|
|
Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Pęzino |
dane uzupełnić pomogli: Koko15, fmorientes, samirnasri, orzel3, CRonaldo7, barymen, orzel4, nemikus2, pajakbeker, ludko, gigolo, BadBoy33xD, mey2004, CJ, sabciu77, LZSOrzelPezino, NowaHuta, ligowiec369, CJ05, underground, sochas26, elgalacticos, SwiniaBary, respect, zawodnik8, tasia, mielona, boycottwear, elmoro, orzelek1993, BoBo1998, OrzeLPezino1, Rysiu8884, PEZINIAK, dalves5, Znawca33, Bramkarz00 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
A klasa gr. 5 2023/2024 |
1. |
Rolpol Chlebowo |
41 |
2. |
Kluczevia II Stargard |
40 |
3. |
Dęby Rogowo |
27 |
4. |
Orzeł Małkocin |
27 |
5. |
Iskra Pomień |
24 |
6. |
Ina Stradzewo |
22 |
7. |
Błękitni Pomierzyn |
21 |
8. |
Orkan Suchań |
19 |
9. |
Czarni Marianowo |
17 |
10. |
Sparta Skalin |
13 |
11. |
Orzeł Pęzino |
8 |
12. |
Orkan Dalewo |
8 |
13. |
Świt Barnimie |
7 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel | 7 : 2 | Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino | 3 : 2 | Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel | 3 : 0 | Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice | 7 : 2 | Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec | 6 : 1 | Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo | 5 : 1 | Zootechnik Kołbacz - Orzeł Pęzino | 2 : 2 | Aquila Szczecin - Orzeł Pęzino | 3 : 1 | Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo | 7 : 4 | Zjednoczeni Kurzycko - Orzeł Pęzino | 0 : 5 | Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo | 9 : 2 | Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino | 0 : 4 | Orzeł Pęzino - Sparta Skalin | 2 : 0 | Orzeł Pęzino - Ina Ińsko | 0 : 4 | Orzeł Pęzino - Piast Chociwel | 1 : 6 | Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice | 2 : 3 | Znicz Niedźwiedź - Orzeł Pęzino | 0 : 0 | Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino | 0 : 6 | Orzeł Pęzino - Okręt Szczecin | 0 : 7 | Calisia Kalisz Pomorski - Orzeł Pęzino | 4 : 3 | Orzeł Pęzino - Iskra Pomień | 1 : 3 | Orzeł Pęzino - Energetyk Gryfino | 1 : 16 | Ina Nadarzyn - Orzeł Pęzino | 10 : 2 | Orzeł Pęzino - Czarni II Szczecin | 25 lut | Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa | 2 : 11 | Sokół Sokoliniec - Orzeł Pęzino | 2 : 2 | Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo | 06 sie | Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice | 4 : 2 | Puchar Polski ZZPN | GKS II Kołbacz - Orzeł Pęzino | 10 : 0 | A klasa gr. 5 | Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino | 0 : 6 | Orzeł Pęzino - Sparta Skalin | 4 : 0 | Świt Barnimie - Orzeł Pęzino | 2 : 2 | Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo | 2 : 3 | Iskra Pomień - Orzeł Pęzino | 2 : 1 | Orzeł Pęzino - Orzeł Małkocin | 2 : 2 | Orkan Suchań - Orzeł Pęzino | 3 : 0 | Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard | 1 : 7 | Błękitni Pomierzyn - Orzeł Pęzino | 7 : 1 | Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo | 2 : 6 | Ina Stradzewo - Orzeł Pęzino | 6 : 1 | Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo | 3 : 4 | Sparingi | Zalew Stepnica - Orzeł Pęzino | 10 lut | Piast Karsko - Orzeł Pęzino | 15 : 2 | A klasa gr. 5 | Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo | 0 : 3 | Sparta Skalin - Orzeł Pęzino | 4 : 2 | Orzeł Pęzino - Świt Barnimie | 06 kwi | Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino | 14 kwi | Orzeł Pęzino - Iskra Pomień | 20 kwi | Orzeł Małkocin - Orzeł Pęzino | 27 kwi | Orzeł Pęzino - Orkan Suchań | 04 maj | Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino | 11 maj | Orzeł Pęzino - Błękitni Pomierzyn | 18 maj | Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino | 25 maj | Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo | 01 cze | Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino | 09 cze | |
|
|
|
|