Kluczbork. Nowymi piłkarzami klubu ze Stargardu zostali bramkarz Konrad Skuza (na zdjęciu) oraz obrońca Hubert Krawczun. Kluczborczanie zakończyli miniony sezon na 13. pozycji w III lidze, grupie III. Nowi zawodnicy Błękitnych byli podstawowymi graczami MKS-u w poprzednich rozgrywkach. Piłkarze podpisali dwuletnie umowy ze stargardzką drużyną. Co ciekawe obaj wystąpili w ubiegłorocznej potyczce MKS-u z Błękitnymi w Pucharze Polski (wygrana MKS-u 2:1).
piłka nożna / II liga royal447 - 05.07.2019 17:58
Rogala zagra w GieKSie
autor: Marek Szandurski Grzegorz Rogala nie będzie w przyszłym sezonie zawodnikiem Błękitnych Stargard. Wychowanek stargardzkiego klubu podpisał dwuletni kontrakt z GKS-em Katowice. Śląski klub w minionych rozgrywkach spadł z I ligi. Celem Gieksy jest powrót na zaplecze Ekstraklasy. Grzegorz Rogala w poprzednim sezonie był kapitanem zespołu ze Stargardu i jedną z jego kluczowych postaci. W 29 meczach (28 w lidze, 1 w PP) zdobył 3 gole. W przeszłości był zawodnikiem Rakowa Częstochowa i rezerw Lecha Poznań.
piłka nożna / II liga royal447 - 03.07.2019 23:10
Nowi zawodnicy w Błękitnych
autor: Artur Szefer Nowi zawodnicy dołączyli do Błękitnych Stargard. Stargardzianie powoli budują kadrę na nadchodzące rozgrywki. Nowym bramkarzem zespołu został 18-letni Dominik Sasiak z Chemika Police. Defensywę wzmocnił Hubert Sadowski. 19-latek to wychowanek Pogoni Szczecin, który w poprzednim sezonie występował w jej III-ligowych rezerwach. O miejsce w drugiej linii powalczy kolejny zawodnik związany z naszym regionem. W Błękitnych wystąpi świnoujścianin, Patryk Paczuk z Legionovii Legionowo. Do Stargardu przeniósł się także 23-letni napastnik Bałtyku Koszalin, Paweł Łysiak.
piłka nożna / II liga royal447 - 29.06.2019 17:31
Błękitni przegrali w Legnicy
autor: Miedź Legnica Twitter Miedź Legnica sprawdziła formę Błękitnych Stargard. Podopieczni Adama Topolskiego przegrali na boisku spadkowicza z Ekstraklasy 2:1 (2:0). Legniczanie prowadzili do przerwy 2:0. Wynik meczu w 32. minucie otworzył Henrik Ojamaa, który wykorzystał rzut karny. Siedem minut później na 2:0 podwyższył Adrian Purzycki. Gol kontaktowego zdobył dla stargardzian Hubert Krawczun. Legniczanin, który miniony sezon spędził w MKS-ie Kluczbork pokonał Jana Szpaderskiego77. minucie.
piłka nożna / II liga adi4567 - 27.06.2019 18:01
Pierwsze wyzwanie - spadkowicz z Ekstraklasy
W sobotę o 15.00 Błękitni rozegrają pierwszy oficjalny sparing przed nowym sezonem. W Legnicy, prawdopodobnie na głównym boisku, zmierzą się z tamtejszą Miedzią. Sztab szkoleniowy sprawdzać będzie testowanych w ostatnich dniach zawodników.

Miedź Legnica występowała w poprzednim sezonie na boiskach ekstraklasowych. Zajęła ostatecznie 15. miejsce i nie uchroniła się przed spadkiem. Dla Błękitnych będzie to pierwszy, zarazem poważny sprawdzian. - W ostatnich dniach testowaliśmy sześciu graczy na różne pozycje plus dwóch bramkarzy - mówi drugi trener, Jarosław Piskorz. - Treningi i mecze pokażą, czy podpiszemy z nimi kontrakty. Na pewno konieczne będzie zapełnienie luki po zawodnikach, którzy odejdą.
piłka nożna / II liga Bengoro - 26.06.2019 18:30
Kusztan na testach w Stalówce
autor: pogonszczecin.plDaniel Kusztan otrzymał od klubu zgodę na udział w testach w Stali Rzeszów.

19-letni bramkarz w poprzednim sezonie jesienią był wypożyczony do III-ligowej Kotwicy Kołobrzeg, a wiosną grał w rezerwach Pogoni Szczecin. Łącznie wystąpił w 11 spotkaniach III ligi. W sezonie 2017/18 młody golkiper dwukrotnie znajdował się w meczowej '18' pierwszej drużyny, ale nie zdołał zaliczyć debiutu w I drużynie. Ma za sobą treningi z I zespołem. Stal Rzeszów to beniaminek II ligi. W poprzednim sezonie rzeszowianie zwyciężyli rozgrywki III ligi gr. 4.