bengoro
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 16.11.2018 21:15
Borysławska zawodniczką Energi AZS

23-letnia zawodniczka reprezentowała wycofaną w tym sezonie z rozgrywek Superligi Kobiet Arkę Gdynia. Borysławska pierwsze kroki w piłce ręcznej stawiała w Jutrzence Płock. Od 2016 roku reprezentowała barwy Vistalu Gdynia. W barwach gdynianek w 2017 roku świętowała Mistrzostwo Polski. Rozgrywająca Akademiczek ma za sobą grę w rozgrywkach Ligi Mistrzyń (2017) i Pucharu EHF (2016, 2017). W Koszalinie będzie występować z numerem 71.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet paulinus - 15.11.2018 11:45
Zwycięstwo Chemika
autor: wruna56Chemik Police pokonał E. Leclerc Radomkę Radom 3:0. To trzecie zwycięstwo policzanek w lidze. W poprzednim sezonie gospodynie sprawiły ogromną niespodziankę i wyeliminowały zespół z Polic z Pucharu Polski. Tym razem drużyna gości wygrała zdecydowanie. Magdalena Stysiak zdobyła 17 punktów w tym 6 z zagrywki i uznano ją MVP meczu. Zespół gości zdobył aż 14 oczek blokiem. Mistrzynie Polski umocniły się na pierwszej pozycji w tabeli. Cały zespół przyjmował z 52-procentową dokładnością

siatkówka / Ekstraklasa kobiet maggi - 13.11.2018 16:24
Liga Mistrzyń w Koszalinie i Szczecinie
autor: adaskoSiatkarki Chemika Police spotkania grupowe siatkarskiej Ligi Mistrzyń rozgrywać będą w Hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie oraz Netto Arenie w Szczecinie. Mistrzynie Polski czekają minimum trzy spotkania fazy grupowej w roli gospodarza. Pierwsze rozegrane zostanie w Koszalinie, kolejne dwa w Szczecinie.

- Miniony sezon udowodnił, że mamy kibiców w całym regionie, nie tylko w Policach i Szczecinie. Hala w Koszalinie wypełniała się po brzegi, z czego byliśmy niezwykle szczęśliwi. Mamy nadzieję, że tegoroczne rozgrywki i silni rywale, z którymi rywalizować będziemy w grupie E, również zainteresują kibiców
- mówi Paweł Frankowski, prezes Chemika.

Warto dodać, że rozgrywanie wszystkich spotkań w jednej hali organizacyjnie było trudne do wykonania.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 03.11.2018 13:23
Znamy rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzyń
autor: materiały prasowe / ChemikChemik Police poznał przeciwników w nadchodzących rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzyń.

Policzanki zmierzą się z Dynamo Moskwa, CSM Bukareszt i Fenerbahce Stambuł. Drużyny rozlosowane zostały w trakcie gali zorganizowanej przez CEV. O tytuł powalczy 20 zespołów rozlokowanych w 5 grupach. Do kolejnej rundy, czyli ćwierćfinałów, zakwalifikuje się 5 zwycięzców grup oraz 3 najlepsze ekipy z drugich miejsc.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 28.10.2018 08:53
Przed Superpucharem: O trofeum w Łodzi
autor: materiały prasoweChemik Police rozpoczyna sezon 2018/19. W niedzielę mistrzynie Polski w superpucharze zmierzą się z GROT Budowlanymi Łódź. Start o godzinie 14:45.

- Po raz pierwszy superpuchar nosić będzie imię Andrzeja Niemczyka, trenera reprezentacji Polski

- W meczu zmierzą się Chemik, mistrz Polski minionego sezonu, i Budowlani, zdobywca Pucharu Polski

- Budowlani mają za sobą pierwszy, oficjalny mecz. Kilka dni temu pokonali Bekescsabai Röplabda, mistrza ligi węgierskiej, w ramach eliminacji do Ligi Mistrzyń

- Najwięcej punktów zdobyła Jovana Brakocević (18). Serbka dołączyła do Budowlanych latem i jest jednym z najgłośniejszych transferów w lidze
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 23.10.2018 21:13
Chemiczki kończą okres przygotowawczy
autor: materiały prasoweChemik Police zbliża się do zakończenia okresu przygotowawczego. We wtorek (23.10.) rozpoczniemy 9. tydzień przygotowań. Sfinalizuje go spotkanie o Superpuchar Polski, które uznajemy za oficjalne zakończenie przygotowań do sezonu 2018/19.

Okres przygotowawczy podzielony był na kilka etapów. Zaczęliśmy spokojnie, obozem w Wieńcu-Zdrój, następnie trenowaliśmy w Policach i czekaliśmy, aż sukcesywnie kadra drużyny zacznie poszerzać się o zawodniczki wracające ze zgrupowań reprezentacji.

Ostatnią siatkarką, która stawi się w klubie jeszcze w tym tygodniu, będzie Bianka Busa, zdobywczyni złota w mistrzostwach świata w Japonii.

W trakcie okresu przygotowawczego wzięliśmy udział w 3 turniejach: w Bobolicach, Pile i Dreźnie. Jedne zawody zwyciężyliśmy, dwukrotnie byliśmy drudzy. Bilans spotkań w turniejach to 7 zwycięstw i 2 porażki.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 20.10.2018 23:35
Bianka Busa mistrzynią świata
autor: BP Chemika PoliceReprezentacja Serbii zwyciężyła mistrzostwa świata w Japonii. Ważną częścią kadry mistrzowskiej była Bianka Busa, przyjmująca Chemika Police. W finale Serbki pokonały Włochy 3:2 i zdobyły historyczny, pierwszy złoty medal mistrzostw świata w historii serbskiej siatkówki kobiet.

- Jesteśmy niezwykle dumne, ponieważ dla nas dziś napisała się historia. Cieszymy się ze zwycięstwa w trudnym turnieju - powiedziała Maja Ognjenović, kapitan drużyny i była rozgrywająca Chemika.

W barwach Serbii zagrało kilka zawodniczek z przeszłością w mistrzu Polski. Oprócz Bianki, która gra u nas do dziś, w Policach występowały Ognjenović, Stefana Veljković i Ana Bjelica.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 18.10.2018 08:59
Dziwna decyzja o Superpucharze
autor: materiały prasowe / ChemikMarcello Abbondanza o mistrzostwach świata, turniejach przed sezonem i Superpucharze Polski w Łodzi.
Jak opisałby pan mistrzostwa w Japonii?

- Poziom mistrzostw nie jest tak wysoki, jak w przeszłości. Z drugiej strony drużyny zaczynają wyglądać coraz lepiej. Jest sporo niespodzianek. Brazylia, Rosja czy USA pożegnały się z turniejem, a wcześniej nikt by tego nie przewidział.

Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A.

dane uzupełnić pomogli: kazior47, adam, Duke, baaru, reidens, arturr, baaru, JohnyPolice, tasia, baaru, szpila, szpila - dziękujemy