piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.10.2017 10:00
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / Juniorzy Majchrzak - 15.11.2017 06:06
WLJ: Cenna wygrana Świtowców w meczu derbowym
W zaległym meczu 12 kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych nasi zawodnicy pokonali w meczu derbowym Arkonię 3:2. Podopieczni duetu Maliński - Horba przegrywali do przerwy 2:1, a ambitnie grający goście sprawiali przyzwoite wrażenie. Pierwsza połowa ułożyła się dla Świtowców niefortunnie. Najpierw straciliśmy bramkę w 16 sekundzie, by po wyrównującej bramce dać sobie wbić gola tuż przed przerwą po klasycznym kontrataku gości.

Sporo jakości wniosły zmiany w drugiej odsłonie. Ożywienie wniósł wprowadzony po przerwie Dominik Dziąbek, a jeśli do tego dodamy dobrą grę Palczewskiego, Andrzejewskiego i Oswalda oraz zaangażowanie pozostałych zawodników nasza przewaga stale rosła i w konsekwencji zdobyliśmy kolejne dwie bramki i na koniec meczu mogliśmy cieszyć się zgarniając pełną pulę.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 02.11.2017 12:22
Kusztan i Wawrzynowicz z profesjonalnymi kontraktami
autor: pogonszczecin.plJuniorzy starsi Pogoni Szczecin - Daniel Kusztan i Stanisław Wawrzynowicz - podpisali profesjonalne kontrakty. Zawodnicy związali się z klubem na cztery lata.

Podopieczni Pawła Crettiego w ubiegłym sezonie walnie przyczynili się do wygrania grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów U19 oraz zdobycia przez Pogoń Szczecin wicemistrzostwa Polski. Na swoim koncie mają również kilka spotkań rozegranych w trzecioligowych rezerwach. - Gdy ściągaliśmy obu zawodników do Pogoni wiedzieliśmy, że mają ogromny potencjał. Ciężką pracą na treningach i dobrymi występami podczas meczów udowodnili, że się nie myliliśmy. Profesjonalne kontrakty są poniekąd nagrodą za tę codzienną pracę - tłumaczy prezes Akademii Pogoni, Dariusz Adamczuk.
piłka nożna / Juniorzy Mazi - 01.11.2017 21:15
Turnieje Halowej Piłki Nożnej im. Olimpijczyków Polskich
Zarząd MLKS Sokół Pyrzyce informuje, że w dniach 16-17 grudzień 2017 r., organizuje dwa Turnieje Halowej Piłki Nożnej na Hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Rolnej 5 w Pyrzycach.

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Seniorów - (Pyrzyce, dnia 16.12.2017 r. (sobota))

Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Juniorów - (Pyrzyce, dnia 17.12.2017 r. (niedziela))

Więcej szczegółów uzyskają Państwo pod numerem telefonu:
Marcin Mazurkiewicz: 539916589 lub mailowo: mlkssokol@wp.pl
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 26.10.2017 10:11
Porażka juniorów starszych Pogoni
autor: Maggi Pierwszą porażką Pogoni zakończył się zaległy pojedynek Centralnej Ligi Juniorów Starszych z Lechem Poznań. Lechici wygrali w Szczecinie 4:1.

Trener Cretti na to spotkanie wystawił najsilniejszy skład z Damianem Pawłowskim, Marcelem Stefaniakiem, Jakubem Paprzyckim, Aronem Stasiakiem grającymi w zespole rezerw Pogoni oraz Adrianem Benedyczakiem, najlepszym strzelcem granatowo-bordowych. Szczecinianie prowadzenie objęli już 8. minucie meczu. Furst podał futbolówkę Aronowi Stasiakowi, a ten mocnym strzałem pokonał golkipera Lecha. Dwanaście minut później poznaniacy doprowadzili do remisu, Kusztan skapitulował po trafieniu Huberta Sobola. - Spotkanie bardzo dobrze się dla nas rozpoczęło. Później jednak Lech zepchnął nas do niskiej obrony. W ostatniej fazie pierwszej połowy ponownie jednak to my prowadziliśmy grę i rozgrywaliśmy piłkę w ataku pozycyjnym - ocenił w rozmowie z pogonszczecin.pl grę zespołu Paweł Cretti.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 25.10.2017 12:07
Tomaszewski powołał trójkę z Pogoni
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski U-18 zagra dwumecz towarzyski z Austrią. Trener Reprezentacji Wojciech Tomaszewski powołał na te spotkania 20 zawodników.

Biało-czerwoni zagrają z Austrią 7 i 9 listopada. Wśród powołanych zawodników znajduje się trójka Portowców - Bartosza Bonieckiego, Adriana Benedyczaka, Marcela Stefaniaka.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 21.10.2017 19:16
Juniorzy Crettiego pokonali Wartę
autor: pogonszczecin.pl/W.Ufland Juniorzy starsi Pogoni Szczecin pokonali Wartę Gorzów Wielkopolski 5:1 i awansowali na 1. miejsce w tabeli.

Szczecinianie musieli wygrać ten mecz, aby zająć samodzielne miejsce lidera w tabeli, ich rywali po 11. kolejkach byli outsiderem w lidze. Portowcy prowadzenie objęli już w 7. minucie meczu. Centrę z rzutu rożnego na bramkę zamienił Hubert Sadowski. Gorzowianie próbowali wykorzystać rozluźnienie w szeregach gospodarzy po zdobytej bramce, ale dobrze spisywała się szczecińska obrona. W 29. minucie goście mieli wiele pretensji, po tym jak nie podyktowano im słusznej jedenastki. - W pierwszej połowie przydarzył nam się jeden słabszy moment. Sytuacja z rzutem karnym była kontrowersyjna i inny arbiter mógł wskazać na jedenasty metr. Nie można jednak mówić o wypaczeniu wyniku. Nasze umiejętności były na tyle wysokie, że nie pozwolilibyśmy sobie wydrzeć tego zwycięstwa - powiedział dla pogonszczecin.pl Paweł Cretti.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 19.10.2017 09:20