ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa szalik69 - 20.01.2017 18:38
Plan przygotowań Dąbrovii
Piłkarze Dąbrovii Stara Dąbrowa treningi zaczną 26.01 o godzinie 18.00 na hali. Następnie od 31.01, w każdy wtorek i czwartek o godz. 18, lub po wcześniej zmienionej i ustalonej godzinie na hali, bądź przy lepszej pogodzie - na orliku.

Terminy sparingów;
- 18/19.02.2017r. Unia Dolice,
- 25/26.02.2017r. Orkan Suchań,
- 04/05.03.2017r. Mechanik Warnice, ewentualnie Mewa Resko,
- 11/12.03.2017r. Piast Kolin
Zainteresowanych sparingami z zespołem ze Starej Dąbrowy proszę o kontakt z prezesem Grzegorzem Kają(weekendy przed 18/19.02).
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa asystent - 14.01.2017 11:58
Poszukują ternera
autor: Pszczółek
Klub Piłkarski Grot Bonin poszukuje trenera piłki nożnej do prowadzenia drużyny seniorów. Kandydaci powinni posiadać dyplom ukończenia kursu UEFA B lub UEFA C. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 517 299 509.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa dexterr - 13.01.2017 15:32
Plan sparingów Światowida 63 Łobez
W okresie przygotowawczym do rundy wiosennej A-klasowy Światowid 63 Łobez ma zaplanowane następujące spotkania sparingowe:
29.01.17 - 11.00 Turniej Halowy Ś63 (A klasa, B klasa, juniorzy)
04.02.17 Światowid 63 - Światowid 63 II
11.02.17 /sobota/ 16.00 Polonia Płoty - Ś63
19.02.17 /niedziela/ Drawa Drawsko - Ś63
25.02.17 /sobota/ 10.00 Wicher Brojce - Ś63 w Płotach
04.03.17 /sobota/ 16.00 Calisia Kalisz Pom. - Ś63
11.03.17 /sobota/ Radowia Radowo - Ś63
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa flambeau - 12.01.2017 19:24
Sparingi Płomień Jeżyczki
Wcześniej podaliśmy daty sparingowych spotkań Płomienia Jeżyczki, które drużyna rozegra w marcu, teraz czas na test-mecze lutowe:
* 12.02 Słupia Kobylnica - Płomień (mecz w Słupsku);
* 19.02 Płomień - Derby Gwiazdowo;
* 26.02 Płomień - Echo Biesowice.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bartek99999 - 10.01.2017 16:26
Iskra Banie poszukuje sparingpartnera
Drużyna Iskra Banie poszukujesparing partnera. Zainteresowane zespoły proszone są o kontakt pod numerem telefonu 795614999 lub wiadomość e-mail: Iskra.banie1951@wp.pl.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Jan1991to - 06.01.2017 14:30
Sparingpartner poszukiwany
autor: Pszczółek
Drużyna seniorów FC Aquila Szczecin (A-klasa) poszukuje sparingpartnera w terminie: 12.02.2017 (niedziela), boisko ze sztuczną nawierzchnią w Szczecinie przy ul. Pomarańczowej. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z trenerem Maciejem Tomczykiem, tel. 792 290 992, fc_aquila@o2.pl
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa bulinio - 03.01.2017 20:53
Błękitni poszukają sparingpartnera
Błękitni Dobiegniew poszukają sparingpartnera na 18 marca (sobota) lub 17 marca 2017 roku (piątek, godziny wieczorne). Zainteresowane zespoły proszone są o kontakt po numerem telefonu: 505777815.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa flambeau - 03.01.2017 16:51
Sparingpartnerzy Płomienia
Znani są już wszyscy sparingowi rywale Płomienia przed startem rundy wiosennej rozgrywek A-klasy.

