piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 18.04.2015 10:36
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 18.04.2015 23:08
Ostre strzelanie w Kluczborku
autor: pogonszczecin,pl Podopieczni Pawła Crettiego pokonali w Kluczborku miejscowy MKS 7:2. Bramki dla gości zdobyli Zieliński 2 (na zdjęciu), Jaroch 2, Kurczak, Kowalczyk i Giec.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu trzeba było czekać do 35 minuty. Szczecinianie objęli prowadzenie po bramce Szymona Kurczaka. Gospodarze doprowadzili przed przerwą do remisu. Bramkę dla miejscowych zdobył Miłosz Reisch . Na drugą połowę nie wyszli już Oskar Czapliński i Szymon Kurczak, którzy zostali zmienieni.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 18.04.2015 09:34
W Toruniu w samo południe
autor: MSzef W samo południe w Toruniu Pogoń Szczecin zmierzy się z Elaną w ramach 5. kolejki Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych.

W poprzedniej kolejce szczecinianie zremisowali tylko z Lechią Gdańsk 1:1. Żeby nie tracić takich bramek, należy poprawić grę obrony przy stałych fragmentach. Torunianie zaś wygrali w Koszalinie z Bałtykiem 2:1. Oba zespoły w ligowej tabeli dzielą tylko dwa punkty. Portowcy zajmują 6. miejsce z 4 punktami, Elana 4 z sześcioma. Miejmy nadzieję, że zespół z Grodu Gryfa pokaże charakter i z trudnego terenu przywiezie trzy punkty.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 18.04.2015 08:55
Oba zespoły zagrają o inne cele
autor: BengoroO 12:30 w sobotnie popołudnie piłkarze Pogoni Szczecin w Kluczboroku z MKS-em w ramach 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

W poprzedniej kolejce szczecinianie pokonali Olimpię Grudziądz 3:0 i dzięki innym wynikom do miejsca dającego awans do finałów Mistrzostw Polski Juniorów brakuje im siedem punktów. Rywal Młodych Portowców zajmuje 14 miejsce z 11 oczkami na koncie i walczy o utrzymanie. Szansa na pozostanie w  Centralnej Lidze Juniorów jest bardzo mała. Jesienią w Grodzie Gryfa górą byli gospodarze, którzy wygrali z zepołem z Opolszczyzny 8:1 (hattrick Listkowskiego, po dwie bramki Czaplińskiego i Bartosika i jedno Jarocha).
piłka nożna / Juniorzy GaCuS - 17.04.2015 08:15
Występ i gol Starzyckiego
Reprezentacji do lat 15 w ramach towarzyskiego turnieju w słowackiej miejscowości Senec. Po wczorajszym remisie 1:1 z Finlandią Polacy zagrali z gospodarzami - rówieśnikami ze Słowacji. Zaprezentowali się bardzo dobrze, zwyciężając 1:0 i wygrywając cały turniej.
Jedynego gola w dla Polaków zdobył zawodnik Akademii Pogoni Szczecin - Błażej Starzycki. Tym razem selekcjoner Robert Wójcik wystawił szczecinianina w pierwszym składzie. Starzycki w doliczonym czasie gry został zmieniony.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 12.04.2015 10:13
Bramki padały w drugiej połowie
autor: pogonszczecin,plGrający w Centralnej Lidze Juniorów piłkarze Pogoni Szczecin pokonali Olimpię Grudziądz 3:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Paweł Marczuk i Dawid Zieliński 2 (na zdjęciu)

W pierwszej połowie spotkania żaden z rywali nie stworzył sytuacji do objęcia prowadzenia. Zawodnicy obu zespołów starali się zaskoczyć bramkarzy uderzeniami z dystansu. W 30 minucie blisko zdobycia bramki byli goście. Na szczęście strzał był niecelny. Po 45 minutach bezbramkowy remis.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 10.04.2015 21:04
Z Olimpią tylko wygrana
autor: robertjanW sobotę, 11 kwietnia o 13:30 Pogoń Szczecin podejmować będzie Olimpię Grudziądz w ramach 23. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

W poprzedniej kolejce Młodzi Portowcy przegrali w Zabrzu z Górnikiem 0:1. Zespół z Grudziądza w poprzedniej kolejce nie rozegrał swojego spotkania z UKP Zieloną Górą. Rywale szczecinian zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli mając w dorobku jedynie 9 punktów. Jesienią podopieczni Pawła Crettiego wygrali na wyjeździe 5:1 po bramkach Rafała Maćkowskiego, Błażeja Chouwera, Sebastiana Kowalczyka i dwóch Marcina Listkowskiego.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 08.04.2015 23:31

Fundacja Szczecińska Akademia Piłkarska juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: dj, Szczawiu13, Nowicki, Czubek, dj, dj, rronaldo7777, Pogon1948x2, Pogon1948x2, adzian96, Kosa96, FSAP, FSAP, Luki27, FSAP, adzian96, Franciszekk, robertjan, Rafi98, mirand - dziękujemy