piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.04.2018 10:34
Graja panie
www.ligowiec.netZbliża się do końca runda zasadnicza w Ekstralidze pań, grają też niższe ligi. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 18.04.2018 22:12
Remis Olimpii
Piłkarki Olimpii Szczecin zremisowały na własnym boisku z AZS UJ Kraków 1:1. Podopieczne Natalii Niewolnej objęły prowadzenie już w siódmej minucie. Na listę strzelczyń wpisała się Roksana Ratajczyk, która z dystansu po ziemi wpakowała piłkę przy słupku obok interweniującej bramkarki rywalek. W dwunastej minucie rywalki mogły wyrównać. Futbolówka po rzucie wolnym egzekwowanym na granicy pola karnego najpierw odbiła się od muru a następnie zatrzymała ją Beata Niesterowicz.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 15.04.2018 21:44
Inauguracja na remis
15 kwietnia 2018 zespół Błękitnych Stargard rozpoczął rundę wiosenną zachodniopomorskiej III ligi kobiet spotkaniem z Hetmanem Recz. Mecz rozpoczął się w Reczu o godzinie 15.00. Od samego początku spotkania dało się zauważyć bardzo agresywną i momentami bardzo ostrą grę drużyny z Recza. Stargardzianki starały się odeprzeć taki styl gry. Niestety już w 22 minucie po kolejnym faulu musieliśmy dokonać zmiany, Wiktoria Zdanowska nie była w stanie dalej kontynuować gry i zastąpiła ją Natalia Gugała. Niespełna trzy minuty później bramkę zdobył zespół Hetmana Recz. Nasz zawodniczki rzuciły się do odrabiania straty i kilka razy były bliskie zdobycia gola. Niestety do przerwy wynik nie uległ już zmianie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.04.2018 18:51
Olimpijki najlepsze w U-10 i U-12
autor: MKS OlimpiaDwie drużyny Olimpii Szczecin zwyciężyły w swoich finałach wojewódzkich Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka. W środę podopieczne Anity Piekarek wygrały w kategorii do lat 12, pokonując po rzutach karnych Victorię Sianów. Natomiast w czwartek rywalizowały młode piłkarki U-10, których trenerem jest Michał Jarmułowicz. W grupie Olimpijki odniosły 3 zwycięstwa (7-0, 8-0, 1-0), w półfinale pokonały UKS Orzeł Wałcz 4-1 a w finale UKS Lubiany 7-0! Dodatkowo najlepszą zawodniczką turnieju została uznana Noemi Zienterska!
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.04.2018 18:14
Grają panie
www.ligowiec.netNa boiska po przerwie reprezentacyjnej wracają piłkarki występujące w Ekstralidze. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
Olimpia wraca na Bandurskiego
autor: paulinus
Wracamy na Bandurskiego. I to nie tylko na jeden mecz, a na całą sobotę. Zaczynamy od pojedynku Ekstraligi kobiet. O godzinie 11.00 wybiegną naprzeciw siebie zespoły Olimpii Szczecin i AZS-u UJ Kraków. Dotychczasowe spotkania obu drużyn zawsze dostarczały wielu emocji, a ostateczne rozstrzygnięcia nie były znane do ostatniego gwizdka sędzi. Nie inaczej było jesienią w stolicy Małopolski, kiedy olimpijki w ostatniej akcji meczu wydarły punkt krakowiankom, remisując 2-2.
piłka nożna / Kobiety pszczolek - 11.04.2018 06:45
Milowy krok Victorii SP2 ku drugiej lidze
Piłkarki sianowskiej Victorii SP2 zrobiły milowy krok do awansu do II ligi kobiet.
Zagrały na wyjeździe w Międzyzdrojach i pokonały wicelidera rozgrywek Falę 2:1.
Zwycięstwo Victorii SP2 zwiększyło przewagę nad Falą do 6 punktów co daje duży spokój przed następnymi meczami w III lidze.

Sianowianki dobrze weszły w mecz bo już w 6 minucie po ładnym zagraniu Klaudii Saganowskiej urwała się obrończyniom Fali Malwina Grzelak i było 1:0 dla Victorii SP2. Rozluźnione i zadowolone z prowadzenia sianowskie piłkarki o mało co bo już w 8 minucie nie tracą bramki . Dobra akcja Fali kończy się jednak na dobrze dysponowanej bramkarce gości Oktawii Kaszewskiej.
autor: kalosz80Korzystając z okienka ligowego, w niedzielę 8 kwietnia piłkarki Błękitnych rozegrały ostatni z planowanych sparingów, z drużyną MUKS PS Kostrzyn nad Odrą. Pierwsza połowa należała zdecydowanie do stargardzianek. Zdominowały całkowicie grę doprowadzając do tego, że drużyna z Kostrzyna nie oddała ani jednego groźnego strzału na bramkę i sporadycznie opuszczała swoją połowę boiska. Niestety brakło skuteczności i do przerwy utrzymał się wynik bezbramkowy.