pszczolek
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 22.09.2017 22:34
Odkupić winy
Ponad trzy miesiące kibice Dumy Pomorza czekają na domowe zwycięstwo Portowców. W sobotę piąta próba przerwania tej złej serii. Szczecinianie mają za sobą dwie wyjazdowe porażki. Najpierw ulegli w lidze Wiśle Płock 3:1, a we wtorek odpadli z rozgrywek Pucharu Polski z pierwszoligową Bytovią Bytów. Kibice nie zostawili suchej nitki na zespole Macieja Skorży. Mają oni prawo czuć rozczarowanie, bowiem Portowcy od początku sezonu tylko raz pozytywnie zaskoczyli. Drużyna wygląda na rozbitą, a przed nią rywalizacja z rozpędzonym Górnikiem Zabrze.
relacja fotki komentarze
23-09 18:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1 1 5
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 20.09.2017 12:05
Mroczek: Jesteśmy w trudnym momencie
autor: pogonszczecin.infoPo wtorkowym meczu Pogoni w Pucharze Polski w internecie zawrzało. Napotkać można na bardzo wiele nieprzychylnych, a często nawet radykalnych opinii. Jak można odnieść się do obecnej sytuacji?

- Przede wszystkim mamy świadomość tego, że wczoraj straciliśmy szansę na coś wyjątkowego w sezonie, w którym świętujemy 70-lecie klubu - mówi prezes Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek. - Boli nas to tak samo jak boli zawodników i kibiców, ponieważ wszyscy utożsamiamy się z drużyną. Zespół odpadł po rzutach karnych i na pewno nie można mu zarzucić braku ambicji. Nie zmienia to jednak faktu, że nie ma nas już w Pucharze Polski, a rozczarowanie potęguje fakt odpadnięcia z drużyną z I ligi. Mamy tego pełną świadomość.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 19.09.2017 20:26
Pucharu nie będzie - klęska w Bytowie
autor: prtsc Trwa fatalna seria Pogoni Szczecin. Co z tego, że Portowcy nie tak dawno rozbili Lecha Poznań w Pucharze Polski, skoro dziś sami odpadli z tych rozgrywek. Marzenia kibiców na sukces zostały rozwiane w Bytowie. Różnica klas w meczu Portowców z Bytovią nie była zauważalna. Szczecinianie męczyli się z pierwszoligowcem i po rzutach karnych przegrali awans do ćwierćfinału. Nie da się ukryć, że wywalczenie czegokolwiek na 70. urodziny na ten moment wydaje się być misją niemożliwą. Oby jedynym sukcesem nie było utrzymanie w LOTTO Ekstraklasie...
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 16.09.2017 20:45
Bezradni i nieporadni
Na pewno nie tak miał wyglądać początek sezonu, w którym Pogoń będzie obchodziła 70. urodziny. Po 1/3 rozgrywek Duma Pomorza uzbierała zaledwie osiem punktów. Pucharowy mecz z Lechem Poznań można traktować jako miłą niespodziankę. Dziś szczecinianie znów zagrali źle i po fatalnej drugiej połowie przegrali na wyjeździe z Wisłą Płock. Brak klasowego napastnika i niepewność w defensywie znów zostały boleśnie obnażone.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.09.2017 20:43
Ofensywne kłopoty
Średnio punkt na mecz zdobywają w tym sezonie Wisła Płock oraz Pogoń Szczecin. Jutro jedni i drudzy będą chcieli odbić się od dolnych rejonów tabeli. Obie drużyny są dalekie od stabilizacji formy. Problemem Nafciarzy i Portowców jest skuteczność. Jutro w Płocku staną naprzeciwko siebie jedne z najsłabszych ofensyw w LOTTO Ekstraklasie.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 12.09.2017 23:57
2-3 tygodnie przerwy kapitana Pogoni
autor: EBP Pogoń Szczecin/W. UflandAdam Frączczak doznał urazu mięśnia podczas meczu z Lechem Poznań. Boisko opuścił w 80. minucie gry. Wiemy już jak długa czeka go przerwa.

W poniedziałek napastnik nie trenował z drużyną, pracował z fizjoterapeutą oraz przechodził badania medyczne. Według prognoz piłkarz wróci do zdrowia za 2-3 tygodnie. Nie zagra więc na pewno w najbliższym meczu ligowym z Wisłą Płock, a także we wtorkowym starciu pucharowym z Drutex-Bytovią Bytów, w którym i tak nie mógłby wystąpić ze względu na pauzę za czerwoną kartkę. Występy w kolejnych meczach zależeć będą od postępów rehabilitacji.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 12.09.2017 19:50
Frączczak zawieszony
autor: prtsc Na trzy spotkania w Pucharze Polski został zdyskwalifikowany Adam Frączczak. 30-latek został ukarany czerwoną kartką w meczu z Lechem Poznań. Napastnik Pogoni Szczecin musiał opuścić boisko w 85. minucie po faulu na Lasse Nielsenie. Klub może wnioskować do Komisji Dyscyplinarnej PZPN o skrócenie kary po dwóch meczach.
piłka nożna / Ekstraklasa Kawaler - 11.09.2017 13:13
Szczecin wciąż na czele
autor: bramasportowa.blogspot.comPamiętacie Państwo zeszłoroczną analizę Tomasza Paczkowskiego - autora bloga: bramasportowa.blogspot.com na temat jak radzi sobie Szczecin na sportowej mapie Polski pod względem ilości drużyn w najwyższych klasach rozgrywkowych sportów drużynowych? Jeśli nie o to ona: Szczecin jest potęgą i basta.
Od tamtej publikacji sporo już wody w Odrze upłynęło. Czas więc już na nową analizę: Szczecin wciąż na czele. Zapraszamy do lektury.

Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin SA

dane uzupełnić pomogli: arik, McMagic, royal447, marcinfl, chelseaLKS, Lilo, baaru, Kilym, main88, chelseaLKS, szpadelek, Pogon1948x2, chelseaLKS, matixd23, Pogon1948x2, chelseaLKS, Pogon1948x2, chelseaLKS, spojniapogon, boycottwear, chelseaLKS, Szumi, maksiu1986, krab, chelseaLKS, KRY, szymon19, baniak, subaru260, CzarniJR, Lukas1986 - dziękujemy