piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 06.03.2015 20:03
Pogoń za liderem
autor: robertjanW niedzielę, 8 marca o 12:30 w Centralnej Lidze Juniorów Pogoń Szczecin na swoim obiekcie zmierzy się Lechią Gdańsk.

Podopieczni Pawła Crettiego mają wyznaczone zadanie na rundę wiosenną. Jest nią awans do półfinału mistrzostw Polski. W rundzie jesiennej młodzi szczecinianie uzbierali na swoim koncie 32 punkty. Gdańszczanie z 39 oczkami są liderem w ligowej tabeli. W pierwszym spotkaniu był remis 1:1. Bramkę dla Portowców zdobył Patryk Paczuk, a wyrównanie biało-zielonym dał Hieronim Gierszewski.

relacja fotki komentarze
08-03 12:30  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1 0 0
piłka nożna / Juniorzy KiCiAcZeK - 06.03.2015 09:34
Sadowski powołany do kadry
autor: PZPNTrener Robert Wójcik dodatkowo powołał Huberta Sadowskiego z Pogoni Szczecin na dwa mecze reprezentacji Polski U-15 z Walią, które odbędą się 11 i 13 marca 2015 roku w Płocku.

Sadowski zastąpi Davida Konietznego z FC Schalke 04.

autor: BengoroMłodzież UKS-u Marinusa-Prawobrzeże Świnoujście rozegrali sparing z drużyną Bizon Cerkwica, zespołem, z którym mierzą się na co dzień w lidze. Trener Łukasz Kupczyk miał do dyspozycji 22 zawodników. Mecz zaczął się od ataków Prawobrzeżan i to właśnie oni, po indywidualnej akcji Stopczyńskiego zdobyli pierwszą bramkę. Po objęciu prowadzenia w grę UKSiaków wkradł się lekki chaos, co skrzętnie wykorzystali goście. Po dwóch jedenastkach - jednej wykorzystanej i błędzie obrony, piłkarze Bizona objęli prowadzenie. Wstrząs ten zadziałał na świnoujski zespół bardzo pozytywnie.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 02.03.2015 15:13
Pawłowski powołany na dwumecz z Maltą
autor: pogonszczecin.pl Reprezentacja Polski do lat 16 zagra towarzyski dwumecz w Ta' Qali z Maltą.

Biało-czerwoni zgrają spotkania 18 i 20 marca o godzinie 18:00. Trener Bartłomiej Zalewski do kadry powołał między innymi zawodnika Pogoni Szczecin, Damiana Pawłowskiego.

Kadra na dwumecz z Maltą: Dawid Jadach (FK Austria Wiedeń, Austria), Damian Pawłowski (Pogoń Szczecin), Riccardo Grym (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Jakub Bednarczyk (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Robin Wodniok (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Paweł Olszewski (FC Wrocław Academy Wrocław), Bartłomiej Gajda (Górnik Zabrze),
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 02.03.2015 13:16
Kowalczyk, Listkowski i Wojtkowski powołani
autor: P. SkibaRobert Wójcik, trener reprezentacji Polski do lat 17 powołał zawodników na turniej eliminacyjny mistrzostw Europy, który odbędzie się Grodzisku Wielkopolskim oraz we Wronkach w dniach 20-27 marca 2015.

Wśród powołanych znalazło się dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin: Marcin Listkowski, Sebastian Kowalczyk oraz Kamil Wojtkowski (na zdjęciu). Biało-czerwoni o awans na Euro zagrają z Białorusią, Grecją i Irlandią.
piłka nożna / Juniorzy KiCiAcZeK - 01.03.2015 12:29
Juniorzy Pogoni remisują z seniorami Iny Goleniów
Juniorzy młodsi prowadzeni przez Macieja Mateńkę i Patryka Dąbrowskiego zremisowali z seniorami Iny Goleniów 5:5. - Jestem bardzo zadowolony z postawy w ofensywie moich zawodników -; podkreślał po spotkaniu trener Mateńko.
Portowcy szybko objęli prowadzenie po błędzie bramkarza, któremu piłkę odebrał Szymon Waleński. Skrzydłowy trafił w słupek, ale celnie dobił Kamil Rogiewicz. W 22. minucie faulowany w polu karnym był Waleński, a jedenastkę wykorzystał Damian Pawłowski. Gola na 3:1 zdobył Gracjan Kuśmierek.
piłka nożna / Juniorzy czerwin - 24.02.2015 21:58
Młodzi Portowcy za mocni dla Regi
W ramach współpracy Intermarche Regi Trzebiatów i Pogoni Szczecin liderzy Regionalnej Ligi Okręgowej zagrali towarzysko z juniorami „Portowców”.

Spotkanie idealnie rozpoczęło się dla gospodarzy, kiedy już w drugiej minucie bramkarz Pogoni pod presją napastników Regi zagrał pod nogi Patryka Bagińskiego, a ten skierował piłkę do pustej bramki. Szczecinianie bardzo szybko przejęli kontrolę nad przebiegiem meczu i po kilku minutach był już remis. Po kwadransie gry goście mogli już prowadzić, lecz instynktownie strzał z bliska obronił Sylwester Gładysz. Minutę później piłkarze Pogoni wykorzystali jednak kolejną sytuację i objęli prowadzenie. Po kilkunastominutowej dominacji młodych Szczecinian do głosu doszli gospodarze. Po strzale z lewej strony pola karnego piłka trafiła w rękę obrońcy Pogoni i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Mariusz Kurczak, lecz uderzył zbyt lekko i bramkarz Pogoni zdołał odbić piłkę.
piłka nożna / Juniorzy KiCiAcZeK - 24.02.2015 16:27
Decydowały momenty
autor: P. SkibaPodczas minionego weekendu juniorzy starsi Gwardii Koszalin uczestniczyli w silnie obsadzonym turnieju Energa Cup, który został zorganizowany na koszalińskim euroboisku. Po trwających trzy dni zmaganiach, nasz zespół zakończył imprezę na szóstej pozycji.

Rozgrywki juniorów starszych rozpoczęły cykl turniejów organizowanych przez KKPN Bałtyk Koszalin. W imprezie wzięło udział osiem drużyn, które w pierwszej fazie turnieju zostały podzielone na dwie grupy. Podopieczni Marcina Lisztwana trafili do grupy z drugim zespołem Bałtyku Koszalin (w turnieju występował pod nazwą VI LO), Pogonią Szczecin oraz Gryfem Słupsk. Mecze były rozgrywane systemem 2x25 minut.

Fundacja Szczecińska Akademia Piłkarska juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: dj, Szczawiu13, Nowicki, Czubek, dj, dj, rronaldo7777, Pogon1948x2, Pogon1948x2, adzian96, Kosa96, FSAP, FSAP, Luki27, FSAP, adzian96, Franciszekk, robertjan, Rafi98, mirand - dziękujemy