W marcu drużyna z Jeżyczek zagra kolejno z:
• 05. 03. Płomień - KS Zaleskie,
• 12. 03. Garbarnia Kępice - Płomień,
• 19. 03. Płomień - Słupia Charnowo,
• 26. 03. Płomień - KP LZS Sokół Lulewice.
Godziny spotkań do ustalenia.
        starsze newsy   
 

Ludowy Zespół Sportowy Orzeł Pęzino

dane uzupełnić pomogli: Koko15, fmorientes, samirnasri, orzel3, CRonaldo7, barymen, fmorientes, orzel4, nemikus2, Koko15, pajakbeker, ludko, gigolo, ludko, BadBoy33xD, mey2004, CJ, sabciu77, CJ, LZSOrzelPezino, NowaHuta, ligowiec369, ludko, CJ05, underground, sochas26, , elgalacticos, SwiniaBary, respect, zawodnik8, tasia, mielona, boycottwear, elmoro, ludko, tasia, elmoro, orzelek1993, sochas26, zawodnik8, BoBo1998, elmoro, OrzeLPezino1, Rysiu8884 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A klasa Szczecin gr. 2 2016/2017
1.  Światowid 63 Łobez 30 pkt 57 / 9
2.  Dąb Dębice 27 pkt 36 / 20
3.  Orzeł Pęzino 25 pkt 36 / 15
4.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 pkt 36 / 15
5.  Płomień Lisowo 21 pkt 34 / 20
6.  Unia Stargard 21 pkt 48 / 25
7.  Kluczevia II Stargard 17 pkt 15 / 22
8.  Czarni Marianowo 13 pkt 22 / 38
9.  Jedność Przewłoki 13 pkt 17 / 30
10.  Orkan Dalewo 11 pkt 18 / 29
11.  Zorza Tychowo 10 pkt 20 / 50
12.  Rolpol Chlebowo 9 pkt 23 / 43
13.  WODR Barzkowice 1 pkt 8 / 54
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 7 : 2
Masovia Maszewo - Orzeł Pęzino 3 : 2
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 3 : 0
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 7 : 2
Orzeł Pęzino - Sokół Sokoliniec 6 : 1
Orzeł Pęzino - Dęby Rogowo 5 : 1
Puchar Polski ZZPN
Bryza Reńsko - Orzeł Pęzino 0 : 7
A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 0 : 0
WODR Barzkowice - Orzeł Pęzino 0 : 6
Puchar Polski ZZPN
Orzeł Pęzino - Biali Sądów 6 : 2
A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Światowid 63 Łobez 2 : 2
Puchar Polski ZZPN
Orzeł Pęzino - Gavia Choszczno 1 : 3
A klasa Szczecin gr. 2
Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 : 4
Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino 0 : 2
Orzeł Pęzino - Rolpol Chlebowo 1 : 0
Jedność Przewłoki - Orzeł Pęzino 1 : 1
Orzeł Pęzino - Zorza Tychowo 7 : 2
Unia Stargard - Orzeł Pęzino 2 : 4
Orzeł Pęzino - Kluczevia II Stargard 4 : 1
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 2 : 2
Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo 6 : 1
Dąb Dębice - Orzeł Pęzino 18 mar
Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice 25 mar
Światowid 63 Łobez - Orzeł Pęzino 01 kwi
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 22 kwi
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 29 kwi
Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino 06 maj
Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki 13 maj
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 20 maj
Orzeł Pęzino - Unia Stargard 27 maj
Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino 03 cze
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 10 cze
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 17 cze
 
top komentarze
newsy:
8 » Sparingpartnerzy poszuk »
4 » Dąb Dębno zaprasza na t »
2 » Świt wznowił treningi
2 » II miejsce Oldbojów Pog »
2 » Walne sprawozdawcze Dar »
2 » Gra druga liga
2 » Ireneusz Aksiuczyc nowy »
2 » Wyniki plebiscytu na Na »
1 » Tsintsadze: Muszę się c »
1 » Frączczak: Przede wszys »
mecze:
10 » Błękitni Stargard-Jezio »
7 » King Wilki Morskie Szcz »
7 » Zagłębie Lubin-Energa A »
6 » Pogoń Szczecin-Jeziorak »
5 » Chemik Police-ŁKS Łódź
3 » Kotwica Kołobrzeg-Rasel »
3 » I Memoriał Arkadiusza Z »
2 » AGH Kraków-Spójnia Star »
2 » Pogoń '04 Szczecin-Red  »
2 » Telekom Baku-Chemik Pol »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
adi1990 aszef
Bengoro Moniur
gości: 991
statystyki portalu
• drużyn: 2605
• imprez: 93641
• newsów: 64434
• użytkowników: 59890
• komentarzy: 1000277
• zdjęć: 684583
• relacji: 33937
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies