piłka nożna / Juniorzy brzoza76 - 04.09.2015 09:02

Zapraszamy do rozpoczęcia treningów w naszym klubie dzieci z następujących roczników:

Grupa naborowa 2009/10- trener Michał Grochulski - telefon kontaktowy 509 608 779
Rocznik 2005 - trener Mariusz Gozdyra - telefon kontaktowy 510 496 201
Rocznik 2004 - trener Maciej Majewski - telefon kontaktowy 506 136 289
Rocznik 2003 - trener Michał Suchanowski - telefon kontaktowy 695 292 558
Rocznik 2002 - trener Wojciech Wlazło - telefon kontaktowy 501 181 780

Młodych zawodników wraz z rodzicami zapraszamy na  na stadion przy ulicy Akońskiej 1.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 04.09.2015 08:06
Pierwsze zajęcia sekcji bramkarskiej
W środę odbyły się pierwsze zajęcia sekcji bramkarskiej Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin.

Na pierwszym treningu pojawiło się około 30 chłopców, którzy chcą szlifować swoje umiejętności. Od tej pory będą mogli robić to pod okiem profesjonalistów, a wśród nich trenera bramkarzy I zespołu Pogoni Szczecin - Borisa Peskovica. - Od czasów Bartka Fabiniaka i Radka Majdana nie zagrał w Pogoni żaden bramkarz ze Szczecina. To zbyt długa przerwa, więc może dzięki takiej inicjatywie uda się ruszyć w dobrym kierunku - powiedział dla pogonszczecin.pl słowacki szkoleniowiec.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 03.09.2015 07:37
Derby dla Pogoni
autor: adaskoW derbach Szczecina pomiędzy Pogonią a Akademią Piłkarską Pogoni góra byli Młodzi Portowcy, którzy wygrali 5:0.

Młodzi Portowcy na prowadzenie wyszli w 15. minucie po trafieniu Jakuba Paprzyckiego, który skierował piłkę do pustej bramki. Kolejne dwie bramki zdobył Aron Stasiak. Zespół prowadzony przez trenera Łęczyńskiego starał się atakować skrzydłami, a przyjezdni próbowali wyprowadzać kontry.
Wygrana w zaległym meczu
autor: EBP Pogoń Szczecin/W. UflandZespół Pogoni Szczecin wygrał 1:0 z Bałtykiem w Koszalinie w zaległym meczu Centralnej Ligi Juniorów. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 90. minucie Marcin Listkowski. (na zdjęciu)

Początek środowego spotkania należał do gospodarzy, którzy mogli dwukrotnie wyjść na prowadzenie. W kolejnych minutach szczecinianie zaczęli grać lepiej. Nie udało im się jednak zdobyć bramki. Po 45. minutach był bezbramkowy remis.
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 02.09.2015 13:30
Derby Portowców
W środę o 15:30 na boisku nr rozpocznie się spotkanie derbowe w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych. Pogoń będzie podejmować Akademię Pogoni.

Oba zespoły przełożyły spotkania z pierwszej kolejki na późniejszy termin. W miniony weekend Pogoń wygrała 4:0 z SALOS-em Szczecin, a Akademia rozgromiła szczecińską Stal 7:1.
- Pierwszy mecz był dla mnie wielką niewiadomą, bo prowadzę tę drużynę od miesiąca. Ci chłopcy znają się dopiero 30 dni, więc nie wiedziałem, czego się spodziewać. Skończyło się wysokim zwycięstwem i jesteśmy bardzo zadowoleni. - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Młodych Portowców Patryk Dąbrowski.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 01.09.2015 20:47
Odrabiają zaległości w lidze
autor: Gracjan GniadekW środę, 2 września o 13:00 podopieczni Pawła Crettiego rozegrają w Koszalinie zaległy mecz 1. kolejki Centralnej Ligi Juniorów z Bałtykiem.

Szczecinianie od początku rozgrywek są nie pokonani. Po raz pierwszy stracili bramkę w ostatniej kolejce w Bydgoszczy, gdzie wygrali 2:1. - Działa to na nas pozytywnie i dzięki temu wzrasta poczucie własnej wartości zawodników. - serię zwycięstw podsumował dla pogonszczecin.pl trener Paweł Cretti. Środowy rywal Młodych Portowców ma po czterech kolejkach na swoim koncie jedną wygraną i dwa remisy i porażkę.
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 29.08.2015 20:13
Wygrana w Bydgoszczy
autor: robertjanZespół Pogoni Szczecin pokonał 2:1 w sobotnie popołudnie Zawiszę w Bydgoszczy. Bramki dla gości zdobyli Szymon Waleński oraz Jakub Kuzko.

Pogoda nie sprzyjała obu jedenastkom. Dodatkowym minusem dzisiejszego spotkania była gra na sztucznym boisku. Mimo to bydgoszczanie postawili trudne warunki do gry podopiecznym trenera Crettiego. Prowadzenie w tym pojedynku w 35. minucie objęli goście. Dał je „centrostrzałem” Szymon Waleński. Po 45 minuta zasłużenie prowadzili Młodzi Portowcy.

Fundacja Szczecińska Akademia Piłkarska juniorzy młodsi

dane uzupełnić pomogli: dj, Szczawiu13, Nowicki, Czubek, dj, dj, rronaldo7777, Pogon1948x2, Pogon1948x2, adzian96, Kosa96, FSAP, FSAP, Luki27, FSAP, adzian96, Franciszekk, robertjan, Rafi98, mirand, mirand - dziękujemy