piłka nożna / kobiety paulinus - 15.11.2018 08:05
www.ligowiec.netPrzed nami ligowe ostatki z piłką kobiecą. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
relacja fotki komentarze
18-11 11:00  Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 0 0 0
piłka nożna / kobiety maggi - 13.11.2018 11:10
Porażka w Toruniu
Dotkliwą porażką zakończyły rundę jesienną II ligowe piłkarki Victorii SP2 Sianów przegrywając ostatnie spotkanie na wyjeździe z Gwiazdą Toruń aż 0:6. Sianowianki pojechały do Torunia w bardzo osłabionym składzie. Zabrakło z różnych powodów pięciu podstawowych dotychczas zawodniczek: Karoliny Struszczyk, Karoliny Wieczorek, Klaudii Saganowskiej, Marty Fil i Joanny Świąder a mimo to piłkarki Victorii SP2 postanowiły grać o zwycięstwo.

Nie nastawiły się na murowanie bramki i grę z kontry ale próbowały prowadzić otwartą grę. Zyskało na tym widowisko. Mecz od początku był wyrównany ale pierwszą groźną akcję w 14 minucie przeprowadziły torunianki. W odwecie w 17 minucie po akcji dwójkowej Wiktorii Kaszyskiej z Wiktorią Robakowska ta ostatnia strzela, ale nieskutecznie. W 19 minucie po rzucie rożnym i strzale głową Agnieszki Pencherkiewicz torunianki wychodzą na prowadzenie 1:0.
piłka nożna / kobiety paulinus - 09.11.2018 08:19
Grają panie
piłka nożna / kobiety paulinus - 08.11.2018 09:03
Remis w meczu Victorii z Orłem
autor: bictoria sp2 sianówPolubownym wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie Victorii SP 2 Sianów z UKS Orzeł 2010 Wałcz. Początek pierwszej połowy należał do drużyny z Wałcza, która miała lekką przewagę i już w 9 minucie mogła strzelić pierwszą bramkę. Na szczęście dla sianowianek skończyło się na strachu. W 27 minucie ładna akcję przeprowadziła Malwina Grzelak ale trafiła w boczną siatkę. W 34 minucie po bardzo ładnym zagraniu z prawej strony Marty Fil, piłkę przedłużyła Klaudia Saganowska i przepiękny strzałem wykończyła Malwina Grzelak. Sianowianki mimo, że nie grały najlepiej objęły
prowadzenie w meczu 1:0.
piłka nożna / kobiety paulinus - 08.11.2018 08:30
Olimpia odpada z Pucharu Polski
autor: paulinusRezerwy Olimpii Szczecin przegrały zwycięską passę w rozgrywkach Pucharu Polski. W 1/8 rywalizacji przyszło im się zmierzyć z wieloletnim mistrzem Polski - Medykiem Konin. Młody zespół ze Szczecina nie miał szans z koniniankami i przegrał w 1/8 aż 1:15. Skutecznością popisała się doświadczona Anna Garońska, która zaliczyła aż pięć trafień. Jedyna bramka dla Olimpii była trafieniem samobójczym.
piłka nożna / kobiety paulinus - 08.11.2018 08:25
Porażka Olimpii
autor: paulaPiłkarki Olimpii Szczecin doznały wysokiej porażki w ostatnim w tym roku ligowym meczu wyjazdowym, który rozegrany został w Wałbrzychu. Początek meczu dość wyrównany, oba zespoły szukają swoich okazji strzeleckich. Akcja Olimpii i skuteczną interwencją popisuje się Sapor. Po chwili rzut rożny dla AZS PWSZ, piłka wybita, a dobitka leci nad poprzeczką. 10. minuta i akcja gospodyń pod bramką Szczecina. Najpierw strzela Rędzia, piłka zostaje wybita, dobitka trafia w poprzeczkę i dopiero próba Miłek trafia do bramki - 1:0.

piłka nożna / kobiety paulinus - 03.11.2018 06:44
Jesienne ostatki
autor: paulaPrzed nami jeden z ostatnich ligowych meczy w Ekstralidze Kobiet tej jesieni. Piłkarki Olimpii Szczecin rozegrają spotkanie rewanżowe z AZS PWSZ Wałbrzych. Po jedenastu kolejkach podopieczne Natalii Niewolnej plasują się na jedenastym miejscu z dorobkiem jedenastu punktów. Ich rywalki zgromadziły dwa razy więcej oczek i zajmują czwarte miejsce w tabeli.
piłka nożna / kobiety paulinus - 02.11.2018 11:56
Berestecka powołana
Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 15 Patrycja Jankowska powołała 20 zawodniczek na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 7-12 listopada w Barcicach. Biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie ze Słowacją - 9 listopada o 11:00 w Tatrzańskiej Łomnicy oraz 11 listopada o 13:00 w Barcicach. Wśród powołanych znalazła się Wiktoria Berestecka (UKS Orzeł 2010 Wałcz).