ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 11.08.2022 19:20
Pierwsze granie w klasie okręgowej
autor: aszefPrzed nami pierwsze mecze w klasie okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Markos00 - 01.08.2022 12:45
Wicher Steklno szuka sparingpartnera

Wicher Steklno szuka sparingpartnera
Data 05.08 Piątek Godzina 18:00
Lub 06.08 Sobota godzina 14:00
Miejsce: Gryfino Stadion Energetyka
Mile widziane z okręgówki,
Proszę o kontakt zainteresowany zespół:
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa estan52 - 01.08.2022 09:21
Historyczny mecz w Dobrej
W piątek 5 sierpnia 2022 r. na Stadionie Miejskim w Dobrej odbędą się uroczystości związane jubileuszem 75 - lecia powstania Miejsko-Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Sarmata Dobra.

Największą atrakcją piątkowego popołudnia ma być o godzinie 18.00 mecz towarzyski Sarmata Dobra - Sarmata Warszawa dwóch klubów w Polsce o takiej nazwie. Sarmata Warszawa powstał w 1921 roku i w ubiegłym roku obchodził zaszczytny jubileusz stulecia istnienia.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa DeltaWarszawa - 01.08.2022 08:19
Sparingpartner poszukiwany
Drużyna Klubu Sportowego Delta Warszawa (U17) przebywająca na obozie w Niechorzu poszukuje sparingpartnera w okresie 01.08.2022 do 10.08.2022.
Posiadamy boisko, albo możemy dojechać.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Ina70 - 01.08.2022 00:04
Sparingpartner poszukiwany
MKS Ina Goleniów szuka chętnej drużyny z klasy A lub ligi okręgowej do rozegrania meczu kontrolnego w sobotę 6 sierpnia w Goleniowie o godz. 17:00.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa OgNiWo17 - 29.07.2022 11:37
KS Ogniwo Babinek szuka sparingpartnera na sobotę

KS Ogniwo Babinek szuka sparingpartnera na sobotę (30.07) godzina i miejsce do ustalenia.
Kontakt:
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Poloniarz24 - 28.07.2022 07:55
Pogoń Barlinek szuka sparingpartnera

Drużyna Pogoni Barlinek szuka sparingpartnera na 05.08 (piątek).
Boisko i sędziowie po stronie Pogoni.
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa raffik - 27.07.2022 22:03
Ikar szuka sparingpartnera

Ikar szuka sparingpartnera!
Szukamy zespołu chętnego na przyjazd do Krosina w najbliższą niedzielę tj. 31 Lipca
Zainteresowany zespół proszę o kontakt pod numerem:
        starsze newsy   
 

Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście

dane uzupełnić pomogli: TY, minio, flotawarszow, minio, Junioro, storm1, janek94, kibic70, flota2 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 1 2022/2023
1.  Mewa Resko 3
2.  Gryf Kamień Pomorski 3
3.  Orzeł Łoźnica 3
4.  Iskra Golczewo 3
5.  Ina Goleniów 3
6.  Pomorzanin Sławoborze 3
7.  Kotwica II Kołobrzeg 3
8.  Sparta Gryfice 1
9.  Jantar Dziwnów 1
10.  AP Kotwica Kołobrzeg 0
11.  Astra Ustronie Morskie 0
12.  Polonia Płoty 0
13.  Intermarche-Rega Trzebiatów 0
14.  Prawobrzeże Świnoujście 0
15.  Sarmata Dobra 0
16.  Płomień Myślino 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Prawobrzeże Świnoujście - Eintracht Ahlbeck 2 : 1
Eintracht Zinnowitz - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 5 : 0
Pelsiner SV 93 - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 7
Dersekower SV - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 4
Bałtyk Międzywodzie - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 9
Arkonia Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 7 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 2 : 2
Eintracht Zinnowitz - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 5 : 4
SV Warthe - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 4
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 5 : 4
Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo 5 : 4
Prawobrzeże Świnoujście - Eintracht Ahlbeck 8 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - SV Warthe 20 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Znicz Wysoka Kamieńska 7 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - FC Insel Usedom 6 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 3 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 3 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 0 : 3
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 4 : 1
Promyk Nowa Sucha - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - LZS Błękitni Trzygłów 2 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 2 : 1
Akademia Pogoń Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 4 : 5
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice 5 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 1 : 4
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica 4 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - FASE Szczecin 1 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 5 : 3
Pogoń Szczecin U17 - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0
Flota Świnoujście JS - Prawobrzeże Świnoujście 5 : 8
Prawobrzeże Świnoujście - Wicher Brojce 2 : 5
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 0 : 3
Intermarche-Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście 2 : 0
Gryf Kamień Pomorski - Prawobrzeże Świnoujście 12 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Zalew Stepnica 6 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 1 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 1 : 8
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta Wolin 2 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 0 : 1
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0
Vineta Wolin - Prawobrzeże Świnoujście 6 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Leśnik Kliniska 0 : 4
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 5 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 2 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 0 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 3 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście 0 : 7
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 3 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Arkonia Szczecin 1 : 0
Znicz Niedźwiedź - Prawobrzeże Świnoujście 0 : 6
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 2 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Węgorzyno 7 : 0
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Ińsko 4 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Vineta II Wolin 5 : 2
Prawobrzeże Świnoujście - FASE Szczecin 3 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Flota Świnoujście JS 7 : 0
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Prawobrzeże Świnoujście 8 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Korona Stuchowo 3 : 3
Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże Świnoujście 3 : 8
Klasa Okręgowa gr. 1
Prawobrzeże Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 1 : 5
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 20 sie
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście 27 sie
Prawobrzeże Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 03 wrz
Astra Ustronie Morskie - Prawobrzeże Świnoujście 11 wrz
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko 17 wrz
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 24 wrz
Prawobrzeże Świnoujście - Ina Goleniów 01 paz
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście 08 paz
Prawobrzeże Świnoujście - Intermarche-Rega Trzebiatów 15 paz
Płomień Myślino - Prawobrzeże Świnoujście 22 paz
Prawobrzeże Świnoujście - Kotwica II Kołobrzeg 29 paz
Pomorzanin Sławoborze - Prawobrzeże Świnoujście 06 lis
Prawobrzeże Świnoujście - Sarmata Dobra 12 lis
Sparta Gryfice - Prawobrzeże Świnoujście 19 lis
 
top komentarze
newsy:
2 » Bejuk w Energetyku
1 » ME: Jackiewicz z brązow »
1 » Maira Cipriano siatkark »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Medal Majki i Gadowskie »
mecze:
55 » Ina Goleniów-Polonia Pł »
42 » Bałtyk Koszalin-Gavia C »
28 » Orzeł Wałcz-Wybrzeże Re »
23 » Dąb Dębno-Mechanik Bobo »
16 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
15 » Iskra Golczewo-Intermar »
14 » Wieża Postomino-MKP Szc »
13 » Gavia Choszczno-Chemik  »
13 » Vimobilia Będzino-Darło »
12 » Olimp Gościno-Iskierka  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
emil123 Kibic194
gości: 2
statystyki portalu
• drużyn: 3017
• imprez: 138534
• newsów: 76536
• użytkowników: 79974
• komentarzy: 1143039
• zdjęć: 851180
• relacji: 39903
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2022 - by ligowiec team
Polityka Cookies