pszczolek
piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 14.11.2017 19:54
Bińkowska i Szperkowska powołane
autor: paulina Amelia Bińkowska (MKS Olimpia Szczecin) oraz Oliwia Szperkowska (UKS Orzeł 2010 Women Wałcz) zostały powołane na konsultację szkoleniową Reprezentacji U-17, która odbywać będzie się w Warszawie w dniach 24.11.2017 - 26.11.2017. Nina Patalon powołała dwadzieścia dwie zawodniczki.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 14.11.2017 19:45
Prezydent na treningu Olimpijek
W ubiegłym tygodniu piłkarki pierwszego zespołu Olimpii Szczecin gościły Prezydenta Szczecina p. Piotra Krzystka. Spotkanie odbyło się w ramach zainicjowanej przez Urząd Miasta akcji #SzczecinKibicuje. Krótka wizyta była też okazją do przedstawienia obecnej sytuacji klubu oraz planów na przyszłość. Na zakończenie, piłkarki Olimpii wręczyły Prezydentowi koszulkę meczową ze swoimi autografami.
piłka nożna / Kobiety kalosz80 - 13.11.2017 08:25
Cenne punkty szczecinianek
autor: kalosz80Zwycięstwem zakończyły tegoroczne występy w Szczecinie piłkarki Olimpii, które w sobotnie południe pokonały UKS SMS Łódź 2-1. I choć w pierwszej połowie wydawało się, że łodzianki są bliższe objęcia prowadzenia, stwarzając kilka bardzo groźnych okazji bramkowych, to jednak gospodynie jako pierwsze wpisały się na listę strzelczyń. Błąd obrony w wyprowadzeniu piłki wykorzystała Natalia Niewolna, dośrodkowując do Roksany Ratajczyk, która fantastycznym podaniem otworzyła drogę do bramki dla Natalii Hryb. Pochodząca z Ukrainy napastniczka z zimną krwią zmieściła piłkę miedzy słupkiem i jedną z obrończyń, wyprowadzając Olimpię na prowadzenie. Tym samym szczecinianki po dość przeciętnej pierwszej połowie wygrywały 1-0.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.11.2017 09:31
Ostatni raz w Szczecinie
autor: Kalosz80Przed piłkarkami Olimpii Szczecin ostatnie spotkanie tej jesieni na wlasnym boisku. Rywalkami podopiecznych Natalii Niewolnej będzie zespół UKS SMS Łódź. Zespół gości plasuje się obecnie na piątym miejscu z dorobkiem osiemnastu puntów. Gospodynie dzisiejszego spotkania zgromadziły do tej pory dziewięć oczek i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.11.2017 09:07
Okazałe zwycięstwo na koniec
autor: victoria sp2 sianówW Sianowie rozegrane zostało zaległe spotkanie III ligi kobiet grupa zachodniopomorska w którym zmierzyły się Hattrick Kołobrzeg jako gospodarz i UKS Victoria SP2 Sianów. Zawodniczki Hattricka były bardzo gościnne i pozwoliły wbić sobie 21 bramek. Bramki strzeliły: Malwina Grzelak x9 (5,9,10,20,22,35,49,53,71), Wiktoria Robakowska x4 (1,44,52,78), Marta Krakowska x3 (2,8,45), Klaudia Saganowska x3 (3 k,73 ,79), Oktawia Kaszewska x1 (4) i Wiktoria Kaszyńska x1 (17). Sianowianki pomimo ciężkiego boiska rozegrały bardzo dobre spotkanie. Mogły strzelić jeszcze więcej bramek, ale nie zawsze miały dobrze nastawione celowniki, zmarnowały kilka bardzo dobrych okazji a kilka razy zespołowi Hattricka w sukurs przyszły słupki i poprzeczki.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 11.11.2017 08:47
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie, ostatnie spotkanie w Szczecinie rozegra Olimpia. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 07.11.2017 19:30
Zwycięstwo gospodyń
W meczu 12. kolejki Ekstraligi kobiet AZS PWSZ Wałbrzych pokonał Olimpię Szczecin 3:1 i było to już drugie zwycięstwo wałbrzyszanek nad tym zespołem w tym sezonie. Od początku mecz stał pod znakiem dużej przewagi w posiadaniu piłki gospodyń, które praktycznie nie schodziły z połowy przeciwnika i zaciekle atakowały próbując zdobyć gola. Niestety, często brakowało ostatniego podania, a nieliczne stworzone sytuacje bramkowe zostały zmarnowane i do przerwy było 0:0.a
piłka nożna / Kobiety paulinus - 03.11.2017 20:31
Czas na rewanż
autor: paulaPiłkarki Ekstraligi rozpoczynają rundę rewanżową. Dla podopiecznych Natalii Niewolnej oznacza to podróż do Wałbrzycha, gdzie zmierzą się z miejscowym AZS PWSZ. W pierwszym meczu, rozgrywanym na boisku przy ulicy Twardowskiego szczecinianki mimo dobrego początku ostatecznie przegrały 2:5. Wówczas do bramki rywalek dwukrotnie trafiła Roksana Ratajczyk, a dla gości strzelały Mesjasz, Siwińska, Głąb, Dereń i Miłek.