Sparingi |
Orzeł Łoźnica - Eintracht Ahlbeck | 5 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo | 5 : 3 |
Orzeł Łoźnica - LZS Błękitni Trzygłów | 4 : 2 |
Flota Świnoujście - Orzeł Łoźnica | 3 : 3 |
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty | 0 : 4 |
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica | 2 : 3 |
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica | 3 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Zootechnik Kołbacz | 1 : 0 |
Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard | 5 : 3 |
Dąb Dębice - Orzeł Łoźnica | 2 : 3 |
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Łoźnica | 4 : 0 |
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica | 2 : 0 |
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo | 4 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Hanza Goleniów | 2 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Bałtyk Gostyń | 3 : 2 |
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica | 1 : 1 |
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica | 4 : 3 |
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo | 2 : 3 |
Orzeł Łoźnica - Znicz Niedźwiedź | 1 : 4 |
Znicz Wysoka Kamieńska - Orzeł Łoźnica | 2 : 4 |
Sowianka Sowno - Orzeł Łoźnica | 1 : 10 |
Sparta Węgorzyno - Orzeł Łoźnica | 9 : 3 |
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica | 8 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Dąb Dębice | 2 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Promień Mosty | 2 : 1 |
Zalew Stepnica - Orzeł Łoźnica | 2 : 5 |
Klasa Okręgowa gr. 1 |
Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica | 1 : 6 |
Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra | 3 : 2 |
Gryf Kamień Pomorski - Orzeł Łoźnica | 0 : 0 |
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez | 3 : 1 |
Sparta Gryfice - Orzeł Łoźnica | 1 : 3 |
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty | 3 : 1 |
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica | 1 : 4 |
Orzeł Łoźnica - Orzeł Grzędzice | 5 : 0 |
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Łoźnica | 3 : 3 |
Orzeł Łoźnica - Masovia Maszewo | 3 : 2 |
Vineta II Wolin - Orzeł Łoźnica | 0 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Jantar Dziwnów | 3 : 0 |
OKS Center MD Goleniów - Orzeł Łoźnica | 1 : 0 |
Orzeł Łoźnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa | 2 : 2 |
Rega Trzebiatów - Orzeł Łoźnica | 4 : 0 |
Orzeł Łoźnica - Piast Chociwel | 2 : 0 |
Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica | 0 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Gryf Kamień Pomorski | 0 : 4 |
Orzeł Łoźnica - Rega Trzebiatów | 0 : 4 |
Światowid 63 Łobez - Orzeł Łoźnica | 0 : 0 |
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice | 0 : 3 |
Polonia Płoty - Orzeł Łoźnica | 6 : 2 |
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo | 2 : 2 |
Orzeł Grzędzice - Orzeł Łoźnica | 05 maj |
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście | 11 maj |
Masovia Maszewo - Orzeł Łoźnica | 18 maj |
Orzeł Łoźnica - Vineta II Wolin | 25 maj |
Jantar Dziwnów - Orzeł Łoźnica | 30 maj |
Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów | 02 cze |
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łoźnica | 08 cze |