piłka nożna / A klasa Bengoro - 10.04.2014 21:55
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa michal88sla - 14.04.2014 21:39
Baszta rozdaje Wielkanocne prezenty.
Po wyrównanym meczu i dwóch kuriozalnych błędach bramkarza Baszta Sławno przegrała w pierwszym swoim meczu rundy wiosennej sezonu 2013/2014 ze Zrywem II Kretomino 4:2. Pierwsza połowa obfita była od samego początku w wielką ilość długich piłek z jednej, jak i drugiej strony. Około 15 minuty pod pressingiem gospodarzy jeden z obrońców cofnął piłkę do broniącego w tym meczu Dawida Witkowskiego. Niestety popularny Kleju nie trafił czysto w piłkę, która odleciała mu na 4 metry do przodu. Dopadł do niej napastnik gospodarzy i otworzył tym samym wynik spotkania. 1:0 dla gospodarzy.
piłka nożna / A klasa spencer84 - 13.04.2014 14:23
Derby Goleniowa dla OKS-u
autor: W. PieczyńskiSobotnie, piłkarskie popołudnie na goleniowskim Euroboisku zapowiadało się bardzo ciekawie. W ligowych zmaganiach o mistrzostwo 'A klasy' zmierzyły się dwa goleniowskie zespoły: Hanza i OKS Euroinsbud. Ten pierwszy musiał uznać wyższość drugiego - mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla OKS-u.

W ligowej tabeli różnica punktów pomiędzy obiema ekipami nie była duża. Oba zespoły walczyły o prestiż, kto w Goleniowie jest lepszy, jednak podstawą myślenia była lokata zajmowana w ligowej tabeli. Hanza zaledwie 4 oczkami za OKS-em starała się zminimalizować straty, Euroinsbud nie może pozwolić sobie na utratę punktów myśląc o najwyższych celach.
piłka nożna / A klasa krab - 08.04.2014 07:18
Mandat dla piłkarza pseudokibica
autor: /mePiłkarz Czarnych Lubanowo ukarany został przez policję mandatem w wysokości 1000 złotych. Był on jednym z prowodyrów ekscesów do jakich doszło w ubiegłym tygodniu w Baniach.
Przypomnijmy, zdarzenie z Bań, gdzie miejscowa Iskra podejmowała Łabędź Widuchowa (A klasa, grupa IV). Mecz został przerwany na około 15 minut. Powodem była bijatyka do jakiej doszło na trybunach pomiędzy kibicami obu klubów oraz sympatykami Czarnych Lubanowo, którzy pojawili się na obiekcie. Jednym z prowokatorów był wspomniany zawodnik Czarnych Lubanowo.
piłka nożna / A klasa Blacha24 - 07.04.2014 14:51
Wygrana Sokoła na starcie rundy rewanżowej
Sokołowi udało się zrewanżować za porażkę w poprzedniej rundzie rozgrywek z LKS Karsibór, tym razem lepsi okazali się zawodnicy w Suliszewa, wygrywając przed własną publicznością w stosunku 2:0. Z lekkim opóźnieniem rozpoczął się mecz między Sokołem Suliszewo, a LKS Karsibór, który był rozgrywany w ramach 13. kolejki 4. grupy A-klasy KOZPN sezonu 2013/2014. Po pokonaniu wielu przeciwności Pan Zygmunt Getler wyprowadził na boisko obie jedenastki. Mecz rozpoczął się od pojedynczych ataków z obu stron.
piłka nożna / A klasa Snajper19 - 06.04.2014 18:25
Lider A-klasy lepszy od rezerw Odry
autor: szakirPiłkarze rezerw Odry Chojna przegrali u siebie w 13 kolejce rozgrywek A-klasy z Czarnymi Lubanowo 0:3. Sobotnie starcie na głównej płycie stadionu nie przyciągnęło zbyt wielu kibiców chojeńskiego klubu, sporą grupę widzów stanowili natomiast goście.
Pierwsza połowa była wyrównana ale z każdą minutą przewagę na boisku zyskiwali piłkarze Czarnych, coraz śmielej atakowali bramkę Odry, a ich akcje były coraz groźniejsze. Po błędzie obrony gospodarzy Czarni zdobyli pierwszą bramkę. Odra starała się doprowadzić do remisu lecz bez skutku. Poza kilkoma strzałami, chojnianie nie zagrozili bramce przeciwnika. Coraz bardziej przebieg gry kontrolowali goście. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
piłka nożna / A klasa Junioro - 03.04.2014 15:19
Nieudany debiut
autor: ali W sobotę 29 marca rozpoczęła się runda wiosenna rozgrywek o mistrzostwo gr. 1 szczecińskiej A klasy. Jesienią (pół roku temu) my gościliśmy u siebie zespół Jantara Dziwnów, więc teraz, to dziwnowianie byli gospodarzami. Warunki do grania w piłkę były wyśmienite. Słoneczny, nieco chłodny dzień, lecz pamiętajmy, że późny marzec mógł zaskoczyć nas deszczem bądź nawet śniegiem.
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 03.04.2014 08:05
Ostre strzelane w Siemyślu
W meczu 1/8 finału Pucharu Polski KOZPN Kotwica rozgromiła na wyjeździe lidera Klasy A Jantar Siemyśl aż 13:0. Az cztery razy na listę strzelców wpisał się Patryk Skórecki, mimo, że zanotował zaledwie 25-minutowy występ. Wynik otworzył i zamknął Damian Kupisz. Mecz zaczął się dobrze dla Kotwicy, bo już w 3 minucie Kupisz pokonał bramkarza Jantara. W odpowiedzi na straconego gola gospodarze rzucili się do ataku i chwilę później w sytuacji sam na sam z Łukaszem Krymowskim znalazł się Kamil Kopczyński, który jednak zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i nic z tej akcji nie wyszło.

Ludowy Zespół Sportowy Orkan Dalewo

dane uzupełnić pomogli: wojtus7655, GALAS, pezet, zaki92, blackhorseee, blackhorseee, gruby12, gruby12, Rajven, Iron737, niczyj, niczyj, niczyj - dziękujemy