ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
A-klasa Gr. 2 - Szczecin (2019/2020) - archiwum
1 kolejka
  24 sie 2019 5 : 3 Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe
2 kolejka
  01 wrz 2019 3 : 0 Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo
3 kolejka
  08 wrz 2019 1 : 6 Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe
4 kolejka
  14 wrz 2019 13 : 1 Radowia Radowo Małe - Rolpol Chlebowo
5 kolejka
  21 wrz 2019 0 : 0 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Radowia Radowo Małe
6 kolejka
  29 wrz 2019 2 : 0 Radowia Radowo Małe - WODR Barzkowice
7 kolejka
  05 paź 2019 1 : 7 Orzeł Pęzino - Radowia Radowo Małe
8 kolejka
  13 paź 2019 3 : 2 Radowia Radowo Małe - Czarni Marianowo
9 kolejka
  20 paź 2019 1 : 7 Unia Stargard - Radowia Radowo Małe
10 kolejka
  27 paź 2019 1 : 2 Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko
11 kolejka
  02 lis 2019 0 : 3 Promień Mosty - Radowia Radowo Małe
12 kolejka
  10 lis 2019 3 : 1 Orkan Dalewo - Radowia Radowo Małe
13 kolejka
  16 lis 2019 1 : 1 Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice
A-klasa Gr. 2 - Szczecin (2019/2020) - tabela
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
5.  Masovia Maszewo 13 26 8 2 3 30 / 15
6.  Promień Mosty 13 22 7 1 5 27 / 21
7.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 19 5 4 4 28 / 14
8.  Orkan Dalewo 13 15 4 3 6 25 / 35
9.  Orzeł Pęzino 13 13 4 1 8 27 / 41
10.  Płomień Lisowo 13 11 3 2 8 19 / 42
11.  Unia Stargard 13 11 3 2 8 16 / 30
12.  WODR Barzkowice 13 10 3 1 9 21 / 38
13.  Czarni Marianowo 13 5 1 2 10 18 / 45
14.  Rolpol Chlebowo 13 1 0 1 12 10 / 63
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
 

Ludowy Klub Sportowy Radowia Radowo Małe

dane uzupełnić pomogli: kafar5151, McGready00, ziuli, Momek, bikko, gradi, messi009, wosiek, ziuli, mare, szpadyzor, kafar5151, napastnik, szpadyzor, wosiek, wosiek, kafar5151, Irmit, ginol27, ziuli, marcin567, ziuli, kwiatek0912, Mati81bramkarz - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 2 2020/2021
1.  Masovia Maszewo 0 pkt 0 / 0
2.  Promień Mosty 0 pkt 0 / 0
3.  Radowia Radowo Małe 0 pkt 0 / 0
4.  Sowianka Sowno 0 pkt 0 / 0
5.  Pionier Żarnowo 0 pkt 0 / 0
6.  Znicz Wysoka Kamieńska 0 pkt 0 / 0
7.  Pomorzanin Przybiernów 0 pkt 0 / 0
8.  Błękitni Trzygłów 0 pkt 0 / 0
9.  Leśnik Kliniska 0 pkt 0 / 0
10.  OKS Center MD Goleniów 0 pkt 0 / 0
11.  Zalew Stepnica 0 pkt 0 / 0
12.  Jastrząb Łosośnica 0 pkt 0 / 0
13.  Hanza Goleniów 0 pkt 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Radowia Radowo Małe - Dąbrovia Stara Dąbrowa 0 : 4
Zieloni Zielin - Radowia Radowo Małe 2 : 4
Promień Mosty - Radowia Radowo Małe 4 : 1
Światowid 63 Łobez - Radowia Radowo Małe 11 : 1
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 4 : 4
Polonia Płoty - Radowia Radowo Małe 6 : 2
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 3 : 5
Polonia Płoty - Radowia Radowo Małe 7 : 1
Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice 1 : 4
Radowia Radowo Małe - Polonia Płoty 5 : 3
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 0 : 3
Radowia Radowo Małe - Zorza Dobrzany 4 : 2
Radowia Radowo Małe - Sparta Gryfice 0 : 4
A Klasa gr. 2
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 22 sie
Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo 29 sie
Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe 05 wrz
Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica 12 wrz
Leśnik Kliniska - Radowia Radowo Małe 19 wrz
Radowia Radowo Małe - Promień Mosty 03 paź˝
OKS Center MD Goleniów - Radowia Radowo Małe 10 paź˝
Radowia Radowo Małe - Błękitni Trzygłów 17 paź˝
Pomorzanin Przybiernów - Radowia Radowo Małe 24 paź˝
Radowia Radowo Małe - Sowianka Sowno 07 lis
Znicz Wysoka Kamieńska - Radowia Radowo Małe 14 lis
Radowia Radowo Małe - Hanza Goleniów 21 lis
 
top komentarze
newsy:
7 » Zmiany w rozgrywkach. D »
5 » Luis Mata nowym zawodni »
2 » Borger odchodzi z Chemi »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Sarmata wygrywa w spari »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
mecze:
12 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Pogoń Szczecin-Jagiello »
4 » Polonia Płoty-Lech Czap »
3 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
3 » Wieża Postomino-Sokół K »
3 » Iskierka Szczecin-Świt  »
2 » Mechanik Bobolice-MKP S »
2 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
2 » Śląsk Wrocław-Pogoń Szc »
2 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kokej
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122187
• newsów: 73442
• użytkowników: 74488
• komentarzy: 1095045
• zdjęć: 794522
• relacji: 38576
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies