piłka nożna / kobiety paulinus - 12.10.2018 07:59
Grają panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejny weekend z piłką kobiecą. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety Kawaler - 16.10.2018 09:52
Dobry mecz Victorii SP2 i porażka
autor: Jędrzej BieleckiNiezłe spotkanie zagrały piłkarki sianowskiej Victorii SP 2 w Grodzisku Wielkopolskim a pomimo to przegrały 2:5. Do przerwy było 2:1 dla drużyny z  Grodziska Wlkp.
Pojedynek rozpoczął się dla sianowianek niezbyt fortunnie bo już w 7. minucie po nieudanej pułapce ofsajdowej straciły bramkę po strzale Izabeli Drozdowskiej. Zdeprymowane niespodziewaną stratą bramki sianowianki chwilowo oddały inicjatywę gospodyniom. Jednak już w 28. minucie przeprowadziły dwie bardzo groźne akcje i niewiele brakowało do wyrównania. Co nie udało się w 28. minucie wyszło w 31. minucie. Po dobrym odebraniu piłki i zagraniu Wiktorii Studzińskiej, Malwina Grzelak pewnie ulokowała piłkę w bramce Grodziszczek wyrównując stan spotkania na 1:1.
piłka nożna / kobiety paulinus - 15.10.2018 14:39
Zła passa trwa
autor: Kalosz80Na boisko po dłuższej przerwie na mecze reprezentacji powróciły piłkarki Olimpii Szczecin. Niestety podopieczne Natalii Niewolnej nadal nie przełamały złej passy. Tym razem na własnym boisku uległy AZS PSW Biała Podlaska 2:4. Pierwsza część meczu należała do przyjezdnych, które przy odrobinie szczęścia mogły prowadzić znacznie wyżej. W drugiej połowie przewagę miały szczecinianki, które doprowadziły do wyrównania. Niestety nadziały się na kontry, które dały gościom zwycięstwo.
piłka nożna / kobiety maksiu7 - 14.10.2018 20:00
Ciężki pojedynek KP Błękitni Stargard z Hetmanem Recz
autor: gutoslaw11W siódmej kolejce rozgrywek o mistrzostwo zachodniopomorskiej III ligii kobiet drużyna KP Błękitni Stargard udała się na wyjazd do Recza, gdzie czekał ją mecz z drużyną Hetmana Recz. W pierwszej rundzie rozgrywek w Stargardzie zespół Błękitnych dość łatwo rozprawił się z drużyną z Recza w stosunku aż 5 do 0. Wszyscy interesujący się piłką kobiecą w naszym rejonie dobrze wiedzą, że na swoim terenie zespół Hetmana jest bardzo groźny.

Od pierwszej minuty meczu oba zespołu groźnie atakowały i trudno byłoby wskazać jednoznacznie, który zespół miał przewagę. Gra co chwilę przenosiła się raz pod jedną bramkę, raz pod drugą. Obu zespołom brakowało jednak szczęścia w wykończeniu akcji.
piłka nożna / kobiety paulinus - 14.10.2018 09:01
Ekstraliga wraca do gry
autor: Kalosz80Po trzytygodniowej przerwie związanej z występami reprezentacji narodowych, czas na powrót na ligowe boiska. Przed Olimpią niezwykle ważny pojedynek z przeciwnikiem, który prezentuje w obecnym sezonie podobny poziom sportowy. Zwycięstwo da pewną stabilizację w środku tabeli i spokój przed kolejnymi meczami. Porażka każe znów walczyć o życie.
Wyjątkowo, bo w niedzielę o godzinie 11.00 na stadionie przy ul. Bandurskiego szczecinianki podejmą AZS PSW Biała Podlaska. W poprzednim sezonie w Szczecinie padł remis 1-1. W rundzie rewanżowej górą były olimpijki, zwyciężając w Białej Podlaskiej 3-1. Nie ukrywamy, że i tym razem liczymy na zdobycz punktową.

piłka nożna / kobiety pszczolek - 07.10.2018 23:19
Przykra porażka Victorii SP 2 Sianów
autor: materiały prasoweNie wiedzie się ostatnio piłkarkom Victorii SP2 Sianów, które w VI kolejce rozgrywek II ligi poniosły na swoim boisku w Sianowie wysoką porażkę 1:7 (0:6) tym razem z rezerwami MKS Olimpia Szczecin. Pierwsza połowa to była zdecydowana przewaga zawodniczek Olimpii, które często stwarzały dogodne sytuacje do strzelania bramek i je z zimną krwią wykorzystywały. Pierwszą bramkę strzeliły już w 8 minucie i uzyskała ją Klaudia Pietkun. W 14. minucie było już 2:0 po strzale Patrycji Kalmus. W 28. minucie olimpijki podwyższają na 3:0 po golu Martyny Iwanek. Minutę później w 31. minucie na 4:0 podwyższa strzelczyni pierwszej bramki Klaudia Pietkun. W 40. minucie sianowianki zagapiły się i po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez szczecinianki straciły piątą bramkę a szczęśliwą strzelczynią była Martyna Iwanek. Tuż przed przerwą w 44. minucie sianowianki dobiła Anaida Shahbazyan i sianowianki schodziły na przerwę z balastem sześciu bramek.
piłka nożna / kobiety maksiu7 - 07.10.2018 20:11
KP Błękitni Stargard pokonują Energetyka Junior Gryfino
autor: maksiu7
W niedzielę 7 października rozpoczęliśmy rundę rewanżową spotkań III zachodniopomorskiej ligi kobiet. Pierwszym przeciwnikiem był zespół Energetyka Junior Gryfino. W pierwszym spotkaniu ponad miesiąc temu nasz zespół wygrał w Gryfinie 3:0. Podchodziliśmy do tego spotkania z dużym skupieniem, ale i lekką obawą, pamiętając styl w jakim zespół Energetyka grał z nami w pierwszym spotkaniu.

piłka nożna / kobiety paulinus - 05.10.2018 12:23
Sirant strzela w Reprezentacji
autor: MKS Olimpia SzczecinPiłkarka Olimpii Szczecin Olga Sirant strzeliła bramkę w pierwszym meczu Reprezentacji Polski U-19 podczas turnieju I rundy eliminacji Mistrzostw Europy 2019. Polki, których kapitanem jest Sirant pokonały Białoruś 2:0. Kolejny mecz podopieczne Marcina Kasprowicza rozegrają 6 października z Albanią. Natomiast 9 października zmierzą się z Holandią.