piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 22.09.2019 00:40
W Siedlcach gol za golem
Nie zabrakło emocji w Siedlcach. Błękitni przegrywali, prowadzili i ostatecznie przegrali z Pogonią. Już w 14. minucie na prowadzenie wyszli miejscowi. Z rzutu walnego precyzyjnie piłkę dośrodkował Bartłomiej Olszewski, a celną główką popisał się były zawodnik Floty Świnoujście, Tomasz Margol. Stargardzianie odpowiedzieli błyskawicznie. Oskar Nowak podał do Krystiana Sanockiego, którzy strzałem w długi róg pokonał Piotra Smołucha. Błękitni równie szybko mogli trafić na 2:1, ale bramkarz Pogoni wygrał pojedynek sam na sam z Wojciechem Fadeckim. Kapitan przyjezdnych zrehabilitował się jednak w 30. minucie.
piłka nożna / II liga royal447 - 20.09.2019 22:44
Czas na Pogoń
Pogoń Siedlce będzie następnym przeciwnikiem Błękitnych Stargard. Po udanej wiośnie, siedlczanie jesienią prezentują się znacznie słabiej. Sobotni mecz w Siedlcach będzie trzecią ligową potyczką obu drużyn. W minionym sezonie stargardzianie wygrali u siebie z Pogonią 3:0, z kolei w rewanżu przegrali na wyjeździe aż 4:1. Aktualnie w tabeli wyżej sklasyfikowani są Błękitni, którzy mają w dorobku o trzy punkty więcej. Początek meczu o godzinie 16.
piłka nożna / II liga royal447 - 15.09.2019 00:45
O krok od remisu
Błękitni Stargard pozostają bezkompromisowi na drugoligowym froncie. W Bytowie długo wydawało się, że stracą ten status, ale przyszła 90. minuta. Obaj bramkarze nie mieli zbyt wiele pracy w sobotnie popołudnie. W 25. minucie groźny strzał oddał Deleu, jednak nie zdołał pokonać bramkarza gości. Ataki stargardzian standardowo napędzał Wojciech Fadecki. Po jednym z nich przed szansą stanął Krystian Sanocki, który oddał zbyt lekki strzał. W końcówce pierwszej części nieznacznie pomylił się Mateusz Szela.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 08.09.2019 00:22
Błękitni pokonali Gryfa
autor: http://www.blekitni.stargard.plPo dwóch porażkach z rzędu na własnym stadionie,Błękitni jako faworyt dzisiejszego meczu stanęli na wysokości zadania i pokonali Gryfa Wejherowo 2-1.

Początek spotkania był dość wyrównanym widowiskiem,lecz z czasem do głosu dochodzili piłkarze Błękitnych i już 8 minucie na bramkę uderzał Filip Karmański, lecz futbolówka trafiła w boczną siatkę.Od tej pory gospodarze zaczęli być stroną dominującą, jednak nic z tego nie wynikało.Niestety znów brakowało skuteczności.
Wraz z upływem czasu co raz bardziej aktywni byli piłkarze Gryfa Wejherowo, jednak obrona gospodarzy skutecznie odpierała ataki rywali.W 22. minucie groźnie wrzucał napastnik gości, a do piłki dopadł Mikołaj Gabor, lecz Mariusz Rzepecki pozostał czujny w bramce.
piłka nożna / II liga Tauri - 01.09.2019 08:54
Błękitni kontra Wisła
Znamy już termin meczu w ramach 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski w którym Błękitni Stargard zmierzą się z ekstraklasową Wisłą Kraków. Mecz zostanie rozegrany w środę 25 września o godzinie 16:00 na stadionie piłkarskim przy ul. Ceglanej w Stargardzie. Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł normalny i 15 zł ulgowy będą dostępne od najbliższego poniedziałku 2 września w biurze klubu. Ilość biletów ograniczona !

piłka nożna / II liga royal447 - 30.08.2019 22:58
Podtrzymać dobrą passę
Bezkompromisowo grają w tym sezonie Błękitni Stargard. Ich dotychczasowy dorobek to trzy zwycięstwa i trzy porażki. W sobotę stargardzianie wystąpią w Pruszkowie. Ich rywalem będzie miejscowy Znicz, który zajmuje czwartą lokatę w tabeli. Gospodarze sobotniej potyczki nie znaleźli jednak do tej pory patentu na stargardzian.
piłka nożna / II liga royal447 - 23.08.2019 21:49
Niedziela z Resovią
autor: Jurgol Drugi weekend z rzędu kibice obejrzą Błękitnych przy Ceglanej. Po zwycięstwie ze Stalą Stalowa Wola, stargardzianie zmierzą się z następnym przedstawicielem województwa Podkarpackiego. Do Stargardu przyjedzie bardziej wymagający rywal niż Stalówka. Podopieczni Adama Topolskiego o kolejne punkty powalczą z trzecią w tabeli Resovią Rzeszów. Rzeszowianie to obok Olimpii Elbląg jedyny zespół, który nie przegrał meczu w trwającym sezonie.
piłka nożna / II liga royal447 - 22.08.2019 20:56
Trzy oczka w środku tygodnia
Błękitni Stargard wrócili na drogę zwycięstw. W Boguchwale pokonali ostatnią w tabeli Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0). Już w 12. minucie stargardzianie mogli rozwiązać worek z bramkami. W sytuacji sam na sam piłkę nad bramką przeniósł Piotr Kurbiel. Cztery minuty później więcej szczęścia miał Wojciech Fadecki. Kapitan Błękitnych oddał płaski strzał z narożnika pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i zrobiło się 1:0. Gospodarza odpowiedzieli uderzeniem Łukasza Zjawińskiego, które pewnie obronił Mariusz Rzepecki.

Zakładowy Klub Sportowy Stal Stalowa Wola

dane uzupełnić pomogli: royal447, spojniapogon, Lukas1986, Lukas1986, Lukas1986 - dziękujemy