|
|
Ludowy Klub Sportowy Piast Chociwel |
dane uzupełnić pomogli: denwer428, Banan11, Piastowiec, kibic13, NoName99, barca13, chociwel, Piastnews, Turniej, 999orl, Kozielement, orl999, lesnik7879, orl777, sergio415, orl555, KibicChociwla, solidny, Tesciuu07, Senior11, szymel11, Kvrol022, Diegooo - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
Klasa Okręgowa gr. 1 2023/2024 |
1. |
Vineta II Wolin |
47 |
2. |
Gryf Kamień Pomorski |
45 |
3. |
Sparta Gryfice |
44 |
4. |
Rega Trzebiatów |
41 |
5. |
Orzeł Łoźnica |
39 |
6. |
Jantar Dziwnów |
28 |
7. |
Masovia Maszewo |
24 |
8. |
Światowid 63 Łobez |
23 |
9. |
OKS Center MD Goleniów |
22 |
10. |
Prawobrzeże Świnoujście |
19 |
11. |
Dąbrovia Stara Dąbrowa |
19 |
12. |
Polonia Płoty |
18 |
13. |
Piast Chociwel |
18 |
14. |
Orzeł Grzędzice |
16 |
15. |
Sarmata Dobra |
10 |
16. |
Iskra Golczewo |
4 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel | 1 : 4 | Arkonia Szczecin - Piast Chociwel | 2 : 2 | Błękitni II Stargard - Piast Chociwel | 2 : 2 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel | 5 : 1 | Polonia Płoty - Piast Chociwel | 3 : 5 | Pogoń Szczecin - Piast Chociwel | 3 : 1 | Drawa Drawsko Pom. - Piast Chociwel | 3 : 2 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel | 4 : 4 | Pogoń Szczecin - Piast Chociwel | 4 : 2 | Sokół Pyrzyce - Piast Chociwel | 2 : 4 | Iskra Golczewo - Piast Chociwel | 2 : 2 | Iskierka Mirand Szczecin - Piast Chociwel | 1 : 2 | Chemik Police - Piast Chociwel | 1 : 4 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel | 1 : 3 | Olimp Złocieniec - Piast Chociwel | 2 : 3 | Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel | 0 : 2 | Pogoń Szczecin - Piast Chociwel | 8 : 0 | Odrzanka Radziszewo - Piast Chociwel | 1 : 3 | Ogniwo Babinek - Piast Chociwel | 1 : 1 | Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel | 2 : 3 | Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel | 3 : 1 | Iskierka Mirand Szczecin - Piast Chociwel | 1 : 4 | Piast Chociwel - Iskra Golczewo | 1 : 1 | Piast Chociwel - Iskra Golczewo | 1 : 1 | Olimp Złocieniec - Piast Chociwel | 1 : 2 | Iskierka Mirand Szczecin - Piast Chociwel | 5 : 4 | Ina Ińsko - Piast Chociwel | 1 : 4 | Masovia Maszewo - Piast Chociwel | 22 lip | Zootechnik Kołbacz - Piast Chociwel | 0 : 0 | Piast Chociwel - Błękitni Stargard JS | 3 : 3 | Arkonia Szczecin - Piast Chociwel | 5 : 3 | Stal Szczecin - Piast Chociwel | 0 : 3 | Polonia Płoty - Piast Chociwel | 3 : 2 | Orzeł Pęzino - Piast Chociwel | 1 : 6 | Piast Chociwel - Orkan Suchań | 4 : 2 | Orkan Suchań - Piast Chociwel | 1 : 0 | Polonia Płoty - Piast Chociwel | 5 : 6 | Piast Chociwel - Pomorzanin Nowogard | 1 : 0 | Olimp Złocieniec - Piast Chociwel | 0 : 5 | Olimp Złocieniec - Piast Chociwel | 0 : 5 | Drawa Drawsko Pomorskie - Piast Chociwel | 3 : 3 | Polonia Płoty - Piast Chociwel | 3 : 1 | Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno | 2 : 2 | Orkan Suchań - Piast Chociwel | 1 : 2 | Polonia Płoty - Piast Chociwel | 2 : 3 | Piast Chociwel - Calisia Kalisz Pomorski | 1 : 4 | Piast Chociwel - Jastrząb Łosośnica | 5 : 1 | Arkonia Szczecin - Piast Chociwel | 9 : 1 | LZS Błękitni Trzygłów - Piast Chociwel | 2 : 4 | Piast Chociwel - Arkonia Szczecin | 3 : 3 | Piast Chociwel - Orzeł Łożnica | 3 : 4 | Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel | 4 : 3 | Mewa Resko - Piast Chociwel | 0 : 7 | Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo | 5 : 4 | Okręt Szczecin - Piast Chociwel | 4 : 7 | Arkonia Szczecin - Piast Chociwel | 4 : 2 | Sparta Gryfice - Piast Chociwel | 6 : 1 | Błękitni Stargard JS - Piast Chociwel | 8 : 1 | Masovia Maszewo - Piast Chociwel | 5 : 2 | Sarmata Dobra - Piast Chociwel | 1 : 5 | Klasa Okręgowa gr. 1 | Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica | 1 : 6 | Światowid 63 Łobez - Piast Chociwel | 4 : 3 | Piast Chociwel - Sparta Gryfice | 0 : 4 | Polonia Płoty - Piast Chociwel | 0 : 4 | Puchar Polski ZZPN | Błękitni Stargard JS - Piast Chociwel | 10 : 0 | Klasa Okręgowa gr. 1 | Piast Chociwel - Iskra Golczewo | 2 : 1 | Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel | 1 : 2 | Piast Chociwel - Prawobrzeże Świnoujście | 1 : 4 | Masovia Maszewo - Piast Chociwel | 5 : 1 | Piast Chociwel - Vineta II Wolin | 1 : 3 | Jantar Dziwnów - Piast Chociwel | 1 : 5 | Piast Chociwel - OKS Center MD Goleniów | 4 : 3 | Dąbrovia Stara Dąbrowa - Piast Chociwel | 2 : 1 | Piast Chociwel - Rega Trzebiatów | 1 : 4 | Piast Chociwel - Sarmata Dobra | 4 : 1 | Gryf Kamień Pomorski - Piast Chociwel | 5 : 1 | Sparingi | Piast Chociwel - Kluczevia II Stargard | 5 : 0 | Błękitni Stargard JM - Piast Chociwel | 4 : 4 | Piast Chociwel - GKS Kołbaskowo-Przecław | 0 : 4 | Klasa Okręgowa gr. 1 | Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel | 2 : 0 | Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez | 0 : 2 | Sparta Gryfice - Piast Chociwel | 2 : 0 | Piast Chociwel - Polonia Płoty | 30 mar | Iskra Golczewo - Piast Chociwel | 06 kwi | Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice | 13 kwi | Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel | 20 kwi | Piast Chociwel - Masovia Maszewo | 27 kwi | Vineta II Wolin - Piast Chociwel | 05 maj | Piast Chociwel - Jantar Dziwnów | 11 maj | OKS Center MD Goleniów - Piast Chociwel | 18 maj | Piast Chociwel - Dąbrovia Stara Dąbrowa | 25 maj | Rega Trzebiatów - Piast Chociwel | 30 maj | Sarmata Dobra - Piast Chociwel | 02 cze | Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski | 08 cze | |
|
|
|
|