piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 12.08.2018 12:42
Runjaic: Musimy żyć z tym jednym punktem
Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Myślę, że pierwsza połowa była w porządku. Z drugiej połowy jestem niezadowolony. Musimy żyć z tym jednym punktem. Nie jestem zadowolony ani z gry, ani z wyniku.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 11.08.2018 19:54
Remis z Cracovią
autor: SkibaPogoń Szczecin zremisowała 1:1Cracovią w meczu IV kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Pierwsza na prowadzenie wyszła Pogoń, bowiem Adam Frączczak pewnie wykorzystał rzut karny. Goście odpowiedzieli w drugiej połowie, a do remisu doprowadził były gracz Pogoni Cornel Rapa. Dla gospodarzy było to pierwsze trafienie i pierwszy punkt zdobyty w tym sezonie.

Początek sobotniego spotkania nie obfitował w sytuacje podbramkowe. Obie drużyny skupiały się na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki i rozgrywały piłkę głównie na własnej połowie. Nieliczne wypady obu zespołów kończyły się, w najlepszym wypadu, na niegroźnych uderzeniach w kierunku bramki.
piłka nożna / Ekstraklasa arti15 - 11.08.2018 07:35
PP: Drużyny z Katowic rywalami naszych drużyn
autor: aszefW piątek 10 sierpnia rozlosowano pary pierwszej rundy Pucharu Polski. Zachodniopomorskie reprezentować w walce o krajowy puchar szczecińska Pogoń i koszaliński Bałtyk. Obie nasze drużyny rozgrywki rozpoczną od spotkań z drużynami z Katowic.

Pogoń Szczecin na początek czeka wyjazd do GKS-u Katowice. W poprzednim sezonie 'Gieksa' udział w PP zakończyła na pierwszej rundzie przegrywając na wyjeździe z Siarką Tarnobrzego 0:1. Szczecinianie w sezonie 2017/2018 wyeliminowali Lecha Poznań wygrywając 3:0, aby w kolejnej fazie rozgrywek odpaść po rzutach karnych z Bytovią Bytów.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.08.2018 21:13
Czas na punkty i bramki
autor: aszef Portowcy jako jedyni w LOTTO Ekstraklasie czekają na ligowe punkty. W sobotę Duma Pomorza po raz kolejny spróbuje przerwać zerową passę w tym sezonie. Do Szczecina przyjedzie Cracovia Kraków. Pasy tak jak i Pogoń w obecnych rozgrywkach spisują się poniżej oczekiwań. Podopieczni Michała Probierza w swoim dorobku mają zaledwie punkt. Dla obu drużyn będzie to istotny pojedynek. Wygrana powinna jednej z drużyn pomóc złapać wiatr w żagle i pozwolić odbić się od dna.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 06.08.2018 23:33
Listkowski w Rakowie
autor: http://rksrakow.pl Marcin Listkowski ma za sobą testy medyczne w pierwszoligowym Rakowie Częstochowa. 20-letni zawodnik ma spędzić w Częstochowie najbliższy rok. Marcin Listkowski to zawodnik, który mimo wielu szans, nadal nie ma na swoim koncie gola czy choćby asysty w Ekstraklasie. Dwudziestolatek ma odbudować formę w pierwszej lidze. Władze Pogoni Szczecin nie tracą wiary w zawodnika. Liczby w Rakowie mają pomóc zawodnikowi, który po okresie wypożyczenia ma wrócić do Szczecina.

piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 05.08.2018 15:33
Teraz wiele przemawia przeciwko nam
autor: pogonszczecin.pl Na koniec weekendu jeszcze na chwilę wracamy do piątkowego meczu Portowców z Zagłębiem Sosnowiec. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami i statystykami. Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Gratuluję Zagłębiu Sosnowiec. Teraz wiele przemawia przeciwko nam. Wynik, statystyki i nie tylko. Trudno cokolwiek powiedzieć, by nie zostać zrozumianym opacznie. Ten mecz nie zaczął się dobrze. Po pierwszej akcji i rykoszecie przegrywaliśmy. Drugą bramkę straciliśmy, gdy byliśmy w dziesiątkę na boisku. Później zostaliśmy dobici i mogę powiedzieć, że to wieczór 'do dupy'. Bardzo chciałbym podziękować kibicom, za to, że pokonali bardzo długą drogę i cały czas nas dopingowali. Doceniam to.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 05.08.2018 00:38
Hiszpan dołączył do Pogoni
autor: Instagram Iker Guarrotxena (czyt. Guarroczena) został nowym piłkarzem Dumy Pomorza. 26-letni zawodnik to prawonożny skrzydłowy. Iker Guarrotxena urodził się w Bilbao (Hiszpania) i jest wychowankiem tamtejszego Athleticu. 26-latek w minionym sezonie występował w Cultural y Deportiva Leonesa w II lidze hiszpańskiej (LaLiga 2 - odpowiednik naszej I ligi). Jego drużyna zajęła 19 miejsce i spadła z rozgrywek po porażce w ostatniej kolejce sezonu. W 33 meczach nie zdobył żadnej bramki, z kolei zanotował cztery asysty.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 03.08.2018 23:21
Zero
Gorzej w XXI wieku nie było. Pogoń Szczecin przegrała trzeci mecz z rzędu na starcie nowego sezonu i utknęła na ligowym dnie. Duma Pomorza podobnie jak w meczu z Piastem Gliwice straciła gola na samym początku gry. To nie podcięło jednak szczecinianom skrzydeł, lecz z ich optycznej przewagi nie wynikało nic konkretnego. Nad Portowcami ciemne chmury. Chaos w drużynie jest widoczny gołym okiem, a Kosta Runjaić zaczyna wyglądać na zdezorientowanego.

Morski Klub Sportowy Pogoń Szczecin SA

dane uzupełnić pomogli: arik, McMagic, royal447, marcinfl, chelseaLKS, Lilo, baaru, Kilym, main88, chelseaLKS, szpadelek, Pogon1948x2, chelseaLKS, matixd23, Pogon1948x2, chelseaLKS, Pogon1948x2, chelseaLKS, spojniapogon, boycottwear, chelseaLKS, Szumi, maksiu1986, krab, chelseaLKS, KRY, szymon19, baniak, subaru260, CzarniJR, Lukas1986 - dziękujemy