bengoro
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga kspogon - 12.11.2018 19:17
Bramka Grzegorza Wawreńczuka dała punkt i awans w tabeli
autor: KMŚwidwinKolejny zdobyty punkt zapisali na swoim koncie w IV-to ligowej tabeli seniorzy połczyńskiej Pogoni. W meczu 15. kolejki zremisowali w meczu wyjazdowym z Gryfem Kamień Pomorski 1:1. Bramkę dla Pogoni zdobył Grzegorz Wawreńczuk.
Sobotnie spotkanie rozpoczęło się od przewagi gospodarzy, którzy częściej operowali piłką na naszej połowie. 'Biało-Niebiescy' nastawili się na grę z kontry, czego efektem była bramka w 35. minucie dająca prowadzenie 'Zdrojowcom'. Na lewej stronie boiska w okolicach pola karnego Gryfa, Mateusz Hamer wywalczył piłkę w starciu z obrońcą gospodarzy, precyzyjnie dośrodkował na głowę Grzegorza Wawreńczuka i na tablicy wyników pojawił się wynik 0:1. Do końca pierwszej części meczu 'Gryfici' starali się za wszelką cenę zdobyć bramkę wyrównującą.
piłka nożna / IV liga kspogon - 22.10.2018 22:02
Pogoń lepsza od MKP Szczecinek
Dwie bramki zdobyte w pierwszych trzydziestu minutach pierwszej połowy zaowocowały kolejnym zwycięstwem Pogoni w bieżącym sezonie zachodniopomorskiej IV ligi! Połczyńscy piłkarze pokonali Miejski Klub Piłkarski Szczecinek 2:0 po golach Grzegorza Wawreńczuka i Mateusza Kowalczyka.

Sobotnie spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli 'biało-niebiescy'. W 4. minucie po indywidualnej akcji na lewym skrzydle Mateusz Hamer, dograł piłkę do Grzegorza Wawreńczuka, który mimo asysty obrońców obrócił się w polu karnym i płaskim strzałem pokonał bramkarza MKP. Dwie minuty później grający trener Pogoni mógł zdobyć kolejną bramkę, lecz w tej sytuacji uderzył nad bramką strzeżoną przez Mateusza Sochalskiego.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 17.10.2018 13:25
Nowy stadion dla Polic
Podczas wtorkowej konferencji prasowej burmistrz Polic Władysław Diakun oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Waldemar Echaust poinformowali o podjęciu decyzji dotyczącej budowy stadionu miejskiego.

Warunkiem realizacji tej inwestycji ma być pozyskanie części środków zewnętrznych m.in. z Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Projekt nowego stadionu zakłada budowę dwóch przeciwległych trybun, które pomieściłyby łącznie 2 660 kibiców. - Chcemy, aby był to obiekt na potrzeby drugiej ligi, czyli spełniający licencje Polskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział na konferencji Waldemar Echaust, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. Obiekt zlokalizowany ma być bliżej ulicy Siedleckiej. Rozebrane zostaną budynki, w których przed laty znajdowały się szatnie dla piłkarzy, siłownia oraz magazyny OSiRu.
piłka nożna / IV liga kspogon - 16.10.2018 10:29
Pogoń wywozi cenne trzy punkty ze Stargardu
W meczu 11. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej połczyńska Pogoń pokonała na wyjeździe Kluczevię Stargard 2:1 i pierwszy raz w obecnym sezonie opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Na listę strzelców po naszej stronie wpisał się dwukrotnie Grzegorz Wawreńczuk.

Początek spotkania zdecydowanie należał do 'biało-niebieskich' W 2. minucie po akcji lewą stroną boiska i dośrodkowaniu Pawła Bugały, wynik meczu uderzeniem w 'okienko' otworzył Grzegorz Wawreńczuk. W pierwszej połowie gra zaostrzyła się, efektem czego były pokazane przez sędziego trzy żółte kartki. Do szatni Pogoń schodziła prowadząc, więc plan zdobycia kolejnych punktów na czwartoligowych boiskach był w połowie wykonany.

Trzebiatowski Klub Sportowy Intermarche-Rega Trzebiatów

dane uzupełnić pomogli: piotrekW, czerwin, eweldonsek, peleton, allure11, LM10, Giechat, Matrix1552, gontekStasiu, baaru, gontekStasiu, marcin567, pbrodek, czerwin, piotras71 - dziękujemy