pszczolek
piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 15.10.2018 07:35
Roszak trafia, Energa AZS wygrywa
autor:  loola1991Energa AZS Koszalin pokonała we własnej hali KPR Kobierzyce 33:28. Znakomity mecz w barwach gospodyń zagrała Romana Roszak, która rzuciła 12 bramek, w drużynie KPR-u najskuteczniejsza Anna Mączka rzuciła 9 bramek.

Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, które po trafieniu Anny Mączki w 4 minucie prowadziły 3:1. Następnie podopieczne Anity Unijat wyszły na prowadzenie 4:3, po golu Romany Roszak. W kolejnych minutach akademiczki zaczęły odskakiwać rywalkom, w 13 minucie rywalizacji gospodynie prowadziły 8:5.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 14.10.2018 08:02
Energa podejmuje KPR Kobierzyce
autor: Energa AZS KoszalinW niedzielę 14 października Energa AZS podejmie w meczu na szczycie PGNiG Superliga kobiet - KPR Kobierzyce. Oba zespoły mają na swoim koncie cztery zwycięstwa, kto sięgnie po piątą wygraną?
Najbliższy rywal akademiczek w trwającym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Po inauguracyjnej porażce 23:25 z Pogonią Szczecin zespół z Kobierzyc zaczął zdobywać punkty. KPR Kobierzyce w ostatnich czterech spotkaniach zdobył komplet punktów pokonując kolejno Arkę Gdynia 27:18, Start Elbląg 23:21, Ruch Chorzów 29:21 oraz UKS PCM Kościerzyna 32:27.

piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 07.10.2018 17:11
Mecz z Arką Gdynia w Netto Arena
autor: scashoneW najbliższą środę (tj. 10.10.2018) rozegrają kolejny mecz przed własną publicznością, a przeciwnikiem będzie Arka Gdynia i pojedynek odbędzie się tym razem w Netto Arena.
Szczecinianki okazują się być faworytem w meczu z Arką, ponieważ nie tylko zajmują godną pozycję w lidze, ale okazuję się, że gdynianki są słabsze w tym sezonie, gdyż odeszło kilka kluczowych zawodniczek i w lidze kiepsko im idzie

piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 06.10.2018 08:06
Akademiczki jadą do mistrzyń
Energa AZS podbudowana początkiem sezonu w sobotę 6 października zmierzy się w arcytrudnym meczu z MKS-em Perła Lublin. Koszalińscy fani wierzą w zwycięstwo swojej drużyny.

Aktualne mistrzynie Polski z Lublina początek sezonu mają niezbyt udany. W czterech pierwszych kolejkach przydarzyła się już pierwsza sensacyjna porażka 20:21 ze Startem Elbląg. W pozostałych spotkaniach szczypiornistki MKS-u Perła imponowały skutecznością pokonując 32:12 Arkę Gdynia, 30:15 Ruch Chorzów oraz 43:21 UKS PCM Kościerzyna.

piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 20.09.2018 08:53
Piekielna skutecznośc po przerwie
[autor: Energa AZS Koszalin Podopieczne Anity Unijat zanotowały znakomity start. Sądząc po terminarzu rozgrywek i potencjale drużyn rywalizujących z Energą AZS-em takie wyniki nie powinny dziwić. Koszalinianki spełniły minimum i są jednym z dwóch zespołów, które w sezonie 2018/2019 jeszcze nie przegrały.

Kolejny raz Energa AZS Koszalin wygrała. Zespół Anity Unijat kontynuuje serię kolejnych wygranych. Zwycięstwo 34:20 z Piotrcovią Piotrków Trybunalski było czwartą kolejną ligową wygraną.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 19.09.2018 07:30
Energa AZS bez problemów wygrywa
Energa AZS Koszalin podtrzymuje dobrą formę. W meczu trzeciej kolejki PGNiG Superligi kobiet akademiczki odniosły trzecie kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując 36:28 Koronę Hanball Kielce.

Od samego początku w barwach Biało Zielonej Dumy Koszalina błyszczała Romana Roszak, która w całym spotkaniu rzuciła rekordowe 14 bramek - jej najlepszy wynik w historii gry w Superlidze.

piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 14.09.2018 06:53
Podtrzymać zwycięską serię
autor: RobertEnergę AZS Koszalin w najbliższą sobotę 15 września czeka trudne spotkanie we własnej hali z Koroną Handball Kielce. Oba zespoły jeszcze w trwającym sezonie nie przegrały.

Korona Handball Kielce rozgrywki rozpoczęła od wyjazdowej wygranej z UKS PCM Kościerzyna 30:26. W drugiej kolejce zespół z Kielc pokonał 25:23 KPR Jelenia Góra.

piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 10.09.2018 11:29
Energa AZS gromi
Energa AZS Koszalin bez większych problemów pokonała UKS PCM Kościerzyna 41:20. Najskuteczniejszą w barwach koszalińskiego zespołu była Tracz, która rzuciła 7 bramek.

Początek rywalizacji był w miarę wyrównany. W 13 minucie Alicja Pękala rzuciła bramkę na 5:7 dla akademiczek. Wydawało się, że gospodynie nawiążą walkę, tym bardziej, że za chwilę miały rzut karny. Rzutu z 7 metrów na bramkę nie zamieniła Joanna Gędłek. Podopieczne Anity Unijat zaczęły wypracowywać sobie przewagę, która do przerwy wynosiła już osiem bramek.

Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Pogoń Szczecin

dane uzupełnić pomogli: krab, ktr111, nowyszcz, lukaszblazej, baaru, kempes7, kempes7 - dziękujemy